|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozdrav
20.2.2008 15:13:54   
bini
Pozdrav svima,imam jedan problem. U vezi sam sa deckom vec 3,5god.planiramo zajednicki zivot i to jako brzo al jos nikad nisam upoznala njegove roditelje, sta da radim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pozdrav
20.2.2008 15:22:23   
M kao Mama
pa ne znam što nisi upoznala do sada njegove roditelje, kaže moja prijateljica koja je bila u apsolutno istoj situaciji, čak njegovi nisu znali za nju, da ga ostaviš

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pozdrav
20.2.2008 15:25:44   
Blue rose RR
Draga moja, jesi li potencirala upoznavanje, ili si onako non-šalantno prelazila preko te teme?



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozdrav
20.2.2008 15:31:20   
sarah
Ne znam, po meni to ti i moze nesto govoriti o vasem odnosu, a i ne mora.
Ne znam jesi li ti ikad izrazila zelju za upoznavanjem njegovih roditelja i sta ti decko kaze na to?
Ja sam roditelje od svog sadasnjeg muza upoznala slucajno (na ulici) a prije braka smo samo dva-tri puta sjedili svi zajedno i samo sam tad imala priliku da malo s njima porazgovaram. A zabavljali smo se pet godina.
Nekako mi se cinilo da oni ne izrazavaju posebnu zelju da mene upoznaju. Ali to me nije toliko tangiralo.
Sad smo u braku (i to sretnom) i imam sasvim solidan i korektan odnos sa roditeljima svog muza.
Ne donosi prerane zakljucke. Fino sjedi i porazgovaraj sa svojim deckom o svemu sto te muci. Zelim ti puno srece!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozdrav
20.2.2008 17:52:39   
almai
nebih se puno opterecavala sa njegovim roditeljima jer neces zivjeti sa njima nego sa njegovim sinom.Ako bas zelis da ih upoznas to reci svom decku pa ako nista prije braka da popijete jedno kaficu skupa.SRETNO!!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 5
   hvala vam na odgovorima
21.2.2008 10:35:58   
bini
hvala vam na odgovorima, mozda se u skorije vrijeme nesto promjeni, javicu vam svakako, veliki pozdrav

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hvala vam na odgovorima
21.2.2008 10:50:42   
zeničanka
ma nemoj da se opterećuješ.ja sam bila u vezi sa svojim sadašnjim mužem punih 5 godina a njegove roditelje sam upoznala na dan vjenčanja.sada živimo relativno blizu njih i pomažu mi oko čuvanja djece a imam s kim i pročaskati kad mi je potrebno. u braku sam već 6 godina i nikad nisam zažalila što ih nisam upoznala ranije.to neće ništa promjeniti ako se vas dvoje volite

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hvala vam na odgovorima
23.2.2008 19:04:24   
Monia
Vjerovatno ti imas zelju da upoznas njegove roditelje,kako bi ti slika o njemu bila jasnija,i to je u redu.Tek kad upoznas od koga je nastao i u kakvoj porodici je odgajan i kakvi su medusobni odnosi,tek tad mozes reci da ga znas.No,vrijeme ili period upoznavanja nije presudan za vasu ozbiljnu vezu ili brak.Vjerovatno postoji neki razlog,i bilo bi dobro da ga pitas otvoreno i da izrazis zelju da ih upoznas.

(odgovor članu zeničanka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hvala vam na odgovorima
25.2.2008 9:03:02   
bini
upravo to monia, jednostavno hocu da stvorim neku sliku o njegovoj porodici da znam ko su,uzasno me nervira to sto upravo ja moram da insistiram na upoznavanju a ne on, dovodi me u situaciju da pomislim da nesto krije od meneuser posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *