|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Dizdarevic
18.10.2012 19:15:30   
SREĆNA
Ja bih isto da kažem da je dr. Jadranka zaista stručnjak i mislim da se isplati svaki dinar koji se da njoj za pregled.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 16:59:56   
ja_25
Da li neko kod dr. Dizdarevic vodi trudnocu od kako je otisla u penziju? Da li ona preporucuje/ upucuje nekom dr. na GAK-u? Molim iskustva.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 17:17:14   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: ja_25

Da li neko kod dr. Dizdarevic vodi trudnocu od kako je otisla u penziju? Da li ona preporucuje/ upucuje nekom dr. na GAK-u? Molim iskustva.



Ja vodim trudnoću kod nje, baš sam je pitala kad ja trebam da se javim na GAK kome, jer gore ne znam nikoga ni kakva je procedura ni kakav je koji doktor, a obzirom da ću na carski akoBogda, ona kaže da nema potrebe da ja ranije idem gore , prije 9-tog, kad već bude trebalo ići na ctg, osim ako ja naravno ne želim ići prije kod nekog dr.ja lično dosad nisam imala potrebu ići.Jednom sam otišla jer u skerlića nije radio uzv taj dan pa me poslali i pregledao me dr. Murtezić, pregled je trajao 3 minute u vrh glave.Meni to nije dovoljno vremena da pitam sve što želim, pa tako nisam išla više nikad.Idem samo kod nje i mogu reći da sam zadovoljna jer ne izlazim iz ordinacije sa upitnikom iznad glave, pitam sve pa i one najmanje pojedinosti koje me interesuju, a ona mi je sama rekla da će se pobrinuti da mi nekoga nađe kad dođe vrijeme za porod, nikog nije imenovala.

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 17:24:27   
ja_25
SREĆNA, hvala ti na odgovori+u. I ja vodim kod nje trudnocu. Vodila sam i prvu kod nje privatno, ali ona je tada radila gore na GAK-u, i bas se vidjela razlika u tretmanu ko je njen pacijent. Porodila sam se na carski. Ona me je porodila i njen sin. I drugo cu aBd na carski, pa posto ne radi vise gore, pitam se kome salje pacijente. I meni je rekla da se nista ne brinem.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 17:32:46   
SREĆNA
Aha pa super eto vidiš, ja sam prvi carski u vojnoj imala, a isto sam kod nje vodila trudnoću do 6-tog. mj., a radil njen sin CR, ima li to kakve veze ili svi doktori gore mogu da rade i carski , kakv je kao doktor njen sin.

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 17:39:39   
ja_25
Pa ne znam, on je radio s njom pa ne znam kako bi se snasao samuser posted image . Valjda radi i on. Vjerovatno da ona njemu i proslijeđuje svoje pacijente, ali opet ne znam. Zato me zanimalo kome salje pacijente. U kojem si mjesecu? Ja sam sad u 11. sedmici i kontam iduce sedmice otici kod nje na pregled, ali posto joj je onaj UZV stariji, otici cu na 4D negdje.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 17:49:37   
SREĆNA
Ma što meni je uzv ok , važno mi je da ona dobro zna vidjeti tamo šta je i kako , jel se beba razvija i jel sve ok, ona kad gleda i šuti uh meni se krv ledi samo čekam šta će reći, a onda kaže zdrave bebe, ja sam zadovoljna, joj sreći kraja nema, kad ona to kaže e onda ja nastupam sa pitanjima hahhaha.

Ja sam sad 23 nedelja, blizance nosim, a prva je trudnoća tragično završila, beba mrtva rođena, pa sam ja sad prestravljena i vjeruj mi da mislim da ne bih ni u koga drugog mogla imat povjerenja , iskreno, jer ona je zaista stručnjak za uzv.

Na kontrolu bi ja trebala za 15-tak dana.
A kontala sam je pitat za tog njenog sina, ma svejedno mi je iskreno mada ne bi voljela kod Lejle da odem, ona me jednom u prvoj trudnoći pregledala i pisala poruku, tamo razgovarala na telefon, pregled koma, kaže ma hajd esuper si ti sve ok, a ne znam jel u monitor uopšte pogledala.

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr Dizdarevic
31.10.2012 18:35:06   
ja_25
Ma i ja smatram da je ona veliki strucnjak. Da nije tako sigurno se ne bih zadrzala kod nje. Kao sto kazes, kad ona kaze \\\\\\\" mi vidi bebe, trudnoca ko san\\\\\\\" ja bih je svu izljubilauser posted image . Ma kao sto kazes, bitno je da ona zna citati uzv, pa nema veze sto je stariji,moze se vidjeti.
Zao mi je zbog prve trudnoce, ali eto desava se. Neka ti ove bebice aBd budu zive i zdrave.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr Dizdarevic
11.11.2012 13:57:53   
malefiz
Meni je Dr.Jadranka super i sad za sad sam prezadovoljna sa njom...ljubazna je i detaljna i jako topla zena...svaki pregled sam obavila tacno u minutu kada je i zakazan,svaki put mjerimo kilazu,pritisak...brine se o mojim nalazima da redovno vadim krv i urin i sl....eh sad sam vec pred kraj sedmog mjeseca a na iduci pregled idem krajem novembra pa cemo vidjeti dalje...a sto se pregleda tice pa i ja sam uvijek isla svaki 1-1,5 mjeseci jer doktorica smatra da je sve u najboljem redu i ja stvarno ne vidim razlog zasto bih visila svake 2 sedmice kod doktora ako ne moram...to stvara samo dodatne tenzije koje i nisu potrebne....tako da samo najljepse o doktorici a za dalje cu vidjeti sta ce biti ;)

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr Dizdarevic
11.11.2012 21:51:07   
SREĆNA
Malefiz a je li tebi govorila šta za porod, jel ti preporučila nekog dr. na jezeru ?

(odgovor članu malefiz)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr Dizdarevic
12.11.2012 21:07:18   
Anica1

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ma što meni je uzv ok , važno mi je da ona dobro zna vidjeti tamo šta je i kako , jel se beba razvija i jel sve ok, ona kad gleda i šuti uh meni se krv ledi samo čekam šta će reći, a onda kaže zdrave bebe, ja sam zadovoljna, joj sreći kraja nema, kad ona to kaže e onda ja nastupam sa pitanjima hahhaha.

Ja sam sad 23 nedelja, blizance nosim, a prva je trudnoća tragično završila, beba mrtva rođena, pa sam ja sad prestravljena i vjeruj mi da mislim da ne bih ni u koga drugog mogla imat povjerenja , iskreno, jer ona je zaista stručnjak za uzv.

Na kontrolu bi ja trebala za 15-tak dana.
A kontala sam je pitat za tog njenog sina, ma svejedno mi je iskreno mada ne bi voljela kod Lejle da odem, ona me jednom u prvoj trudnoći pregledala i pisala poruku, tamo razgovarala na telefon, pregled koma, kaže ma hajd esuper si ti sve ok, a ne znam jel u monitor uopšte pogledala.


Meni je dr Jadranka sa sinom radila carski, sve pohvale. Nakon carskog kada su izvadili bebu uradili opraciju mioma, odstranili ga i sve prslo super. I dalje idem kod nje privatno a rekla mi je aBd kad opet udem planirala trudocu da ce me gore uputit na carski njenom sinu

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dr Dizdarevic
12.11.2012 21:18:36   
amra_sa
Moje iskustvo sa Jadrankom je takođe pozitivno.Smatram da je veliki stručnjak i da dobro radi svoj posao.Negdje pročitah neki dan u postovima da ona šalje na carski. Baš naprotiv, u mom slučaju. Sve je uradila da imam prirodan porod i velika joj hvala na tome.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dr Dizdarevic
13.11.2012 13:13:56   
nutellica
Jadranka no 1user posted image , divna zena..a njen sin jos bolji, izuzetan strucnjak, meni vodio trudnocu koja je bila jako rizicna...tako da njenog sina def preporucujem, ljubazan, strucan, detaljan pri pregledima, ma divan covjek, pa onda doktoruser posted image user posted image .

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dr Dizdarevic
14.11.2012 17:01:23   
ja_25
A je li kome njen sin radio carski?

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dr Dizdarevic
17.12.2012 20:02:36   
Anica1

IZVORNA PORUKA: ja_25

A je li kome njen sin radio carski?

Meni je radio on, ona nadgledalauser posted image

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dr Dizdarevic
9.7.2013 13:29:46   
Anica1
Zna li neko radno vrijeme ordinacije Jadranke, kako je presla kod Merkatora?

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dr Dizdarevic
10.7.2013 14:42:17   
SREĆNA
Pon.uto.sri.13-18
Čet.12-19
Pet,sub.ned. ne radi.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dr Dizdarevic
10.7.2013 15:49:18   
Anica1

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pon.uto.sri.13-18
Čet.12-19
Pet,sub.ned. ne radi.



Hvala ti puno, idem zvati za termin :)

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dr Dizdarevic
18.9.2013 10:23:31   
scarlett
Može li neko pobliže objasniti gdje se tačno nalazi?

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dr Dizdarevic
18.9.2013 12:45:51   
SREĆNA
Kod merkatora na socijalnom , zgrada unipromet iza niske unipromet zgrade ima visočija koja se nadovezuje na ovu, prođeš iza znači, ima rampa, ulaz B prvi sprat.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dr Dizdarevic
14.7.2014 14:05:30   
bambi1
Ima li nekih novijih iskustava sa dr Dizdarevic? Radila sam test, pozitivan user posted image user posted image

Zakazala bi kod nje pregled, prvu trudnocu sam vodila kod nje ali je tada bila na GAK-u i njen sin. Posto je prva trudnoca zavrsila carskim, ne znam kako bi sada to islo posto ona vise nije gore user posted image

Kome upucuje gore na GAK na kraju trudnoce?

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dr Dizdarevic
16.7.2014 9:09:43   
SREĆNA
Ona ne upućuje nikome, koga ti izabereš, a možeš se sa njom konsultovati svakako, a mislim da bi te Lejli uputila.Ne znam je li njen sin gore još, meni je radio CR.Ja sam prezadovoljna prvo s njom, a naravno i sa Goranom.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dr Dizdarevic
16.7.2014 9:29:00   
bambi1

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ona ne upućuje nikome, koga ti izabereš, a možeš se sa njom konsultovati svakako, a mislim da bi te Lejli uputila.Ne znam je li njen sin gore još, meni je radio CR.Ja sam prezadovoljna prvo s njom, a naravno i sa Goranom.



Njen sin je u Vojnoj, presao.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dr Dizdarevic
16.7.2014 9:53:49   
SREĆNA
Stvarno, nisam znala, doduše nisam imala vremena ni otići više na pregled poslije poroda.Znači tamo je. Možda bi ti ona preporučila Lejlu jer ja kad god sam morala u bolnicu na dva tri dana slala me je njoj, a za CR sam se ja sama izjasnila da hoću kod Gorana.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dr Dizdarevic
27.2.2015 17:06:11   
Emmaje
Nisam sasvim zadovoljna i ja bih bila veoma ljubazna za toliki novac.Nisam dobila nikakvu potvrdu, racun, recept...Njena je duznost da bude ljubazna, ali za novac koji sam dala nisam dobila adekvatnu uslugu, nista bolje od obicnog doma zdravlja gdje je besplatno.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *