|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Siske kome pristaju?
7.3.2015 23:10:11   
Kikii
Pozdrav forumasice,

Zanimaju me vasa iskustva ili jednostavno misljenje.... kome stoje siske I kakav oblik?

Oblik lica, crte lica, manjem ili vecem nosu kod mene je malo duguljast a glava sitnija.

Neki savjet za frizuru?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Siske kome pristaju?
7.3.2015 23:42:54   
Medić*
Jedino sto znam da stoje osobama sa visokim celom user posted image
Evo pogledaj ovdje mozda nesto nadjes :)

http://frizerski-salon.rs/kosa-nega/siske-izaberite-pravi-oblik/

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Kikii)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Siske kome pristaju?
24.3.2015 12:59:45   
karantena35
Hmm, po meni je sve stvar ukusa.

I osobno sam promjenio dosta frizura i šiške mi jednostavno ne stoje. Tako da najduže koje sam imao u zadnjih par godina su bile pola centa i to zato jer se uklapalo u novu frizuru (na savjet frizerke).

Često mjenjam frizure i dajem frizerki mašti na volju, svaki put pada druga zurka, a do sada samo jednom nezadovoljan pa je prepravljala (ali to je normalno i zato uvijek idem kod iste frizerke).

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *