|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 15:47:47   
Sanjalica 85
Sve smo takve user posted image ja uptavo trosim pare narucujuci preko FB-a. Samo mi nesto naleti i moram ga kupiti user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 16:24:18   
Logica
Jeanine termin 15.4. A nisam napravila plan poroda ne znam ni sama zasto :/

Samy i tackice nikad nije previse rano ako nista rasporedicete mjesecne troskove :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 16:56:18   
samy_lo
Mahh ipak cu sacekati jer nezz jos spol,a kad saznam nastupa praznjenje dzepova i novcanika

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 18:37:39   
agatha
Hvala vam, drage moje, na podršci. Radit će mi na Jezeru a najgore mi je sto je moj doktor na godisnjem, ali sta je tu je.
Tackice, javit cu kako je bilo a sto kaže Sanjalica i ja sam čula od drugih a i čitala ovdje na forumu da nije tako strašno. ..gore je čekanje.
Ja još nista nisam kupovala, em ne znam sto posto spol a i drugo dijete pa nema baš toliko euforije sto se toga tiče kao sa prvim.
Ali ako se potvrdi da je curica, hihihi, uhvatit će me garant.


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 19:00:27   
edina_82
Pozdrav drage mame i trudnice.Bila sam danas na kontroli,i malo sam se prepala.Usla sam danas u desetu nedelju,na pregledu srce kuca al doktor kaze da je velicina ploda manja nego sto bi trebala biti.Zakazao mi je ultrazvuk opet za 10 dana.Inace se stvarno super osjecam i nikakvih tegoba nemam.Jel imala neka od vas takvo iskustvo,il mozda poznajete nekog ko jeste?

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Marta
28.3.2016 19:14:42   
mala_sa
Mahanje, ovdje se nije radilo 4 dana tako da smo bas porodicno uzivali user posted image user posted image

Vidim pisalo se svasta, soping mania mene fata i sa 3cim user posted image user posted image , bas vcrs kontam narucivati neke stvarcice user posted image

Nadam se da se Tackica ugrijala user posted image user posted image

Sanjalice saljem ti zagrljaj podrske, mene isto bas bole kukovi ali i normalno je u trudnoci, sad sa tvojim simptomima stvarno nemam iskustva, ali utjeha je da sve prodje i to aBd puno bolje nego sto mi mislimo user posted image

Samy_lo user posted image za plastenik, user posted image se treba zdravo hraniti user posted image

Mayo iskrene cestitke user posted image ti skoro mjesec ranije pravog momka rodila mashAllah user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 19:31:18   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: edina_82

Pozdrav drage mame i trudnice.Bila sam danas na kontroli,i malo sam se prepala.Usla sam danas u desetu nedelju,na pregledu srce kuca al doktor kaze da je velicina ploda manja nego sto bi trebala biti.Zakazao mi je ultrazvuk opet za 10 dana.Inace se stvarno super osjecam i nikakvih tegoba nemam.Jel imala neka od vas takvo iskustvo,il mozda poznajete nekog ko jeste?

Moja trudnoca je manja za 2 sedmice mozda je jednostavno kasna ovulacija

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 19:36:08   
Silver
Pozdrav drage trudnice, posto znam da idete redovno na uzv, pitanje za trudnice iz Sarajeva koje idu na GAK, da li se potrebno naruciti i u kom terminu je najbolje ici( akos e noje potrebno naruciti)? Iskreno svejedno mi je koji je doktor jer idem sami da vidim da li jos uvijek stoji cista na jajniku...

Hvala vam zene i sretno, skolsje trudnoce i lagane porode vam zelim, i zivu i zdravu djecicu! user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 19:39:15   
Arijana2
Pozdrav drage moje user posted image Malo manje pišem vikendom,treba djecu zabavljati user posted image I mene je uhvatila manija kupovine za bebu,a mislila sam da neće jer 3 ce.Samo da sve aBd bude u redu.Inace uhvatio me neki ludi apetit u zadnjih 10 tak dana jedem nenormalno puno.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 20:30:16   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: Silver

Pozdrav drage trudnice, posto znam da idete redovno na uzv, pitanje za trudnice iz Sarajeva koje idu na GAK, da li se potrebno naruciti i u kom terminu je najbolje ici( akos e noje potrebno naruciti)? Iskreno svejedno mi je koji je doktor jer idem sami da vidim da li jos uvijek stoji cista na jajniku...

Hvala vam zene i sretno, skolsje trudnoce i lagane porode vam zelim, i zivu i zdravu djecicu! user posted image

Silver nije se potrebno narucivati kako ja znam,ja nisam nikada..gore je uvijek guzva,kad god da odes,il otisla skroz rano ili ne,cekat ces


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 20:46:11   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: edina_82

Pozdrav drage mame i trudnice.Bila sam danas na kontroli,i malo sam se prepala.Usla sam danas u desetu nedelju,na pregledu srce kuca al doktor kaze da je velicina ploda manja nego sto bi trebala biti.Zakazao mi je ultrazvuk opet za 10 dana.Inace se stvarno super osjecam i nikakvih tegoba nemam.Jel imala neka od vas takvo iskustvo,il mozda poznajete nekog ko jeste?



IZVORNA PORUKA: edina_82

Pozdrav drage mame i trudnice.Bila sam danas na kontroli,i malo sam se prepala.Usla sam danas u desetu nedelju,na pregledu srce kuca al doktor kaze da je velicina ploda manja nego sto bi trebala biti.Zakazao mi je ultrazvuk opet za 10 dana.Inace se stvarno super osjecam i nikakvih tegoba nemam.Jel imala neka od vas takvo iskustvo,il mozda poznajete nekog ko jeste?


Ne sikiraj se unaprijed, nikad se ne moze znati tacno kad je bila ovulacija i normalna su odstupanja do 2 sedmice. Vazno je da srculence kuca user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 21:35:46   
edina_82
Srculence kuca li kuca,nema mi druge nego misliti pozitivno i zbog mene i zbog bebe♡

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 23:39:54   
search
http://www.prirodanporod.com/moj-cuceci-porod-bez-tiskanja-u-sarajevskom-porodilistu/
Zanimljivo ☺

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
28.3.2016 23:52:59   
search
Sarajke javite mi ako negdje bude tecaj ili skolica za trudnice i dojilje :) za sad idem u dom zdravlja saraj polje, imaju salu za psihofizicku pripremu trudnica

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 8:31:44   
tačkicaa
Jutro hanumice user posted image
Ja se juče' nakupila hladnoće, svo vrijeme polije posla sam provela ušuškana, jajnik me zabolio, noga iz kuka i naravno mnogo psovki je naviralo iz mojih blaženih trudničkih usta user posted image Aman ljudi što ja psujem, k'o bijesno pašče user posted image Ali Sanjalice evo danas se gospoda smilovala pa mi naložili jeb.. uh user posted image
Edina I ja mislim da nemaš nikakav razlog za brigu, nije bebać manji, samo je mlađahan user posted image Evo i tebi ću navikati muškića user posted image
Search Nisam upratila, u kojoj si ti sedmici? To poodmakla trudnoća, čim su počele vježbice user posted image
Agatha Ma i ja mislim da nije strašan sam test, nego sam ja kontala ako već nemam neku potrebu da se džaba ne peglam i time
Samy Ti kad kreneš šopingovat' javi, da se i ja pozabavim time user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 8:48:27   
tačkicaa
Joj evo sad iščit' ovaj tekst što si postavila, baš me fino potrese user posted image Blago njoj, ali ne mogu zamisliti da žea koja rađa prvi put postavlja neka svoja pravila user posted image Zavidim ovoj ženi i sad me još više strah, jer ja od početka kontam baš ovako kako ona reče da je kontala: Pa oni su doktori i babice, oni najbolje znaju user posted image Panika, panika user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 9:40:37   
mala_sa
Jutro user posted image , idem sad malo preroviti stvarcice koje vec imam za bebca pa da popisem sta sve treba jos, vrijeme je polahko se pripremati user posted image

Iskreno, ja niti sam pisala ijednom plan poroda, niti sam razmisljala o tome. Jednostavno svaki put sam otisla sa ciljem da odradimo to sto he brze i efikasnije moguce, i da moje bebe dodju na svijet zive i zdrave, na bilo koji nacin.
Blago zenama koje su uspjele imati porod prema tom "svom" planu, ja sve i da sam ga napisala ne bih predvidjela pola stvari koje su se desile nepredvidjeno, tako da mi ne bi bilo ni fajde od tog mog plana.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 9:55:47   
edina_82
Hvala vam na podrsci drage moje.Nema mi druge nego vjerovati da ce sve biti dobro.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:12:10   
anidla
Jutro.

Jel mi moze molim vas iko od vas reci da li ste radili screening test i gdje ste radile i koliko je kostao?

Hvala mnogo!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:19:01   
anidla
Tackice vidjela sam sa si pisala jos prvi put kad sam zamolila da mi zene napisu za screening i hvala ti...

Meni su 32 godine, druga trudnoca. Nuhalni nabor je uredan i dr. Murtezic ne bi da radim.double...mozda triple.

Ja sam pod injekcijama od pocetka jer imam trombozu pa mi uvijek u glavi da uradim i double...nisam pametna nikako
..

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:39:00   
search
Imam zelju za taj plan al mi nekako blesavo izgleda jer ne znam kako ce doktori reagovat na to, u svakom slucaju prvo cu popricati sa svojom doktoricom koja mi vodi trudnocu, mozda nekom to i nije toliko bitno samo da se sve zavrsi kako treba, da naravno i meni je to u cilju ali također voljela bih da navedem tu da zelim muza kraj sebe na porodu, da ne zelim indukciju ako je ikako moguce da se to izbjegne neka se izbjegne user posted image kao i epiziotomija, voljela bih da mogu da se krecem ili ustanem ili zauzmem bilo koji polozaj koji mi u tom trenutku bude odgovarao a ne da budem svezana za krevet, te da me obavjestavaju sta se desava, koji postupak izvode dokle smo stigli koliko sam otvorena kace sta gdje i tako, voljela bih isto da mi bebija odma daju na grudi kod mene da ga dojim i da mu ne daju nista drugo, kao i da izbjegnem vakcinaciju,
naravno znam da polovina planova ne uspije haha ali ako pola prođe opet je hajr zar ne, samo se bojim da ne izgleda glupo
Uopste nemam namjeru niti da se svađam niti sam zauzela ikakav stav naprotiv zelim da surađujem sa doktorima maksimalno ali imam ovih par zeljica pa koliko bude mogucnosti zasto da se ne ispune aBd
Sta vi mislite

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:39:05   
tačkicaa
Anidla Po onome što sam ja do sad skontala, dubl ti nije ni potreban, i ako sam shvatila dobro, triple ti dođe nešto kao poboljšani duble. Neka me isprave iskusnije mame ako griješim...
Mala_sa Ma svaka čast ono koja ostane toliko pribrana da se u tim trenucima sjeti plana user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:42:16   
tačkicaa
Search Ma meni je to sve što si rekla super, sem muža, ja bi' ga izbacila s noge na nogu user posted image Ali nešto kontam, jbg valjda ni doktori sve to ne rade bezze, indukcija, epiziotomija? user posted image Ne znam stvarno. Iskreno, ja ne znam ni šta me čeka, pa bolje mi je planirat' s drugim bebaćom aBd user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 11:55:15   
škorpija
IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Search Ma meni je to sve što si rekla super, sem muža, ja bi'' ga izbacila s noge na nogu user posted image Ali nešto kontam, jbg valjda ni doktori sve to ne rade bezze, indukcija, epiziotomija? user posted image Ne znam stvarno. Iskreno, ja ne znam ni šta me čeka, pa bolje mi je planirat'' s drugim bebaćom aBd user posted image

ja sam u Opcoj bolnici lležala 5 dana i za to vrijeme SVE porođene trudnice su imale epizetomiju, i ja sam se pitala je li to stvarno bilo potrebno kod svake user posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 29.3.2016 11:57:16 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
29.3.2016 12:02:25   
Lejni
Ubi mene ova rr, juce usla xve iscitala i nisam mogla pisati nece da prodje. A kad opet udjem pola postova ok, pola mi se nesto zamuti skroz.

Prvo da cestitam Maya za tvoje pile. Poranilo majki svojoj ali sigurno je to divnooo. Mazite se, ljubite i uzivajte

Edina, ne brini se nista to se desava. Prvi pregled je i mene dr vodio za oko 2 sedmice manje a drugi put otisla moje pile poraslo mnogo vise nego sto je dr ocekivao.

Zene ja sam za taj plan poroda cula samo na filmovoma.

Pod pritiskom muza pravim spisak stvari potrebnih za bebicu, jako je rano ali kaze hoce da zna da napravimo plan kupovine hehe. Znam ja da bi on najradije preko granice negdje i sve odjednom uzeo a ja zelim da uzivam u kupovini svake stvarcice posebno.

Vi koje ste iz Sa, gdje se planirate poroditi, da li ima neka tema o tome vec? Muzu napunili glavu oko mrse na GAK pa ne znam sta sve i on sad ne da ziv da idem gore. A najzalosnije da su mu mozak muskarci napunili kojima su se zene poradjale prije ko zna koliko godina, jedna mozda 5 a druga najmanje 10.

Vidim da pisete o kupovini stvarcica. Ja jedva cekam prvu da kupim. Po citav dan gledam na net i trazim radnje po Sarajevu ima svaku da otkrijem.

Mala_sa uzivas ti u tom gledanju sigurno kako bih ti rado ja pravila drustvo, mnogo volim da vidim one minijaturne kompletice

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *