|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ideje za doručak
21.10.2009 22:09:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: tea lana

ma nije do jaja vise zbog serviranja ja kad sama jedem samo to u hljeb natrpam i gotovo


hehe mene ovaj moj vazda pita kako imam zivaca dok to spremim kad ce na kraju sve na isti nacin zavrsiti... stas kad uzivam u tome... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ideje za doručak
21.10.2009 22:15:50   
R&T@
Kako se prave oni uštipci što izgledaju kao ping pong loptice?
Baš mi se jedu!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ideje za doručak
22.10.2009 12:03:17   
ivana st
Ja volim fritule (uštipke), ali kako ih god spremala uvijek bi popile puno ulja i nakon svakakvih recepata našla sam onaj sa kojim ispadnu najbolje. Tajra nadam se da će ti se svidjeti ako ih budeš radila user posted image

SASTOJCI: 2 jaja, 6 dag šećera, 1 vanilin šećer, 5 dag maslaca,
                100 ml mlijeka, 2 žlice brandy-a, 30 dag glatkog brašna,
                pola žličice cimeta, prstohvat soli, 1 prašak za pecivo,
                15 dag naribane jabuke i ulje za prženje

PRIPREMA: Žumanjke,šećer,vanilin šećer i maslo pjenasto izmiješati. Dodati mlijeko,brandy, brašno, cimet, sol i prašak za pecivo,te sve dobro izmiješati. Dodati u smjesu naribane jabuke i već pripremljen snijeg od bjelanjaka i sve to izmiješati u meko tijesto. Tijesto se uzima žlicom i stavlja u duboko,zagrijano ulje i peče do zlatno žute boje. Vade se na papir koji upije višak ulja i pospu se kristal šećerom.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ideje za doručak
23.10.2009 14:03:15   
emma.L
Uvijek preko tjedna jedem pahuljice sa kakaom i medom (u vrućem mlijeku obavezno, jer tako budim svoj želudac, inače bi se šokirao user posted image ), ali preko vikenda se bolje doručkuje i za to je uvijek zaslužan MM. Nije mu mrsko praviti omlete, američke palačinke, pogačice, lokume, prženice... Ali meni je većina toga ručak u stvari jer nisam navikla na slane i jake doručke. Kod mene je uvijek u kombinaciji sa slatkim- nutela, med ili džem. I obavezno opet topli kakao uz to.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ideje za doručak
13.3.2013 10:41:47   
sporty mamaa
Sta vi najcesce doruckujete? ja volim brzinske, musli, pahuljice i mljeko, palentu sa vrhnjem a nekad padne i cokolinouser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ideje za doručak
13.3.2013 10:45:45   
stella
Kako kada,zavisi od raspolozenja.Nekada je gozba za dorucak,a nekada mi sve dosadi,pa namazem krisku puterom i napravim cajuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *