|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 2:41:44   
Vanja88
Aloha!!! Dobro Jutro!
Dobro dosli u decembar, mnoge od nas imaju termin u ovom divnom zimskom mjesecu :)
Puno zdravih bebica i lakih poroda!
user posted image user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 8:41:51   
amrara
Jos se nisi porodila :D
Meni termin 17. decemmbra a jos nisam nista spakovala :D
Ovaj moj djecak ustao u 7, evo pijemo kafu, ne moze to bez njeg proci, uci se piti iz case
Kisa pada, bas tmurno vrijeme, sad bih rado spavala

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 10:45:40   
marseljeza
Zar je decembar? user posted image Punih 28 sedmica, a od jutros ne prestajem da mislim kako će porod izgledati user posted image Kada ste vi počele pripremati stvari za bebu? Ja još ništa nisam, još uvijek me neki strah drži, sačekat ću makar kraj godine pa onda polahko pripremati. Sretno decembarskim porodiljama user posted image user posted image

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 10:45:47   
Andy_Bec23
Jutro drage moje,evo nas napokon u nasem mjesecu sad smo glavne kaklo unchy kaze user posted image user posted image user posted image

Svim mojim trudnicama zelim ugodan ostatak trudnoce a terminusama d se sto prije,brze i lakse porode user posted image user posted image user posted image

Ja ustala spremila se i sad cekam neki ce dolazit nesta ds provjeravaju u stanu, poslje ode u kupovinuuser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 10:47:21   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marseljeza

Zar je decembar? user posted image Punih 28 sedmica, a od jutros ne prestajem da mislim kako će porod izgledati user posted image Kada ste vi počele pripremati stvari za bebu? Ja još ništa nisam, još uvijek me neki strah drži, sačekat ću makar kraj godine pa onda polahko pripremati. Sretno decembarskim porodiljama user posted image user posted image



Ja sam sve pocela poslje 25 sedmice, ja nisam imala strah jer uvijek se nesta moze desiti , nemoj puno o tome razmisljat uzivaj u trudnoci i pripremama brzo vrijeme prodje user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 11:04:17   
marseljeza
I ja sam taman u tom periodu planirala da počnem, onda mi se u porodici svašta iskomplikovalo, te dane sam provela u bolnici jer mi je otac imao udar. Ali hvala Bogu i to je prošlo, pa je nekako opet sve u mirnom stanju. Mama me je onako tužno pogledala a i sestra joj je se pridružila, ono ko molim te pusti nas da kupujemo, ti spisak napravi a mi ćemo da ćeifimo, bar jedan dio. I šta ću, ko bi mami rekao ne, a nije mi ni mrsko kad vidim kako je sretna, a ovo im je od nas tri sestre 4 unuče, moj prvi user posted image user posted image :) Nekako sam se pokušavala presabrati šta mi treba, da to ne bude kupim svašta a pola toga stoji u ormaru. Jel neko pravio neki spisak za početak osnovih stvari? user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 11:13:52   
Andy_Bec23
Draga zao mi je radi tate al misli pozitivno, sve ce bit u redu.... Ja sam spisak nasla na netu i pun o mi je pomoglo, onda sam sa kolegicama koje imaju dijete prosla taj spisak i one su me savjetovale sta treba sta ne , da ne kupujem bespotrebno..... Mi smo sve sami kupili a onda nam se jedna baka ponudila dat pare za sobu a druga za kolicanismo rekli ne :-) Tako da neznam kako ces ti sa mamom i sekom , ali posto kazesvec ima 3 unucadi pokupi stvari tamo ja nisam imala od koga a u pocetku netreba puno stvari ja bi bila sretna da sam imala od koga da dobijem :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 11:14:37   
rose 87
jutro i od nas
drage moj terminuse u ovom vasem mjesecu vam zelim sve najbolje,da sretne docekate svoje user posted image
mene je moj sinoc posteno izlupao,primjetim da je hB ojacao,a i nekako nisko udarce osjetim pa se bas prepadnem,trebala bih danas ili sutra nazvati za termin kod dok.za pregled
marseljeza ja sam sebi napravila spisak stvari pa pomalo kupovala,imam ja jos kupiti svasta ali ovako pomalo dok ne udjem u 9-ti pa cu onda sve sto mi ostane,ja imam odjecice od starijeg sina,nesto sam i kupila nisam mogla odoliti,mada nije bilo neke potrebe osim ovog odjelca sto cu ga iznijeti iz bolnice jer zelim da je to bas novo,mislim da ti je bolje da sebi sastavis spisak i krizas polako,uzivaj u pripremama za svog user posted image ,nema nista ljepse user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 11:44:54   
unchy
ojhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iako nisam spavala cijelu noc i na kraju zaspala u polusjedecem polozaju i probudila se sva ukocena ja sam presretna danaaaaas, jer je ovo nas mjesec, aj kao da sam jucer ugledala dvije crtice bas je brzo proslo, sretno nam svima i da uzivamo sa svojim bebama uskoroooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 11:47:26   
bejbibi
Dd drage moje :)))) vidim fino pocelo u decembru...terminusama zelim lahke porode :)) trudnicama ostalim lijepu trudnocu,da hairli stignemo do kraja aBd ;).... Ja evo prije desetak min ustala hihih...doduse oko 2 zaspala i onda ovako do podne cejfim hehe.....

Ja kontam ovih dana pocet sa pranjem odjece za novorodjence,imam stvarno sve tako da nisam nista kupovala...samo cu kupiti odijelce za iznijet :)) jer nam je ovo sekaaa pa nek bude u veselim bojama hehe :)) de uslikajte nam vi svoja odijelca da vidimo user posted image ... Kod nas tmurno, kisovito vrijeme pa mi se ne ustaje nikako.rado bi prelezalacitav dan user posted image

Sta se kuha danas :).... Ja imam teletinu i makarone al ne znam kako da ih izkombinujem :(( ima li koja ideju???

Uzivajte drage ;)) fali nam malo snijega a ;))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 12:09:12   
TiruTiru
nije ok ne javiti se u nasem mjesecu jelte , juhuuuuuu
kako je samo ovo proletilo vrijeme boze dragi...
ja sam kupovala stvarcice od 5. cini mi se mj...ponesto...ono cejf mi uzivancija bio...
terminuse, jesul krevetici spremni?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 12:18:14   
unchy
kod mene je sve spremno, sad samo cekamo user posted image

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 12:21:11   
TiruTiru
hahahah, ista stvar...al ko da gledam da cu od srkleta opet skidat, prat, peglat, stavljat :D

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 12:22:27   
TiruTiru
06.12. Anelat user posted image
08.12. marinčii user posted image
10.12. Vanchi88 user posted image
14.12. Ilhana user posted image
15.12. TiruTiru user posted image
16.12. Bambinauser posted image
18.12. amrara
21.12. Loptica 7 user posted image
22.12. unchy. user posted image
28.12. Andy_Bec23 user posted image
28.12. binanina
31.12. Trudnica96 user posted image

user posted image

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 13:24:53   
rose 87
hahaha sto ste nam nestrpljive user posted image ,prije pet godina ovo je bio i moj mjesec,bas se i ja radujem decembru,slavim godisnjicu braka,svoj rodjendan pa onda od mog pileta malog i jedva cekam malo snijega
bejbibi ja danas kuham fasirane snicle s pireom ili rizom vidjecu,a za tjesteninu nemam nikakvog recepta jer je mm nevoli pa rijetko pravim,samo sebi i djecaku,ja sam narucila odjelce valjda ce doci
eto pokusah postaviti sliku ali nece nesto user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 13:39:52   
Mir@H
Pa vec decembar,al ovo vrijeme leti...Terminusama zelim sto lakse porode i da uzivaju sa svojim bebama sto prije,ostalima mirnu i ugodnu trudnocu do kraja. Kod nas danas veliko spremanje,babo kreci sobicu za svoje princeze,a ja prala prozore i store u ostalim sobama,pa cemo da okitimo i jelkicu veceras. Taj spisak za bebe ja sam nasla ovdje,ima neka grupa ne znam kako se zove. Ja cekam malo ljepse vrijeme da operem stvari za bebu.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 14:16:40   
unchy
Mi smo danas 37+1, znaci 38 sedmica jupiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 14:19:42   
TiruTiru
kad se vec hvali, 38,00 mogul se i ja mangupisat malo prije 39. sedmicaaaa user posted image user posted image


(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 14:41:55   
unchy
user posted image

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 15:41:33   
Azja
Cao cure ja prvi put na temi user posted image Nisam trudnica ali jest seka i to podmakla 41 sedmica cekamo terminu nedelju a user posted image miruje . Na ctg - u nema kontrakcije nikakve , ona nema bolove se u zeludac uzasne jer je beba pritisce nogicama tako dr vidio i kaze . Bojim se samo da nece na inducirani porod s dripom jer je htjela bas prirodno . Zene ima li vas jos s slicnim iskustvom ? Da li do subote nedelje se moze odjednoms sve krenuti iako nije nikako otvorena i nema kontakcija, nit je sluzni cep ispao nista user posted image Ne zamjerite ja sa gora nego ona tetka po prvi put nakon dugo vremena beba stize i en mogu dpocekat da s hajrom prođe samo ako Bog da user posted image user posted image

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 16:08:24   
TiruTiru
nista neobicno...bez sekiracije, bebica ce izaci kad budes spremna

(odgovor članu Azja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 16:38:07   
Vanja88
Dobar dancic cure, kakvo je kod vas vrijeme? ovdje poludilo sve, u + a decembar.....samo da ne padne snijeg haha
Amra kako je pocelo ja cu i januarsku da otvaram nece malisha napolje user posted image
marszeljasa dobro nam dosla...brz oporavak tati samo bez sikiracije i puno brige..ja sam negdje posle 30e kupovala stvari jer smo se selili pa nisam ranije htjela tako da je nasa sobica spremna mi se sve ponadali tamo od sredine novembra bice nesto kad evo i pocetak dec jos nista...ko da gledam da guramo do termina.....ali preci ga necu sigurno haha
Da li se neko cuje sa Ilhana? fino bi bilo kad bi se ona malo javila....
Marinci, ti si nam sada na redu za CR jel tako? Eto tebi tvog bebija do kraja sedmice user posted image


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 16:38:45   
Vanja88
unchy mojoj drugarici je bio termin 22.12 a ona rodila 12.12 :)))))

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 17:00:25   
Andy_Bec23
Unchy pa kako ti je termin 22.12 a 37+1 po zadnjoj m meni danas 37+1 a termin 21.12...

Sada ce nasa marinci na carski akovec nije posto se nejavlja nikako???

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 17:04:22   
Vanja88
ja mislim da marinci treba 5og na CR ako se ne varam...ja tad imam kontrolu ima da mu kazem da me odmaaaaaah porodi da sam nestrpljivaaaaaa viseeeee

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *