|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mamini sinovi
4.10.2007 14:31:48   
Anoniman
Imate li iskustva sa maminim sinovima, je li koja udata za jednog i kako se nosite s tim? Uvijek me to zanimalo, jer nisam sigurna, ali možda sam i ja udata za jednog od njihuser posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mamini sinovi
4.10.2007 18:46:59   
Okarica
Nisi jedina. Ima nas još. Nekad mi to užasno ide na živce (npr. mama svako jutro telefonira, da joj sin slučajno ne bi prespavao i zakasnio na posao). To  me je prije nerviralo, ali sad me boli briga, čak mi je ta patologija postala normalna. Sigurno ga zove više puta u toku dana dok je na poslu. On joj redovno podnosi izvještaje. Šta je tu je. Tolerišem sve jer je jako dobar prema meni. Eto, tek toliko da znaš da nisi sama. Pozdrav!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mamini sinovi
4.10.2007 19:46:57   
libra
Ja mislim, da nije mamin sin a možda jeste. Ali kada mene nema kuči on odmah ide k njoj i ako nemam ništa za ručak, on ide kod nje da traži, kao da nema 30 godina, i nemore ništa sam da spremi. Istina je da živimo u istoj kuči, samo to mi ide na živce. 

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mamini sinovi
5.10.2007 9:01:04   
Anoniman
Hvala vam, sad mi je lakše. Moj dragi muž ide kod mame svaki dan. Ona je u principu korektna prema meni, ali mi smeta kako nema osjećaj da je njen jedini sin oženjen i ima svoju ženu, te da smo nas dvoje sada prva porodica, a da ona spada u širu. Moji roditelji nemaju nikakvih sumnji oko toga i poštuju naše odluke.  Valjda se ljudi razlikuju....
Sva sreća, on jede kod kuće i to zato što sam ja ludila kad jede kod nje i prijetila bojkotom pravljenja ručakauser posted image , pa se prepao i sad jede kući.
Da skratim priču, ja uglavnom imam problem s njim, jako rijetko s njegovom mamom (možda ona djeluje iz sjene, njemu zanovijeta kako je ne voli i sl. ako ne dođe kod nje, a to nikako ne radi preda mnom). Milion smo puta razgovarali na tu temu, ali mi ponekad dođe da zavrištim: ODRASTI VIŠE!!! 

(odgovor članu libra)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mamini sinovi
5.10.2007 12:10:04   
mojamura
IZVORNA PORUKA: libra

Ja mislim, da nije mamin sin a možda jeste. Ali kada mene nema kuči on odmah ide k njoj i ako nemam ništa za ručak, on ide kod nje da traži, kao da nema 30 godina, i nemore ništa sam da spremi. Istina je da živimo u istoj kuči, samo to mi ide na živce. 



evo moj je isti

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mamini sinovi
5.10.2007 16:08:44   
LekiMOM
Svi su oni mamini sinovi, a na nama je da to korigujemo koliko mozemo :)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mamini sinovi
27.10.2007 2:30:39   
SMIRI
U pravu si...SVI SU MAMINI SINOVI...il bio jedini ili jos imao 10 braca...

Toliko me to nervira...nebi rado u detalje jer svi su isti...tako da znate o cemu pricam...

Al najvise mrzim...kad kuham a on meni kako to njegova mama ne radi tako vec drugacije...ili ako nesto oko djece a on meni kako je njegova mama njega drugacije...

Ponekad pomislim da bi svi naj vise voljeli ozeniti svoje mamice user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu LekiMOM)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mamini sinovi
29.10.2007 15:23:44   
Blue rose RR
E što bi meni moj, kada bi mi rekao: moja mama ovako ili onako, dobio po glavi i tanjur, i tavu i mamu.
Ako ne mogu bez njih neka se nikada ne žene.
Sreća pa sam odmah dala svoj ultimatum:što dalje od njegovih i od mojih. Neka obuku kaput pa mi dođu. Makar tako neće biti opterećeni njima.
Zašto mi nismo takve - mamine p.user posted image ?

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mamini sinovi
29.10.2007 16:55:02   
SMIRI
IZVORNA PORUKA: maryam amina

E što bi meni moj, kada bi mi rekao: moja mama ovako ili onako, dobio po glavi i tanjur, i tavu i mamu.
Ako ne mogu bez njih neka se nikada ne žene.
Sreća pa sam odmah dala svoj ultimatum:što dalje od njegovih i od mojih. Neka obuku kaput pa mi dođu. Makar tako neće biti opterećeni njima.
Zašto mi nismo takve - mamine p.user posted image ?



Jeste tako je idealno ;-) Ali ima svega i svacega

Iako ja kazem sad super svako zivi za sebe i dobro je!
Jedino je kad odemo u bosnu (2put godisnje) zajednica...ali to je ok! Tak i onako muz i ja smo uvjek negdje sa djecom a kad dodjemo uvjek je toplo i skuhano! ;-))))
Inace ja kad odem dole ja sam na ODMORU ;-)))
Necu da radim puno nesto...pomognem oko suda ili ponekad usisat ali nista vise!
Prije je znala uvjek generalno cistiti kad mi trebamo doci, a meni sa djecom nikad mirne minute ;-) hem rintas ovjde a i onda kad odes dole samo posao! AMA NECU, tako da sam to ukinula i sad je super!

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mamini sinovi
29.10.2007 17:10:17   
Suncica*
Ja sam se toga davno resila. Navikao se da smo nas troje porodica, mama je mama, svaka casta, ali je video kako ja ne trcim za svojom, tako je i on prestao za svojom. Idemo vikendom kod nje, zivimo u istom gradu, cujemo se telefonom i jako se lepo slazemo. 

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mamini sinovi
29.10.2007 19:40:51   
mama
Danas mi je godišnjica braka! ! !
Drage moje... ja sam sa svojom bila na zajedničkoj šerpi možete zamisliti cijele da CIJELE četiri sedmice!!! Kad je meni moj muž a mamin sin rekao od sutra ti meni kuhaš...samim tim sam ja bila krivac a nisam ni znala razlog takve njegove odluke. I s tim se je otkopala ratna sijekira... ja sam otela njoj sina... a nije ni svjesna da mi ga je sama dala još i feštu napravila,sa preko 250 ljudi je feštala user posted image  user posted image  user posted image . Možete zamisliti ja krivac za sve što se dešava kao i vi kod svojih. Opravdavala se davala argumente da nisam krivac dokazivala "Ako laže koza ne laže rog" i ništa nije pilo vode. Sreča mi je što nije jeo kod mame ustvari nisam mu ni branila, ali sam u to vrijeme kuhala samo ono što ON voli jest a ne ja (savjet jedne stare žene) i samim tim pokazala kako sam ja bolja kuharica od njegove mame user posted image user posted image user posted image . Imala sam sreću što mi je Allah dao sabura i snage da se borim s babarogama oko sebe.. Ali moj je nakon izvjesnog (vremena trebalo mu je nekih 4-5 godina braka user posted image ) skontao ko je KOZA a ko ROG. Tako da se je okrenuo u potpunosi djeci i meni, čak više vjeruje svom četvorogodišnjem djetetu nego šezdesetogodišnjoj dragoj mami. Hvala Allahu na SABURU i SNAZI koji mi još uvijek trebaju. Drage moje daj malo SABURAJTE jer postoji ona stara NIČIJA NIJE DO ZORE GORILA... košta ali se isplati

_____________________________

mama

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mamini sinovi
30.10.2007 9:17:03   
budućamama
Draga mama,
sretna ti godišnjica (sa malim zakašnjenjem). Želim vam još puno, puuuuuuuuunooooooooooooooo zajedničkih godina u zdravlju i ljubavi.  Svaka častuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *