|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pa dali je to normalno?!?
4.10.2007 14:54:26   
mojamura




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danas me nazvao moj dragi i kazao mi je da ga je opet napadnula njegova mama. Živimo u istoj kuči, ali imamo gornji kat za sebe.
Sada skoro dvije sedmice sin je bio bolestan imao je neki virus, pa zato nije išao u vrtič. Tada je najprije kazala, da je sada dobra, kad je mali bolestan, da ga čuva. Zato smo odlučili da ide moj u bolovanje zbog sina. Onda je imala dugi nos zbog toga, jer je on na bolovanju.

Sada je mali ozdravio i danas ujutro sam ga spremala za vrtič. Došli smo do mog auta, sami na dvorištu, svekrve nigdje. Malo za nama i moj je išao na posao, ali ja i mali več smo otišli. Tada ga je napala njegova mama (svekrva), da joj ne  donesem malog, da bi mu dala poljubac, da samo letim na posao, pa da onda kad bude bolestan ga neče više ona čuvati, jer je samo iskorištavamo, pa neka ga onda odvezem k mojoj mami....pa da če nas sve otjerati iz kuče.

Mislim haaaaaaaaalllooooouser posted image user posted image user posted image user posted image ....Pa ne bi bilo lakše da ona dođe na dvorište i da da malo poljubac, nego da ja sa mojom torbicom torbom za vrtič i sa malim ljetim u njeni stan i bacim se na koljena....evo draga moja svekrva evo vam vašeg unukauser posted image
Kad kad se ponaša kao kraljica.


još malo pa idem po sina u vrtič onda idemo po pelene, a onda u ratuser posted image ....što da kažem, jer kako znam sama sebe, ako me bude napadala neču šutjeti. ali što po vašem je tu za napraviti?







_____________________________

this is the first day, of the rest of my life
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pa dali je to normalno?!?
4.10.2007 15:25:18   
Blue rose RR
ZNAM DA JE TEŠKO ALI UKLJUČI IGNORE, I PREBACI SE NA HIBERNATE KADA JE SVEKRVA U PITANJU.JJJJJJJOOOOOOOOJJJJJJ gotovo sve su iste.
Mislim da je najbolje da je ignorišeš, iako znam da je to užasno teško, a da popričaš sa svojim mužićem, o njoj. Potrebno je da joj on kaže da nije uredu da se vi kao zaposleni ljudi na današnjici morate povinovati njenim zahtjevima i prohtjevima.
Pretpostavljam da ona kući sjedi, nigdje i ništa ne radi, samo konta koga će danas za...ti, i prepričava priče iz komšiluka.
Molim te nemoj se brinuti, nisi jedina, kod svih nas je manje više ista priča. okreni se svojim željama, svojoj porodici i svojim ljubavima.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pa dali je to normalno?!?
4.10.2007 19:40:25   
libra
Nadam se da je dobro prošlo, ali daj joj na znanje, da ti imaš svoj život, i da jednostavno nemaš vremena, da joj se javljaš kad odlaziš od kuče, pa neka je to na poso, u šetnju ili kod tvoje mame. Moja svekrva se pomoli svako jutro na balkon i zivka malu kad odlazi u vrtič. Meni to ide na živce, al šta ču, tako je to, kad živiš sa tastom i svekrvom u istoj kuči.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pa dali je to normalno?!?
5.10.2007 7:59:14   
mojamura
IZVORNA PORUKA: maryam amina

ZNAM DA JE TEŠKO ALI UKLJUČI IGNORE, I PREBACI SE NA HIBERNATE KADA JE SVEKRVA U PITANJU.JJJJJJJOOOOOOOOJJJJJJ gotovo sve su iste.
Mislim da je najbolje da je ignorišeš, iako znam da je to užasno teško, a da popričaš sa svojim mužićem, o njoj. Potrebno je da joj on kaže da nije uredu da se vi kao zaposleni ljudi na današnjici morate povinovati njenim zahtjevima i prohtjevima.
Pretpostavljam da ona kući sjedi, nigdje i ništa ne radi, samo konta koga će danas za...ti, i prepričava priče iz komšiluka.
Molim te nemoj se brinuti, nisi jedina, kod svih nas je manje više ista priča. okreni se svojim željama, svojoj porodici i svojim ljubavima.


kad sam došla kuči, nije bila na dvorištu, i ja sam ljepo otišla sa sinom u naš dio kuče....tako da je jučer nisam ni vidjela.

Da, maryam amina, u pravu si. moja svekrva je več 6 godina bez posla, ima 49 godina i samo traži koga če napadnuti.
Pa sam joj našla posao (nema završene ni osnovne škole), da bi radila kao čistačica. i onda kad bi morala otiči na posao se prije toga posvađala sa svojom budućom šefico, kao ona neče da radi za takve sitne pare.user posted image user posted image user posted image user posted image

a njen muž (moj tast) je isto tako doma bez posla več 2 godine, ali on ipak ide nešto da radi, pomaže raznim ljudima kao fizički radnik, i tako ipak nešto zaradi.

Dat ču je ljepo prosto na ignor. Ali kako sam razgovarala sa mojim dragim, najbolje če biti da potražimo neki stan, jer kako dugo budemo živjeli u ovoj kuči neče biti mira.

Bit če ipam malo skuplije, ali čem zato barem imati mir.

ali možda mi još danas svekrva dođe u susret....jao

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pa dali je to normalno?!?
5.10.2007 8:00:40   
mojamura
IZVORNA PORUKA: libra

Moja svekrva se pomoli svako jutro na balkon i zivka malu kad odlazi u vrtič. Meni to ide na živce, al šta ču, tako je to, kad živiš sa tastom i svekrvom u istoj kuči.



ej znam da ti to ide na živce, ali ja bih radije da dođe pa da izljubi malog, neko da se buni za svaki drek (sorry na izrazu)

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pa dali je to normalno?!?
5.10.2007 15:36:52   
Blue rose RR
Draga mojamura, ako i ti i tvoj mužek radite, ne vidim razloga zašto ne biste otišli živjeti negdje drugdje, ili podstanarstvo ili sebi kupite stan?
Mislim da nema drugog načina da se odlijepi iz vašeg života.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pa dali je to normalno?!?
8.10.2007 9:19:08   
mojamura







ej radimo na tome...ali problem je u tome, da ja nemam posao još za nedolučeno vrijeme t.j. za stalno, na svake 3 mjesece mi daju novu pogodbu.

Nada sem da če mi decembra dati onu ''zauvjek'' pogodbu....a onda kidamuser posted image

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *