|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu
4.12.2012 10:09:51   
canim

IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?

Znam ja ali ne znam ti objasniti user posted image uglavnom ides onom ulicom gdje ide trolejbus prema dobrinji, od hrasnog, anex pa nadalje i s lijeve strane ima jedna prodavnica prodaje spuzve raznih debljina ili naravno ako ides od dobrinje prema gradu prodavnica ti je s desne strane. Ne znam kako se zove prodavnica.

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu
4.12.2012 10:16:09   
ninuska

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?

Znam ja ali ne znam ti objasniti user posted image uglavnom ides onom ulicom gdje ide trolejbus prema dobrinji, od hrasnog, anex pa nadalje i s lijeve strane ima jedna prodavnica prodaje spuzve raznih debljina ili naravno ako ides od dobrinje prema gradu prodavnica ti je s desne strane. Ne znam kako se zove prodavnica.


I mi smo tu kupili i super je radnja. Nalazi se u Švrakinom i najbolje je snadbjevena. ne znam ni ja naziv ali je ne mozes fuliti. Koga god pitas reci ce ti.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu
4.12.2012 10:19:39   
SREĆNA
Imate štofove i spužve na Dobrinji , prodavnica ALADIN , gore negdje oko amka i binga na toj je strani.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu
4.12.2012 10:52:28   
Dida79

IZVORNA PORUKA: abh

Dida79 javi kakva je situacija dole, molim te, jer i meni treba stof.

Zna li neko gdje se ima kupiti spuzva za namjestaj?


Ja sam zadovoljna njihovom ponudom zaista imaju odlican izbor mebl stofa a i mikro fibera u raznim dezenima.Ja sam izabrala mebl stof cijena im je 14 km tapetar koji ce mi praviti djeciji lezaj saradjuje sa njima tako da ce mi cijena biti smanjena na 9 kmuser posted image

Za spuzvu nisam sigurna ko zna mozda i imaju evo broj pa nazaovi 033 638 092

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Presvlačenje namještaja u Sarajevu
6.12.2012 8:09:03   
abh
E super. Hvala.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *