|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:38:02   
SdZ
Zadnjih nekoliko dana razmisljam mnogo o trudnoci. Razmisljam o tome da uopce ne bi bilo lose da rodim sebi bebu pred kraj cetvrte godine faxa jer dok je beba mala lakse se i nadje vremena za ucenje, a u toj bebinoj prvoj godini bih, ako Bog da, odradila i diplomski. I taman se mogu "baciti" na trazenje posla, a beba moze u vrtic.
Jedino me malo strah trudnoce, tj. ne daj Boze da bude rizicna i da budem morala mirovati, sta.cu onda s faxom. user posted image
Kakva su vasa iskustva i sta mislite o ovom? user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:40:48   
R&T@

IZVORNA PORUKA: SdZ


Kakva su vasa iskustva i sta mislite o ovom? user posted image


Kontracepcija i knjiga...
To dvoje najbolje ide zajedno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:45:34   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: SdZ


Kakva su vasa iskustva i sta mislite o ovom? user posted image


Kontracepcija i knjiga...
To dvoje najbolje ide zajedno...


Potpis. Strpi se jos malo. Ne tovari na sebe tu obavezu.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:48:30   
MicoTico
SdZ, nije lako ni malo. Ja sam u babinama ispite polagala. Još sam radila puno radno vrijeme. Bez mm-ove podrške ne bi sigurno dosta toga postigla, ali da sam se napatila, jesam.
Ukoliko se desi, OK, mada, po mom mišljenju, bolje sačekaj, a i pred kraj si, pa onda navaliteuser posted image



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:51:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

SdZ, nije lako ni malo. Ja sam u babinama ispite polagala. Još sam radila puno radno vrijeme. Bez mm-ove podrške ne bi sigurno dosta toga postigla, ali da sam se napatila, jesam.
Ukoliko se desi, OK, mada, po mom mišljenju, bolje sačekaj, a i pred kraj si, pa onda navaliteuser posted image




Istog sam mišljenjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:56:46   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: MicoTico

SdZ, nije lako ni malo. Ja sam u babinama ispite polagala. Još sam radila puno radno vrijeme. Bez mm-ove podrške ne bi sigurno dosta toga postigla, ali da sam se napatila, jesam.
Ukoliko se desi, OK, mada, po mom mišljenju, bolje sačekaj, a i pred kraj si, pa onda navaliteuser posted image



I ja sam 13 dana nakon poroda otišla na ispit. user posted image SdZ evo ja sam četvrta (doduše obnavljam je jer sam se otišla poroditi prošle godine na sred semestra), ostala mi je još jedna a imam bebu od 11 mjeseci. Ali i obnova mi taman došla da budem sa bebom kući, ne moram na sva predavanja, samo jednom sedmično i na ispite. Sve se može...user posted image Još ako je tm za, što da ne user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: beba i studiranje
7.4.2013 23:59:37   
sporty mamaa
Bebu konektujes na sisu, a ti se konektujes na knjigu i eto uspjehauser posted image user posted image Ja sam zavrsila sve ispite u sedmom, a bebu rodila pocetko osmog mjeseca. Diplomski odradila u devetomuser posted image user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 8:44:42   
SdZ

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Bebu konektujes na sisu, a ti se konektujes na knjigu i eto uspjehauser posted image user posted image Ja sam zavrsila sve ispite u sedmom, a bebu rodila pocetko osmog mjeseca. Diplomski odradila u devetomuser posted image user posted image


Pa i ja sam razmisljala ovako. Ako bi Bog dao, zatrudnila bih tako da bi mi termin bio nekako u juli/august. Ako bi nesto ispita i ostalo, valjda se rijese u septembru, ako ne ima aposolventski i polako. Usput bih tipkala i diplomski.
Ne znam zasto, ali jednostavno sam toliko pozeljala bebu. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 17:34:40   
bebacha
Ako ikako mozes de ti prvo zavrsi pa onda beba.
savjet iz iskustva ti dajem.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 17:36:40   
bebacha

IZVORNA PORUKA: SdZ


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Bebu konektujes na sisu, a ti se konektujes na knjigu i eto uspjehauser posted image user posted image Ja sam zavrsila sve ispite u sedmom, a bebu rodila pocetko osmog mjeseca. Diplomski odradila u devetomuser posted image user posted image


Pa i ja sam razmisljala ovako. Ako bi Bog dao, zatrudnila bih tako da bi mi termin bio nekako u juli/august. Ako bi nesto ispita i ostalo, valjda se rijese u septembru, ako ne ima aposolventski i polako. Usput bih tipkala i diplomski.
Ne znam zasto, ali jednostavno sam toliko pozeljala bebu. user posted image


a beba moze imat grcene,moze biti nocna ptica,placljivica
nije da te odgovaram od bebe al za tvoje dobro ti savjetujem da sacekas i rijesis fakultet

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 17:47:27   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: SdZ


Pa i ja sam razmisljala ovako. Ako bi Bog dao, zatrudnila bih tako da bi mi termin bio nekako u juli/august. Ako bi nesto ispita i ostalo, valjda se rijese u septembru, ako ne ima aposolventski i polako. Usput bih tipkala i diplomski.
Ne znam zasto, ali jednostavno sam toliko pozeljala bebu. user posted image


Sve si ti miko lijepo isplanirala, ali to neće kako ti hoćeš. Čitala si i sama sigurno koliko neplaniranih trudnoća ima, pa koliko trudilica godinama, a ti bi da ti termin bude u julu-avgustu.
A o tome kakva će beba biti, da ne govorimo.
Moj T. je 4 mjeseca po cijelu noć imao grčeve , ništa nije pomagalo. Vriska po cijelu noć. Do nedavno se budio po 7-8 puta u toku noći. Ja bih jedva ujutro skupila snage da ustanem i odem na posao, o učenju ni govora.
Da ne misliš da te odgovaram (to je tvoj život i tvoja odluka), s mojom M. je što, stari narod kaže" drugi par opanaka", s njom sam mogla sve. Pa čak i da sam dvije takve imalauser posted image
Eto toliko o bebama i planiranjuuser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 17:47:42   
minja_
Meni je sa trudnocom I porodom "umrlo" pola mozgauser posted image .
Radila sam istrazivanje za magistarski na pocetku trudnoce, uz dosta lijepe uslove na poslu, uz normalnu trudnocu, lijep porod, bebu koja je spavala 17 sati dnevno, a opet me je pustila sva moguca ambicija da to privedem kraju u razumnom roku, apsolutno mi se nije dalo citati I pisati bilo sta, memorija mi je bila nula a nisam se plaho ni sikirala zbog toga. Helem, tek nakon dvije I po godine privedoh I tu fornalnost kraju.

Mlada si, zavrsi fakultet, ako budes mogla odradi gdje pripravnicki, pa onda polahko.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 20:51:12   
SdZ

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: SdZ


Pa i ja sam razmisljala ovako. Ako bi Bog dao, zatrudnila bih tako da bi mi termin bio nekako u juli/august. Ako bi nesto ispita i ostalo, valjda se rijese u septembru, ako ne ima aposolventski i polako. Usput bih tipkala i diplomski.
Ne znam zasto, ali jednostavno sam toliko pozeljala bebu. user posted image


Sve si ti miko lijepo isplanirala, ali to neće kako ti hoćeš. Čitala si i sama sigurno koliko neplaniranih trudnoća ima, pa koliko trudilica godinama, a ti bi da ti termin bude u julu-avgustu.
A o tome kakva će beba biti, da ne govorimo.
Moj T. je 4 mjeseca po cijelu noć imao grčeve , ništa nije pomagalo. Vriska po cijelu noć. Do nedavno se budio po 7-8 puta u toku noći. Ja bih jedva ujutro skupila snage da ustanem i odem na posao, o učenju ni govora.
Da ne misliš da te odgovaram (to je tvoj život i tvoja odluka), s mojom M. je što, stari narod kaže" drugi par opanaka", s njom sam mogla sve. Pa čak i da sam dvije takve imalauser posted image
Eto toliko o bebama i planiranjuuser posted image



Naravno da sam svjesna da nije bas sve u mojim rukama i da ne mozemo mi sebi odrediti tacno u datum kad cemo roditi bebu. Boze sacuvaj, u Bozije odredbe se ne petljam. Rekla sam kakvi su mi planovi, tj. kad bismo poceli raditi na bebi, pa sta Bog da.

Hvala vam na savjetima i djeljenju vasih iskustava. Svaki post mi puno znaci. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 20:54:11   
MicoTico
SdZ, šta god odlučiš, želim ti svu srećuuser posted image
Kad pročitam svoj prethodni post, čini mi se da sam nekako grubo napisala, a zaista mi nije bila loša namjera. Samo sam pisala iz ličnog iskustvauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: beba i studiranje
8.4.2013 20:58:31   
SdZ
Ma uredu je sve. user posted image user posted image
Malo sam izgubljena u svojoj zelji, planovima, razlicitim iskustvima. user posted image , a kao i svaki covjek voljela bih da se sve to uklopi.
Bit ce kako Bog odredi. I On ce odluciti sta ce prevagnuti u mojoj glavi.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *