|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li moze biti ozbiljno?
3.3.2008 21:34:06   
lavica




drage moje, imam jedno pitanjce za vas!
da li moze biti ozbiljno ako ste sa nekim preko godinu dana u vezi i da saznate da se vas dragi dopisuje sa nekom djevojkom preko neta? pritom nema nikakve promjene u ponasanju sa vama, jednostavno se dopisuje?
sta mislite o tome?




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li moze biti ozbiljno?
3.3.2008 21:42:21   
Monia
Generalno nemam nista protiv jer ko zna ko se,kad se i kako se dopisije.Ako je nesto sto je skakljivo ili sumnjivo onda provjeri,pitaj ili se i ti s njom dopisuj pa ces sve saznati.Mozda je sve dobro zezanje a moze biti...svasta.

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li moze biti ozbiljno?
3.3.2008 21:44:27   
mukica
neznam draga takvih situacija jos nisam imala

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li moze biti ozbiljno?
3.3.2008 21:50:40   
Hamos
Draga lavice slazem se s Moniom. Najbolje je ispipati situaciju, i onda ces sama skontati koliko je ozbiljno ili neozbiljno to dopisivanje.

Lijep pozdrav

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li moze biti ozbiljno?
3.3.2008 22:17:42   
Adana
moze, a ne mora.... pitaj ga! procitaj sta pise. uglavnom nemoj samo staviti "prst u uho" i opustiti se. moj bivsi se tako dopisivao sa raznim djevojkama i kao nikada nista nije bilo, da bi na kraju raskinuli, a on nakon 7 dana posao sa jednom od njih. bili smo zajedno vise od 5 godina, a sada je sa njom isto tako vise od 5 godina.... ne kazem da to mora biti kod tebe slucaj, ili da sva internet poznanstva zavrse ozbiljnijom vezom! tako da sam ja u osnovi protiv toga. ako ima jaranica od prije to je OK, ali dopisivanje sa nekom tamo pored tebe, ne znam. mozda sam samo ja malo paranoicnauser posted image  sretno, pozz i pusa

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 8:39:52   
lavica
e drage moje sta me sve nece snaci, taman se rijesis jednog problema eto ti ga drugi i sve tako,
pa ne znam koliko bi to moglo biti ozbiljno s obzirom na to da su svi sa kojima se dopisuje daleko od nas, ali ne neostvarljivo za kontakt. nemam pojma sta da mislim. fazon je sto ja uvijek znam kad on to radi, ali mi je to izgledalo smijesno, a sad bih ipak da provjerim sta se desava.
ja nikad nisam imala obicaj raditi takvo nesto ali moje drugarice jesu i to im je uvijek bilo samo zezanje tako da ja nisam ni na njega reagovala odmah,
necu zapocinjati nikakav razgovor s njim dok dobro ne upratim s kim se dopisuje i sta se desava,
hvala vam na pomoci

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 8:55:48   
Azure
Bas neobicno. Ne znam sta bih rekla.Najbolje da sve to provjeris. Aida je dobro rekla, ok da se dopisuje s nekom jaranicom koju zna od ranije, ali sa nekom nepoznatom bas bezveze. Sta on ima pricati s njom sto ne moze s tobom. Istina da su mnogi kurazni u razgovoru preko interenta nego uzivo. Nisam skontala da li on to radi pred tobom. Iskreno ja bih ga pitala.

Nadam se da ces rijesiti taj problemcic sto prije.



_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 9:05:04   
Blue rose RR
A zašto nije našao "prijatelja" preko neta...zašto baš "prijateljicu"..?

Naravno svako od nas treba imati prijatelja i prijateljica, ali baš onako preko net-a, imati druga, ali drugog spola..e vala nisam baš nešto za tu opciju.Iz razloga što se neko reče, da nam strahovit brzo taj poznanik prerasta u prijatelja, jer je puno lakše i pristupačnije, nekome nešto pisati svaki dan, negoli se sa istim družiti svakih petnaest dana na kahvi.

A imaš li ti prijatelja preko net-a?"...i pitaj ga kako bi on reagovao kada bi ti tako stupila u kontakt sa npr...prijateljem iz Austrije...koji npr. "slučajno" ove godine planira doputovati u tvoj grad na godišnji odmor...i želi da se s tobom upozna...user posted image

Zašto ovo navodim, jer nije isključeno da će baš to, "njegova prijateljica" jednog dana i predložiti.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 9:12:46   
lavica
palo mi je to na pamet, da se i ja malo dopisujem, pa da vidim kako ce on reagovati, ali cu prvo dobro da ispitam sta se to oni dopisuju!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 9:42:26   
budućamama
Draga moja,
ne znam ni sama šta bih ti rekla. Ja sam se jedno vrijeme dopisivala sa jednim drugom, ali kad su konverzacije skrenule u pogrešnom smjeru-zapravo kad ih je on skrenuo u pogrešnom smjeru, ja sam prestala i od tada više nikad nisam. Jednostavno nisam htjela da se uvlačim u bilo kakve dubioze, jer meni moj dragi ispuni sve moje potrebe i želje, tako da nisam htjela sama sebi komplikovati život.
Moguće je da je to i kod njega samo prolazna faza. Ako potraje, svakako provjeri šta se dešava. Mislim da je dobar znak i to što ti "dopušta" da znaš i vidiš šta se to oni dopisuju. U svakom slučaju ti držim fige. Pusa i sretno  

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 10:14:22   
nely
 Evo da se i ja ukljucim malo,ukoliko ti mi sve ovdje mozemo pomoci,ali trudimo se:)ja licno mislim da ti to podhitno provjeris,nemas razloga cekati...jedini dobar razlog je da je to prijateljica iz djetinjstva,ali onda zasto i ti ne uskocis u neke teme izmedu njih jer si sada ti dio njegovog zivota.Ja sam isto clan jednog balkanskog druzenja,ali se ne dopisujem sa svakim,iako ponekad pisu osobe(typovi)koje nikad nisam vidjela.na sto neodgovaram...i znam da bi sebi stvorila probleme kada bi bilko sta odgovorila,a to ne zelim.
Zelim ti da sve prodje kako treba i da sve provjeris...jer znas ono da je sumnja prvi korak do rastanka..zato se bori za svoju ljubav...SRETNOuser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 10:19:22   
lavica
hvala vam drage moje, ja se iskreno nadam da nije nista ozbiljno jer je nas odnos odlican, ustvari je vremenom sve bolji i bolji, valjda nema razloga za strah, ali posle onih stvari koje sam prezivila prije njega naucila sam da dobro pazim na sve. pojede me ovo sad!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 10:45:05   
budućamama
Nemoj se toliko sikirati. I sama kažeš da vam je odnos sve bolji i bolji, a svakako je za pohvalu to da to dopisivanje ne krije od tebe i da tu nema nikakve fame. Razumijem kad kažeš da te zbog ranijeg iskustva ovo još više jede, ali ja vjerujem da će ga to uskoro proći. Znaš i sama da za takva dopisivanja treba vremena, a ja vjerujem da će u to nakon nekog vremena dosaditi. Kada se takva prijateljstva ne realizuju, ona jednostavno izblijede i nestanu. Ukoliko te to baš "pojede", reci da bi i ti voljela napisati par redaka toj djevojci, jer želiš biti dio njegovog života i ako je za njega toliko vrijedna da se konstatno dopisuje s njom, i ti želiš da je upoznaš. To je lijep način da "izmahalaš" u kakvoj su relaciji i da li je to dopisivanje faktor rizika za tvoju vezu.
Ja vjerujem da se nemaš oko čega brinuti i da će to uskoro nestati samo od sebe. Jednom si mi rekla "strpljen-spašen", pa malo primjeni tu maksimu i na sebe. Biće to sve ok, mila. Ako baš prigusti, nađi i ti prijatelja,  a ako ne nađeš nikoga za dopisivanje-ja se dobrovoljno javljam da budem "on" za dopisivanje, iako mi anatomski fali bitan diouser posted image .  

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 11:18:38   
sarah
Draga lavice, to dopisivanje ne mora biti ozbiljno, ali moze ne daj Boze prerasti u ozbiljno. Ne bi da te prepadam ali budi oprezna i razgovaraj sa svojim dragim. Moja je prijateljica bila u takvoj situaciji i kod nje se nije dobro zavrsilo.
Njen se decko dopisivao sa jednom curom preko neta i jos su bili iz istog grada da bi na kraju se i upoznao s njom i zaljubio se. Prekinuo je sa mojom prijateljicom vezu od tri godine i poceo se zabavljati sa tom curom s kojom se dopisivao.
Nadam se, iskreno, da kod tebe nece biti tako, samo nesto bi trebala preduzeti. Sretno!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 13:13:31   
lavica
potrudicu se da rijesim to u roku od par dana, najvise od svega mrzim neizvjesnost, tako da cu ovih par dana izgledati ovako

user posted image dok ne provalim o cemu se radi!!!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 19:02:13   
Monia
Stani,polako,ne leti! dopisivanje nije doslo preko noci,bila si u toku,znala si i na osnovu cega ti uopste sumnjas i zasto nakon toliko vremena? Nemoj se igrati...pa prosla si neke stvari u zivotu,nemoj ponovo.Smiri se,pokusaj prvo saznati o kome i cemu se zaista radi,pa tek onda reaguj.u suprotnom su to ishitreni postupci koji nikada ne vode ka rjesenju.Mozda je drug,mozda je neko koga i ti poznajes a mozda nesto...?Neznas! Saznaj! Nemora uvijek biti sve negativno i lose....

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li moze biti ozbiljno?
4.3.2008 19:38:13   
lavica




Ne nije doslo preko noci, on i njegovi drugovi imaju obicaj da se tako dopisuju, onda se nakace na yahoo ili slicno pa pricaju s kim stignu, par puta sam i ja bila prisutna, obicno su komentari -"vidi ovu uobrazenu",  ili se samo smije nekim komentarima, ili jednostavno pricaju oni izmedju sebe. Ali sam vidjela da je otvorio novi e-mail na koji sam naravno upala ali nema nigdje nijedne poruke. Čemu novi e-mail? I u rubrici "ćaskanje" stoje imena nekih likova i izmedju ostalih i ime neke djevojke. Ne mora znaciti nista, mozda je samo obicno caskanje i ubijanje vremena, ali ja hocu to da provjerim tako sto ga jos nista necu pitati dok ne budem imala nesto opipljivo tamo. Za sad je to moj plan, pa vidjecemo sta ce biti.
Iskreno ne mogu da vjerujem da moze tako nesto uraditi jer mislim da je nasa veza jako dobra, ali ipak to je muskarac! A ja njima nikad ne vjerujem u potpunosti, to sam osjetila na svojoj kozi i necu to ponoviti.




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li moze biti ozbiljno?
5.3.2008 15:38:47   
M kao Mama
Draga Lavice malo kasnim, ali za savjet nikada nije kasno, ovo što ću sada napisati je prava istina, svojim očima sam gledama danima šta mi se dešava sa radnim kolegom, ovo je biloprije šest godina, moj drug dfaćemo mu ime xy, sretno oženjen čovjek, ima sina od tri godine, žena koja je upis ljepote, draga mila, ma samo takva trudna šest mjeseci, ovaj moj kreten od druga pored posla ima i privatni biznis, dobra kola, jednom riječju ništa mu u životu ne fali, osim pola ruke koje je izgubio u ratu, ali ima i dobru protezu, pa malo ko skonta da je invalid, jer čojek radi na računaru, vozi auto, nejs, nakači se na mirc i danima se dopisuje sa nekim, jednog dana on se meni pohvali kako se dopisuje sa nekom trebom iz Norveške, kažem ja njemu xy ne budali imaš, ženu, jedno dijete, drugo na putu, neka zabava, da bi ti to trajalo danima, mjesecima, do ljetnog odmora kada je maca iz Norveške zapucala u Sa, bilo negdje naveče, ovaj se tuširao, zazvoni mu mob, javi se žena, ova sa druge strane sva sretna veli, ljubavi čekam te na aerodromu, nastavak je mislim bezpotrebe pisati, helem, ova se vratila u Norvešku kako je i došla, gospođa od xy je dobila nervni slom i izgubila bebu, bili su pred rastavmo braka, ona se pretvorila u policajca, zagorčava mu život svakim danom, i šta da ti pričam, bezvezna situacija iz dosade kačenje na mirc šta mu donese, stoga uzmi u ruke u svoje ruke i raz... to dok nije kasno,

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li moze biti ozbiljno?
5.3.2008 16:00:25   
lavica
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu j..o te, pa to je strasno, kakva katastrofa.
nadam se da nece biti tako, ni slicno. radim na tome da otkrijem sta se desava, ali necu da napadam njega niti da mu sta ne govorim dok se ja ne uvjerim u sve, jer ne volim da  brbljam bez osnova, ali ako mu nadjem tamo nesto, nadrljao je, jeb...o je jezu ledja. izvinjavam se na izrazu, samo sam se iznervirala.
hvala vam drage moje

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li moze biti ozbiljno?
6.3.2008 9:00:28   
kovrdjava
Da ti iskreno kazem zajebana situacija ja licno mislim da problem treba sjeci u korjenu,prvo dobro provjeri da ne bude poslije da si napravila dramu oko nicega i onda reaguj al za svaki slucaj bolje je da on prekine to druzenje preko neta,jer tako se osobe najvise zblizavaju...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li moze biti ozbiljno?
9.3.2008 18:44:41   
Sonja
uh draga lavice dobra si ti
tj.prilicno smirena
ja bi mu ruke otkinula hahahaha
koliko sam ljubomorna
ja se nebi slozila da se moj dop. s nekom ma koliko da je daleko!!!!!!!!
dobro ti to provjeri ......
nadam se da nije nista opasno
al mislim da nema potrebe da se dopisuje sa nekom djevojkom.....
al eto opet je to do vaas i kako vas dvoje to dozivljavate

nadam se da ces sve rijesiti na dobro
pozzz za tebe


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li moze biti ozbiljno?
10.3.2008 9:00:43   
bini
Draga lavice u toj situaciji moras da budes mudrija od njega, ukoliko se on vec dopisuje sa nikim, gdje su te poruke, zasto ih nema ili zasto ih brise? Ovo se ne odnosi samo na tebe nego na sve nas jer koliko god mi volile ili bile voljene uvijek moramo biti na oprezu. Poznanstva preko neta mogu da budu jako privlacna i da odvedu osobu u suprotnom pravcu. Mozda je to samo bezveze al ipak budi na oprezu.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li moze biti ozbiljno?
10.3.2008 10:39:24   
Sonja
eh zaboravila sam da ti kazem da sam ja svoj muza upoznala bas preko neta!!!
bila na Mirc-u i tamo vamo nadjemo se i izadjemo i evo ja se udala za njega!!!!user posted image user posted image

pa ti sad vidi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *