|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čarobni decembar :)
30.12.2015 9:30:55   
veeseelaa
Decembar je za mnoge mjesec darivanja, uglavnom zbog nove godine i radosti koje nose novogodišnji paketići, predstave u vrtićima, predstave u školama, veseli časovi itd

moja povezanost sa ovim mjesecom je i ta jer sam i Ajšu i Esmu rodila u decembru, evo kako sam ja doživjela ovaj mjesec

Evo prodje i ova godina . Ustvari nije još, još imamo danas i sutra da preživimo :))

Bijaše ovo buran mjesec, paketići, rodjendani, predstave itd
Trčasmo na sve strane al stigosmo heheh Ponosni roditelji dvije kćerke, kojima smo sve želje ispunili :))
A bome ih je bilo, vidite mladja nije znala da kaže jasno šta sve želi al mi smo u nju piljili 2-3 mjeseca prije ( ko mame i po u bezpelenaše čekajući znak za piškenje ) ne bil dokučili šta to ona želi. Nadolazili smo mi svaki dan , babo je tvrdio jedno a ja drugo, kao i inače jel što nam se slažu mišljenja :D No moja je bila zadnja (smajli koji je odlučio), pa ja sam je rodila valjda ja znam , suprug se na kraju složio ali je na svoju ruku kupio paketić koji ustvari nije paketić al po njegovom jeste :D Bila je to kesa , veća od Esme , u kojoj je paketić manji, pa čokoladna potkovica za sreću pa neko milkino novogodišnje pakiranje čokolada i ljubičastog flomastera sa dodatnim ukrasom za jelku.
Da ne bude frke isto je kupio za nas tri :D

Kad smo već kod jelke, tu bi napravila poseban osvrt, ta se jelka kitila ove godine bar 10 puta. Prvi put je okitih ja sa Ajšom, pa ju je nekoliko puta Esma rasformirala , zatim montirala, dok ju je babo gledao sa oduševljenjem. Ja vala i nisam bila nešto oduševljenja pa sam je u toku „izvodjenja radova“ nekoliko puta pucnula po prstima (smajli koji se crveni). Poslije su mi teško pale njene oči velike, pune suza ,pa sam joj se brže bolje u par navrata izvinula. (Rekli bi ovi što znaju s djecom „e tu si pogriješila“ :D) Znate ona je dijete kojoj suza stoji u oku, kao u bajci, i djeluje kao da će svaki čast da potopi cijelu sobu,ako padne na pod , pa smo se eto ja i muž prećutno dogovorili da ne izazivamo poplave.
Nije to ni toliko čudno što je jelku Esma više puta „kitila“ al kad sam supruga uhvatila na djelu da to isto radi pa stvarno , konstatovah, Esma je ista ćaća! Naime , kako svako jutro ustajem prva, nalazim u dijelu sobe gdje je jelka sjaj koji je otpao sa kićenki i rekoh Bože šta je ovo da nam jelka nema kakav hormonalni poremećaj?! Kad ono šipak, suprugu se ne dopada raspored kićenki, a zamislite usudio se tvrditi da nisam montirala jelku po pravilima FIFE i UEFE , pa bome udjosmo u litl svadju . Tamo , vamo , povuče se on , ko veli pusti vraga , previše joj je stalo do jelke. No dok nadodje do toga , jelku je razmontirao totalno, pa ponovo montirao a kićenke su se našle po cijeloj sobi. Po podu je bilo sjaja , polupanih kićenki itd

Strpila sam se i proučila sve što znam, Bože rekoh daj mi sabura da ne ga ne počnem gadjati kićenkama ko grudvama. I bome presaburah ja, bar ovaj dio oko fizičkog napada, al digoh nos i ispalih 540 riječi u minuti, nešto ovako: „ja sam sama teglila paket sa jelkom.... usisaj sad ovo.... polupao si mi kićenke.... grrrr itd“.

Da bi se opravdao , i da bi ponovo bil naj drugari, kupio je litl jelku, visine Esmine, kad dodjoh s posla , prijatno me iznenadio. Kao i većina finih žena, zaboravih sve muke koje mi je zadao i zagrlih ga :D Sad imamo u jednom uglu veliku jelku, visine mog supruga , u drugom jelku Esmine visine....


No da se vratimo rodjendanima , predstavama i dočeku nove godine.... Duga priča, pa ću drugi put :D
PS
a šta rekoste, kakav je vama bio decembar?


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.12.2015 9:33:14 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
30.12.2015 10:01:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 10:11:04   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iman83

user posted image
Koja si ti legendauser posted image



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 10:24:04   
Hannica
user posted image user posted image
Nema jelke, nema problema.user posted image
Djeca mi nisu rođena u decembru.
Ukratko, mjesec kao i svaki drugi.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 10:30:55   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image user posted image
Nema jelke, nema problema.user posted image
Djeca mi nisu rođena u decembru.
Ukratko, mjesec kao i svaki drugi.



ma bježi
a paketići? a predstava u školi?

ja sam ovaj mjesec hem bankrotirala, hem se umorila



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 10:51:00   
Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image user posted image
Nema jelke, nema problema.user posted image
Djeca mi nisu rođena u decembru.
Ukratko, mjesec kao i svaki drugi.



ma bježi
a paketići? a predstava u školi?

ja sam ovaj mjesec hem bankrotirala, hem se umorila




Sinoć sam bila na priredbi.user posted image
Dušice slatke.... oplakala sam od smijeha.user posted image
Moja H recitirala neku pjesmicu, baš sam bila ponosna, bez obzira što je sva č pretvorila u ć.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 11:05:40   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image user posted image
Nema jelke, nema problema.user posted image
Djeca mi nisu rođena u decembru.
Ukratko, mjesec kao i svaki drugi.



ma bježi
a paketići? a predstava u školi?

ja sam ovaj mjesec hem bankrotirala, hem se umorila




Sinoć sam bila na priredbi.user posted image
Dušice slatke.... oplakala sam od smijeha.user posted image
Moja H recitirala neku pjesmicu, baš sam bila ponosna, bez obzira što je sva č pretvorila u ć.user posted image



i onda mi kažeš da decembar nije čaroban
ma bježi tamoooo

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 11:17:21   
Visnja RR
odlučila sam da mi januar bude čaroban user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 11:17:55   
damma
veso, kraljice nasa user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 12:13:26   
salmy
Vesela svaka čast....nije mi čaroban opće...smog me uguši i kompletna situacija u Drzavi😂....jelku ne kitimo mrazovi i nisu čemu....insan ne smije ni otic u grad dočekati da se kazaljke poklope..jer možeš u svakom momentu nabasat na insana opasnog bombama da nas tuto kompleto digne. U zrak...jer oni ne slave godinu..bem li ga ni ja je neću slaviti...možda mi januar bude carobniji od decembra smrdljivog

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 12:43:24   
Hannica

IZVORNA PORUKA: salmy

Vesela svaka čast....nije mi čaroban opće...smog me uguši i kompletna situacija u Drzavi😂....jelku ne kitimo mrazovi i nisu čemu....insan ne smije ni otic u grad dočekati da se kazaljke poklope..jer možeš u svakom momentu nabasat na insana opasnog bombama da nas tuto kompleto digne. U zrak...jer oni ne slave godinu..bem li ga ni ja je neću slaviti...možda mi januar bude carobniji od decembra smrdljivog

Jesi negativna. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 12:57:09   
anitaa
Vesela tebi izgleda i mart caroban mjesec, kao i meni novembar, haha...tebi, sebi i svim zenama na RR-u zelim da im 2016. -a bude carobna godina, ne samo u ovom na pocetku navedenom smislu, uz koji dosadan mjesec, cisto da carolija vise dode do izrazaja.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 13:02:02   
muaaa
Volim carobni decembar....i volim sve sto vole mladi

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čarobni decembar :)
30.12.2015 13:19:52   
henna ze
meni je mjeec čaroban zbbog tvog ludog posta user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *