|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ucjena djetetom
8.11.2015 14:13:43   
janeway

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne nam sta vam nije jasno.
Kako on ima pravo iz zelju da odmah zeli dijete tako i ona ima pravo i zelju da isto to ne zeli.
Ili ste mozda misljenja da svaki brak mora da ima i djecu. Boze sacuvaj.
Ne zeli svako djecu. Kako vam to nije jasno.


Pa nije mi jasno,to mi nikad ne moze biti jasno kako neko nekoga voli a ne zeli imati djecu s njim.
To je jednostavno protiv prirodno da to ljudi žele. Neki ljudi su ipak čudo prirode.Pa neke žene će dobiti djecu i sa nekim koga ne vole,a naročito sa voljenom osobom.
Ako su ljudi imalo vjerski orijentisani, onda valjda znaju da brak podrazumijeva djecu.u Krišćanstvu je kontracepcija čak i zabranjena,dok je u Islamu dozvoljeno odgajanje iz opravdanih razloga.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ucjena djetetom
8.11.2015 14:35:45   
Galicia
Pa nije mi jasno,to mi nikad ne moze biti jasno kako neko nekoga voli a ne zeli imati djecu s njim.


Pa volila sam njih petoricu prije mm, pa ni sa jednim nisam htjela da imam dijete, niti mi je dijete bilo na pameti u 27.
Jel sad jasnije? user posted image



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ucjena djetetom
8.11.2015 15:46:41   
Daliyah92
Ja se slazem sa onima koje kazu da je to trebalo dogovoriti ranije. Ali bilo je sta je bilo..
Neko ne moze razumjeti da ima onih koji ne zele djecu nikako ili neki u odredjenom vremenu.
Muskarcima je lakse zeljeti djecu jer niti ih nose niti ih radjaju a dosta ih se izvlaci i kad se dijete rodi.
Ja imam jedno dijete i nekako sam se lahko odlucila za to jer mi se to jednostavno podrazumijevalo a i zeljela sam.
Za ovo drugo sam se vec teze odlucila znajuci sta me ceka. Iako je bilo bas vrijeme, sve je bilo potaman, meni je ipak bilo tesko "krenuti".
Neke se zene ne mogu lahko zamisliti u toj ulozi, jednostavno treba ima vremena. Nekom vise a nekom manje.
Neko se ne zamislja u toj ulozi nikako i nikad.
Ali eto, svi smo razliciti.
I mene zbog nekih stvari cudno (pojedini) gledaju, pa i svaku od vas vjerujem. Uvijek ima onih koji nas ne razumiju user posted image
I kod mene su se djeca podrazumijevala u braku, i da sam nasla covjeka koji ne zeli djecu ne bih se ni udala za njega.
A nekom je to manje bitno. Svi smo drugaciji user posted image

< Poruku je uredio Daliyah92 -- 8.11.2015 15:48:06 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ucjena djetetom
8.11.2015 15:49:58   
Galicia
Potpis Daliyah.
Slazem se u svemu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *