|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POMOC ZA MOG BRATA
2.11.2014 20:06:27   
dijance
Dragi moji,ja vas ovim putem iz sveg srca molim da skupa sudjelujemo i pomognemo mom bratu..Moj brat je rodjen 12.03.1988 i trenutno se nalazi na hematologiji na Kosevu i ceka drugi ciklus kemoterapija,jer je obolio od TUMORA LIMFNI ZLIJEZDA,za nastavak njegovog lijecenja je potrebno oko 5000km. a moji roditelji nisu u stanju da sami skupe ta sredstva,ja znam da na ovom forumu ima ljudi sa velikim srcem i da ce se javiti da pomogne,a pa da zajedno sa mojim bratom pobijedimo opaku bolest,jer zvot za njega tek treba da pocne...HVALA SVIMA OD <3 user posted image SPARKASSE BANK dd
1990000000000023
5062110000-559755

< Poruku je uredio dijance -- 2.11.2014 20:22:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
2.11.2014 21:13:24   
dijance
IZVORNA PORUKA: dijance

Dragi moji,ja vas ovim putem iz sveg srca molim da skupa sudjelujemo i pomognemo mom bratu..Moj brat je rodjen 12.03.1988 i trenutno se nalazi na hematologiji na Kosevu i ceka drugi ciklus kemoterapija,jer je obolio od TUMORA LIMFNI ZLIJEZDA,za nastavak njegovog lijecenja je potrebno oko 5000km. a moji roditelji nisu u stanju da sami skupe ta sredstva,ja znam da na ovom forumu ima ljudi sa velikim srcem i da ce se javiti da pomogne,a pa da zajedno sa mojim bratom pobijedimo opaku bolest,jer zvot za njega tek treba da pocne...HVALA SVIMA OD <3 user posted image SPARKASSE BANK dd
1990000000000023
5062110000-559755


< Poruku je uredio dijance -- 2.11.2014 21:15:27 >

(odgovor članu dijance)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
3.11.2014 13:30:10   
Mirkica
draga zelim ti da tvoj brat sto brze ozdravi i da se skupi potreban novac ali mislim da bih se trebala obratiti Adminu ili jednom od moderatora da potvrdom da je sve to istina , jer danas je vakat takav svak bi svakoga varao , izivini halali za ovo ali obrati se administratoru ili moderatoru pa ce oni znati kako dalje .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dijance)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
3.11.2014 13:55:35   
dijance
hvala draga moja od <3 na podrsci

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
4.11.2014 12:45:14   
Edita1989
Dijance,sto kaze Mirkica,obrati se moderatoru,pa ce oni postaviti temu,RR zene su uvijek pomagale,kada je to bilo potrebno...

Ja ti od srca zelim da brat ozdravi aBd i da sve to bude iza vas.....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu dijance)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
4.11.2014 15:02:48   
dijance
Mnogo ljudi je nasjelo na neke prevare,vezane za humanitarne akcije...Ali ja zelim da posjetite mog brata na hematologiji na Kosevu i uvjerite se sami,moj brat se zove Dino Omercic i jos jednom hvala svima od <3 na podrsci,koja nam je puno potrebnauser posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: POMOC ZA MOG BRATA
4.11.2014 20:58:10   
dijance
http://zepce.ba/index.php/zepce/item/3301-pmozimo-nasem-zepcaku-dini-da-ozdravi

(odgovor članu dijance)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *