|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:25:45   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

skvouser posted image ...ma "oni" imaju najbolje farmerke  user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:26:50   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

wowwwww...šta ti je banana dijeta  ...
dobro ti stoje, dok sam tipkala post pala si mi ti na pamet sa svojim farmerkama sa kafe, tebi super stojeuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Farmerice
30.3.2010 10:44:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

steta sto kod nas vise nema da se kupi miss '0, a ni diesel, mada sumnjam da bih sada nasla velicinu za sebe, njihovi modeli su prilicno uski. prije sam nosila 31 a sad ne znam bil mi mogao 32


Daleko najbolji modeli barem za meneuser posted image user posted image user posted image ...ja sam vam luda za farmericama...meni su farmerice ono sto su za vecinu vas cipeleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Farmerice
30.3.2010 23:10:41   
ivana st
Ja sam u gimnaziji nosila samo Levis 525, bila zaljubljena u taj model. Danas ih ne nosim tako često, zadnje sam kupiula u Mustanga,ali više su u ormaru nego što ih nosim.Bogu hvala unatoč mom velikom apetitu kile se još nisu počele ljepit pa i danas nosim isti broj kao i u srednjoj 28/32.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Farmerice
30.3.2010 23:45:44   
Hanady RR
EEEEEEEEE moje Gas-ovke čekaju bolja vremena tačnije bolju vlasnicu...ova debela truntava mama sa dvije bebe vala u njih uć još nemože...al sa adekvatnom prijmjenom banan djete u kobinaciji sa bolesnom djecom ima da i manji broj idem da tražimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Farmerice
31.3.2010 1:02:27   
Lejla Ka
U Tiffany-ju, H&M-ove. Ja sam iza prvog poroda (kad sam došla do sebe user posted image ) kupila neki, kao što dada opisa, za mene perfektan model, i sa štiklama sam izgledala viša, sa dužim nogama i 10kg mršavija. Ove su se baš širile malo na dnu, dok je ostatak nogavice išao uz nogu (noge su mi svijetla tačka :) ) No ima zaista različitih modela, čini mi se da je najveći izbor u Robotu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Farmerice
14.4.2010 22:36:49   
D_K
gdje me nadjoste - ja se bas kontam da kupim neke farmerkice..
imam samo jedne koje nosim a one su mi bas po volji - malo elastina imaju, ravni kroj, samo blago izbledjele - ma bombona. a bas juce gledam neke zenske i vidim sive trapke na jednoj curi i skontah da mi bas takve fale. ja cu pokusati da nadjem tamno sive i onda kada malo izblijede bice perfekt.. ove sto imam su TT ali mi se sad ne daje 140-tak crvenih krvnih zrnaca za farmerke. taman cu obici Robot jer sam jednom u Njemackoj kupila u H&M extra farmerke u kojim sam izgledala kao prava hottie :)).. mozda mi se opet posreci..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Farmerice
16.4.2010 17:51:12   
Visnja RR
ja sam ostala vjerna Leviskama koje kupujem uvjek u Varteksu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Farmerice
16.4.2010 18:23:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

U Tiffany-ju, H&M-ove. Ja sam iza prvog poroda (kad sam došla do sebe user posted image ) kupila neki, kao što dada opisa, za mene perfektan model, i sa štiklama sam izgledala viša, sa dužim nogama i 10kg mršavija. Ove su se baš širile malo na dnu, dok je ostatak nogavice išao uz nogu (noge su mi svijetla tačka :) ) No ima zaista različitih modela, čini mi se da je najveći izbor u Robotu.

isla sam nekidan al nije bilo velicine za mene, bar ne od modela koji mi se svidjaju, a to su bas takvi kakve si opisala, jer su i meni noge svijetla tocka user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Farmerice
23.4.2010 11:54:47   
D_K
Evo jedna informacija vezana za farmerke:
u Vartexu u Merkuru je snizenje nekih modela. Radi se o velicinama 29 a vecih duzina. Meni su se svidjele jedne tamne koje su snizene sa 170 na 69 ali su mi uske.. Imaju snizene i vece brojeve sa 170 na 110 ali one su malo sakrivene - pitajte prodavacicu za njih :))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *