|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razvod braka
8.9.2014 1:15:31   
monnaa
Molim vas za savjet.Majka sam djeteta koje ima 2god i 3 mjeseca.U braku sam skoro 3 godine.Zelim da se razvedem jer ne mogu vise da podnesem psihicko maltretiranje od strane muza.Ne posvecuje vrijeme ni meni,a ni djetetu. Kafana mu je sada kuca,znaci bukvalno ga nikada nema.Ode ujutru oko 7 a dodje oko 5 UJUTRU Ako ostane kuci sto je rijetko,posveti djetetu 5 min i izadje.Zao mi je naseg sina kada pocne plakati i govoriti tati tati a on ode.To me najvise boli sto ne posvecuje vrijeme sinu,a on ga jadan zeljan.U pocetku sam mogla uticati,ali sada vise ne.sada me vrijedja govori mi da sam glupaca kerusa krme itd.Kada mu kazem jel zelis da odemo,njegov odgovor je idi krme nece mi biti svejedno al zivot ide dalje.Hocu da uzivam zivot je kratak,meni je dobro.A da napomenem izlazi ide na more,na treninge masaze i to sve sa prijateljima...i zenama sigurna sam...A ja...ja sam se posvetila djetetu u kuci sam,ne radim jer sam dobila otkaz kada sam bila na porodiljskom.Izlazila bih i ja dozvala ga pameti,ali me ogranicava sa parama jako mudro.Ima tu jos mnogo toga sta sve prozivljavam jednostavno vise ne mogu.E sad vas molim da mi kazete moze li mi uzeti ovako malo dijete jer sam nezaposlena,samo zelim sina ne treba mi nista materijalno.Strah me jer on ima novac i poznaje i kuntu i pantu.Bojim se da mi iz inata ne pokusa uzeti dijete,a ne bi ga on odgajao nego bi ga svojoj majci uvalio.Sta mi je ciniti molim vas pomozite? Hvala unaprijed mnogo

< Poruku je uredio monnaa -- 8.9.2014 1:19:21 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razvod braka
8.9.2014 7:32:05   
Mirkica
draga moaj stomak me zaboli kad procitah , ja ti ne mogu reci kako to ide u BIH a iam zenica posavjetovace te sigurno :((

Ja ti zelim svu srecu svijeta i da tog idiota ostavis , ne treba biti plasljiv niti gledat nikog iznad , budi sebi iznad svih a kad je tvoje dijete u pitanju mocnija od svih a i jaca . To nit je otac nit je muz neki hajvan .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu monnaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razvod braka
8.9.2014 9:39:30   
mama75
Do 3. godine djeteta otac ne moze podnijeti zahtjev za razvod, samo majka. Ukoliko on zanemaruje dijete mislim da je tesko da mu dodijele dijete, ali imas li ti neki plan kako da se izdrzavas nakon razvoda? Imas li nekoga kome mozes otici i ko moze garantovati finansijsku pomoc? Mozda da pocnes traziti posao, pa tek onda da predajes papire za razvod. user posted image
Ima dosta zena na forumu koje ti mogu pomoci sa svojim strucnim savjetima, nadam se da ce se javiti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razvod braka
9.9.2014 11:13:21   
monnaa
Ma ne mogu sad reci da ga on ne voli naravno da ga voli najvise na svijetu,ali mu jednostavno ne daje dovoljno paznje i vremena.previse je samoziv.Ma ne bih se ja ni razvela dok ne bih posao nasla naravno,cula sam da on nema pravo zalbe dok dijete ne napuni 3 godine al ne razumijem jel do tada nema nikakva prava da mi uzme dijete hvala vam mnogo.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razvod braka
9.9.2014 12:02:07   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: monnaa

Ma ne mogu sad reci da ga on ne voli naravno da ga voli najvise na svijetu,ali mu jednostavno ne daje dovoljno paznje i vremena.previse je samoziv.Ma ne bih se ja ni razvela dok ne bih posao nasla naravno,cula sam da on nema pravo zalbe dok dijete ne napuni 3 godine al ne razumijem jel do tada nema nikakva prava da mi uzme dijete hvala vam mnogo.


Ne bih rekla da on voli dijete najvise na svijetu. On voli sebe najvise na svijetu.

druga stvar, mislim da ce u iznimnim slucajevima gdje majka tesko zanemaruje dijete sud starateljstvo dodijeliti ocu. To se opet raspitaj. Sigurno neka forumasica iz profesionalnog ili licnog iskustva zna bolje.

(odgovor članu monnaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razvod braka
9.9.2014 19:06:10   
kokouli

IZVORNA PORUKA: monnaa

Ma ne mogu sad reci da ga on ne voli naravno da ga voli najvise na svijetu,ali mu jednostavno ne daje dovoljno paznje i vremena.previse je samoziv.Ma ne bih se ja ni razvela dok ne bih posao nasla naravno,cula sam da on nema pravo zalbe dok dijete ne napuni 3 godine al ne razumijem jel do tada nema nikakva prava da mi uzme dijete hvala vam mnogo.

Ovako ,....teska rasprava .....reci cu samo da je dobar razvod bolji od loseg braka .Ovdje ocito imamo lika koji je totalno nezreo ,neizivljen ,kad mu je kafana tako vazna Da voli dijete ....voli sasvim je sigurno ....samo je nesvjestan da ljubav prema djetetu podrazumijeva provođenje kvalitetnog zajednickog vremena s djetetom od strane oba roditelja .Zao mi je sto si izgubila posao ,to malko otezava stvari .....ja se nadam da radis na tome da pronades novi posao i nadam se da ces ga naci sto prije ....moj savjet je da prvo sjednete i porazgovarate o problemima sami ti i on da mu ukazes na sve sto smatras da je potrebno ,dalje da mozda potrazite pomoc u nekom bracnom savjetovalistu ,ne znam kojeg je on mentalnog sklopa po tom pitanju ,....user posted image user posted image i da mu skrenes paznju na to sto smatras da treba popraviti ,ako nista ne ide razvedi se draga ,a dijete ti covjek koji je u kafani evci dio dana ne moze oduzeti .Sretno u svakom slucaju .

(odgovor članu monnaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razvod braka
9.9.2014 19:09:27   
kokouli

IZVORNA PORUKA: monnaa

Ma ne mogu sad reci da ga on ne voli naravno da ga voli najvise na svijetu,ali mu jednostavno ne daje dovoljno paznje i vremena.previse je samoziv.Ma ne bih se ja ni razvela dok ne bih posao nasla naravno,cula sam da on nema pravo zalbe dok dijete ne napuni 3 godine al ne razumijem jel do tada nema nikakva prava da mi uzme dijete hvala vam mnogo.

Ima kancelarija za besplatnu pravnu pomoc ,pronadi to na internetu ,i odi upitaj neko strucno lice sta i kako ciniti sta kaze pravo za te slucajeve i tako to .Nemoj da te koci taj strah pa da zato trpis sve to sto te cini nesretnom .Bori se .

(odgovor članu monnaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razvod braka
9.9.2014 23:44:52   
veeseelaa
monna žao mi je....

jednostavno se razidjite, ne vjerujem da će se on otimati za dijete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razvod braka
10.9.2014 13:54:37   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: monnaa

Ma ne mogu sad reci da ga on ne voli naravno da ga voli najvise na svijetu,ali mu jednostavno ne daje dovoljno paznje i vremena.previse je samoziv.Ma ne bih se ja ni razvela dok ne bih posao nasla naravno,cula sam da on nema pravo zalbe dok dijete ne napuni 3 godine al ne razumijem jel do tada nema nikakva prava da mi uzme dijete hvala vam mnogo.


Ne bih rekla da on voli dijete najvise na svijetu. On voli sebe najvise na svijetu.

druga stvar, mislim da ce u iznimnim slucajevima gdje majka tesko zanemaruje dijete sud starateljstvo dodijeliti ocu. To se opet raspitaj. Sigurno neka forumasica iz profesionalnog ili licnog iskustva zna bolje.

tako isto mislim

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razvod braka
8.10.2014 15:57:56   
Mamila
Obzirom da imate maloljetno dijete OBAVEZAN je pokusaj mirenja u Centru za socijalni rad ili kod drugog bracnog savjetnika. Ako mirenje ne uspije, Mozete se razvesti sporazumno i u sklopu tog sporazuma rijesiti i pitanje dodjele djeteta. Otac ne moze podnijeti tuzbu za razvod braka dok dijete ne napuni 3 godine, majka moze. Tada o djetetu odlucuje sud, ali rijetko se dijete oduzima majci, samo u iznimnim slucajevima. Medjutim ako je istina da je tip uticajan kako kazes nije, na zalost, ni to potpuno iskljuceno :(
U svakom slucaju moras biti hrabra i odlucna. Nije dobro za dijete da odrasta uz oba roditelja, ako se ti roditelji svakodnevno svadjaju! Sretno

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *