|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:15:50   
camm
ma ja ne znam lagati,nikada mi nije uspjelo tako da ne znam sta da ti kazem..

ako hoces moj savjet bolje ti je reci istinuuser posted image






< Poruku je uredio camm -- 3.7.2009 11:16:46 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:19:15   
juni
I ja sam za varijantu zvanu "istina". Ako on sazna da si mu lagala stvorit ces jos goru situaciju i izazvati jos vecu ljubomoru kod njega. Zamisli sta on sve u svojoj glavi moze zamisliti, da si otisla ljubavniku u drugi grad,  i jos milion opcija. Mislim da ti to ne treba, najvaznije  je da su vasi odnosi u redu.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:19:38   
neki
Istina i samo istinauser posted image Kazi mu fino da si obecala i uostalom radi se o tebi dragoj osobi kojoj treba pomocuser posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:21:16   
Anoniman
istinu... s tim da povedes djecu, ako mu se ne svidja, kao sto kazes, kad ih ostavljas kod rodice...
uostalom zasto vozis ako ti je auto neispravno??? user posted image
mislim da bi trebala TO reci osobi koju vozis i to je to user posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:24:52   
mama2009
Uhh teska situacija, al da bi izbjegla svadju (prepirku) s muzem dal postoji mogucnost da kazes toj dragoj osobi da si sprijecena i da ne mozes....a kad tvoj dragi dodje saspi mu sve u lice i pitaj ga jel on misli na tebe i na momente kad ce neko tebi trebati, ja sam za to da zivimo sa drugima i da se uzajamno pomazemo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:28:18   
meme27
Almai prvo je muz pa onda sve ostalo
bolje ti je napraviti problem sa 100 drugi ljudi nego sa svojim muzem
ipak mislim da bi bilo najbolje da kazes da ti nije uredu auto i da onda sa svojim muzem u miru porazgovaras i rijesis nesuglasice


to bi bio moj konacan odgovor pozzzuser posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:57:52   
almai
uh....bas sjedim na dvije stolice i jos uvijek neznam sta da uradimuser posted image .
Dina autu je otisla neka kugla(nista strasno) ali sto se duze vozi vise se kvari.Kocnice i ostale neophodne stvari su uredne tako da je sigurno.
Evo jos se dvoumim kako da mu saopstim i da mu sms napisem pa kud puklo da puklo.



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 12:00:41   
neki
user posted image user posted image user posted image Drzimo ti figeuser posted image Ja tako kad hocu muzu nesto da saopstim,na kraju dodam:ili je mozda bolje da ti nisam ni rekla,ili sam te trebala slagati?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 12:01:27   
Chuchi
To sto se vi cujete svaki dan u isto vrijeme za mene je to provjeravanje, i glupost. Mislim, razumijem da se rijetko vidjate i malo vremena
provodite zajedno, ali brate dragi to je za mene nedostatak povjerenja, i molim te lijepo, zasto da ti svoje slobodno vrijeme ne iskoristis
na taj humani nacin. A ako je tebi ta osoba jako draga, a njemu nije, (ne znam ko je ni sta je, i zasto mu nije draga) onda ni ti nisi trebala
tako pristati i obecati da ces izaci u susret, ako ce ti to napraviti probleme kod tm. A uvijek treba biti iskren, jer ne daj Boze da se desi nesto
gore u tih 60km, pa sta bi onda. Ovako bolje da zna gdje si pa makar se i ljutio, nego da razmisljas i ti i on. sretno!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 12:07:55   
noaa
Moj savjet ti je da nazoves tu osobu na vrijeme i kazes joj da ti je crklo auto,a onda lijepo pocni rjesavati stvari sa tm,jer tko zna sta se moze izroditi iz svadja na daljinu...ne ulazim u to kakav je tm,al mene bi bilo Boga strah zabraniti da nekog odvezes u bolnicu.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 12:55:49   
medica
Draga moja najbolje ti je da mu kazes istinu, jer on ce to saznati kad tad za to i onda ce te zaboliti glava bezveze........

bolje odmah rec i gotovo.....

znam kako ti je, i mene sinoc zove rodica da joj nesta objasnim na racunaru a moj mm ne da zato sto je plaho ne simpatise.......covjek dode u dilemu sta da radi ali opet mislim da je najbolje istina i samo istina...ja sam na kraju opet otisla ali on je znao gdje sam :))))))

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:02:49   
enna
Potpisujem predhodne postove i slazem se da trebas da mu kazes ISTINU.Znam i sta je zivot na daljinu i biti razdvojen i svasta nesto nije mu lako ali nije ni tebi pa kao da on nebi pomogao nekoj osobi koja je njemu draga a tebi bas i ne pa zivi se sa ludima a ne sam zar ne!!!U svakom slucaju nadam se da cete naci prikladnu opciju za sve tri strane!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:09:28   
ljubičica 28
Almai, moj ti je savjet da mu kažeš istinu, ma koliko ti to bilo teško trenutno. Možeš ti njemu nešto i slagati, ali to po meni nije najbolje rješenje. I sama kažeš da mu nisi lagala nikada prije, pa što bi to onda uradila sada. Ne kaže se džaba "u laži su kratke noge",tako da koliko god bio daleko, može to saznati kad se budeš najmanje nadala, i onda pasti u njegovim očima, a to sigurno ne želiš, zar ne? A da ne govorim o tome kako bi se osjećala da mu slažeš...Ipak, ti ga najbolje poznaješ pa ćeš znati šta odlučiti, ali razmisli dobro prije toga i izvagaj posljedice...U svakom slučaju, sretno šta god da odlučiš user posted image

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:11:01   
Lady26
Almai KOLIKO JA VIDIM NEMA DRUGE NEGO ISTINA... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SRETNO! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:11:50   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: almai

uh....bas sjedim na dvije stolice i jos uvijek neznam sta da uradimuser posted image .
Dina autu je otisla neka kugla(nista strasno) ali sto se duze vozi vise se kvari.Kocnice i ostale neophodne stvari su uredne tako da je sigurno.
Evo jos se dvoumim kako da mu saopstim i da mu sms napisem pa kud puklo da puklo.




Oooooo...pazi vamo. To nije neka kugla.....ta kugla moze dovesti do toga da ti na nekih 80 km/h točak otpadne....nije to nimalo naivno. Čim ti je kugla otišla, ni kočnice više nisu sigurne ( budući da se nalaze na tom istom točku ).

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:17:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: hanabanana


Oooooo...pazi vamo. To nije neka kugla.....ta kugla moze dovesti do toga da ti na nekih 80 km/h točak otpadne....nije to nimalo naivno. Čim ti je kugla otišla, ni kočnice više nisu sigurne ( budući da se nalaze na tom istom točku ).



100% si u pravu...nije to nimalo bezazleno, ja nisam ni vidjela da je napisala sta je kvar...Ne bih se ja igrala s tim + da mu ne kazes gdje ides....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 13:20:53   
kovrdjava
Ja bih mu također rekla istinu jer i ja nekad zanm slagti ali gluposti,al kad to uradim vazda neki peh po belaju,i naravno u8hvati me da sam mu lagala i onda me čitavu sedmicu provocira i zadirkuje...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 18:05:05   
Anoniman
"u lazi su kratke noge" ... saznao bi kad tad, a onda bi ti bilo gore da se vadis, nego da mu sada kazes... ali ti znas najbolje... jel umijes lagati ili ne... pozzz

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 22:32:14   
almai
evo mena napokonuser posted image .Danas sam mu poslala sms i rekla da idem na jedno mjesto i da cu mu sutra objasniti sta i gdje.Znam da ce biti stotinu jezika ali me i nije briga,bitno je da je moja savjest cista i da ja mogu mirno disati.
-sto se tice auta nije kugla otisla nego je pocela pomalo da kucka,ali nastavim li ja ovako hodati a to nepopraviti otici ce skrozuser posted image (samo da nikom nista nebude).
-I ja se slazem da treba biti iskren i posten ali nekad dodemo svi u tu situaciju da moramo zaobici istinu ili je poslje izvijesnog vremena reci.
Hvala vam svima na iskrenim odgovorimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *