|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: malenaa rodila Dinu :))
2.6.2009 21:12:30   
tajjra
Sretnim roditeljima sve cestitke,a malom DINI DUG I SRETAN ZIVOTuser posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: malenaa rodila Dinu :))
2.6.2009 22:25:46   
NANICA
Puno, puno lijepih zelja roditeljima i malenom user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: malenaa rodila Dinu :))
2.6.2009 22:29:57   
juni
Sve najlijepse sretnim roditeljima zelimo, uzivajte sa svojom bebicom, dani lete i lete, i za cas vise nisu bebe.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: malenaa rodila Dinu :))
3.6.2009 11:51:04   
gvendolina
Cestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve najbolje
ljubimo ihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: malenaa rodila Dinu :))
3.6.2009 11:53:08   
kaktuscic
Č e s t i t a m o  od  s r c a ! ! ! 

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: malenaa rodila Dinu :))
6.6.2009 17:51:45   
malenaa
samo da se zahvalim svima na prelijepim zeljama i cestitkama...
evo danas u 12 smo stigli kuci ja i moj dinci. bila sam u bolnici dva dana zajedno i sa nasom enisa-sarom, i njenim preslatkim sincicem mashallah. culi ste kako je protekao porod (carski rez), o njemu cu nesto kasnije pisati...ali sve u svemu nema zene drage niti boli niti losih sjecanja na taj dan, jer kad su me okice mog sina ugledale a rucice zagrlile preko prsa srce je moglo da iskoci od srece. nesto neopisivo.. nesto nestvarno prelijepo, uzviseno od dragog Allaha...
evo i sad ga gledam... i placem od srece, jer bogatstvo koje imam pored sebe nema granica niti je potrosno.
volim vas sve  i ljubim punoo... a svoju porodjajnu pricu donosim ubrzo.
ljubim i svoju enisa saru punooo i njenog njepotana a svojim zenicama u iscekivanju zelim sve najjjjjjjjjj najjjjjjjjjjjj bolje

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: malenaa rodila Dinu :))
6.6.2009 17:58:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malenaa

samo da se zahvalim svima na prelijepim zeljama i cestitkama...
evo danas u 12 smo stigli kuci ja i moj dinci. bila sam u bolnici dva dana zajedno i sa nasom enisa-sarom, i njenim preslatkim sincicem mashallah. culi ste kako je protekao porod (carski rez), o njemu cu nesto kasnije pisati...ali sve u svemu nema zene drage niti boli niti losih sjecanja na taj dan, jer kad su me okice mog sina ugledale a rucice zagrlile preko prsa srce je moglo da iskoci od srece. nesto neopisivo.. nesto nestvarno prelijepo, uzviseno od dragog Allaha...
evo i sad ga gledam... i placem od srece, jer bogatstvo koje imam pored sebe nema granica niti je potrosno.
volim vas sve  i ljubim punoo... a svoju porodjajnu pricu donosim ubrzo.
ljubim i svoju enisa saru punooo i njenog njepotana a svojim zenicama u iscekivanju zelim sve najjjjjjjjjj najjjjjjjjjjjj bolje
malena sve najbolje tebi i tvojoj bebici user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je da je sve abd.dobro proslo pussa punoo bebiciuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu malenaa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: malenaa rodila Dinu :))
6.6.2009 18:00:11   
amarilis
Čestitam od srca, Malenaauser posted image ... Ja osjetim pokrete svog bebača i jedva čekam da ga upoznam i osjetim te male ručice... 

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *