|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: želimo bebu
4.6.2009 17:31:01   
alex_mo
I mi zelimo bebu...Jako se trudimo....Jos nekoliko dana do saznjanja ima ili ne user posted image .Ovi dani su mi najtezi i zato trazim slicne slucajeve ko moj ,da me ohrabri i unese pozitivne misle..user posted image

   Pozzz

(odgovor članu taky)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: želimo bebu
4.6.2009 17:42:51   
mina minka
moja alex i samoj mi je tako.kad mi dođe preduser posted image samo moslim o tome.nekad se pitam mozda zbog toga i nece da zakaci.meni je ostalo jos 10 dana a samo mislim o tome i idem u wc.koliko je tebi?

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: želimo bebu
4.6.2009 18:13:10   
ivana st

Svaki ciklus ista priča, u početku sve laganini i obećanje samoj sebi kako neću previše mislit o user posted image ( još mi to nije uspjelo), pa sljedi ispitivanje bazalne jesu li nastupili plodni dani, u međuvremenu ispijam čajiće koji još nisu dali rezultata,a kako se bliži user posted image postajem sve luđa, i naravno uvjek je prisutno puno simptoma trudnoće od kojih na kraju ispadne da su bili znaci pms-a. I sad sam u iščekivanju user posted image , ali je još rano za testić,prerano.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: želimo bebu
4.6.2009 23:26:41   
alex_mo
   Draga mina minka i ja sam stalno u wc-u.Ovaj mjesec sam nesto poopustenija  i zabavljam se sa raznim stvarima da ne mislim .....Iskreno mislim da i sada nece nista biti,a potajno se nadam da gresim.U maju sam dobila na 6,a sada je to jako blizu,pocinje neki strh da me savladava....Ali sta je tu je..


Hajde da sve budemo pozitivne,najpozitivniji,mozda je to lek za sve.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: želimo bebu
5.6.2009 11:28:33   
esma*
I ja puno želim user posted image

nadam se da će se to aBd uskoro ostvaritiuser posted image

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: želimo bebu
6.6.2009 16:54:04   
dojbinica
meni ni ovaj mjesec user posted image nije mašila, sada samo čekam da prestane, i da počnemo ponovo da radim nauser posted image , ne bi li i ja napokon ugledalauser posted image

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: želimo bebu
13.6.2009 1:53:41   
alex_mo
I mi smo je jako zeljeli.Bog nam je ispunio zelju.Nadam se da ce i vam.Neznate kolika je sreca kod mog sina,nemogu vam recima opisati.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: želimo bebu
30.6.2009 10:26:55   
minela27
Pozdrav svima.
Ja sam nova na forumu...Citam vas vec neko vrijeme, a sada prvi puta pisem.
Iskrene cestitke svim novim trudnicama...
Ja sam frisko u braku, svadba je bila 30.05, dakle prije mjesec dana. Danas mi je zadnji dan ciklusa i onda krecem u akciju, dakle prvi pokusaj.
Zelim nam svima da dobijemo male slatke bebice aBd...

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: želimo bebu
30.6.2009 12:09:40   
ena0002
Minela dobro dosla, i nadam se da cemo sto prije ugledati user posted image

(odgovor članu minela27)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: želimo bebu
30.6.2009 13:23:51   
minela27
hvala ena na dobrodoslici...i ja se nadam da cemo uskoro ugledati user posted image  i biti ponosne trudnice...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: želimo bebu
30.6.2009 21:26:08   
merima85
Cao svima, ja sam godinu u braku i evo 2 mjesec na klomifenu i nadam se da i zadnji i ako Bog da 20.07 da ugledam user posted image a ne user posted image .
Toliko user posted image zelimo ali nekako  vec gubim nadu ...mada sam uvijek veeeliki optimista..
Pusaaaaaaaaa

(odgovor članu minela27)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: želimo bebu
1.7.2009 1:53:03   
Lalana
Mozda nije mjesto da ovdje pisem, ali zelim svim nasim forumasicama koje zele da ugledaju one dvije male crtice, da im se sto prije ostvari zeljeno, da imaju mnogo strpljenja, nade i vjere u Boga koji to moze odmah uciniti.user posted image user posted image user posted image
Pratimo vas, bodrimo, sve smo mi bile duze ili krace u vasim problemima, pa opet na kraju hvala Bogu zagrlismo nase bebace.user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: želimo bebu
2.7.2009 12:52:46   
Latinka
I mi cekamo svoj prvi user posted image  vec godinu i 3 mjeseca.Ovaj ciklus nisam osjetila ovulaciju a ni folikuli mi nisu bili dovoljno veliki 11 DC (radila folikulometriju), tako da se i ne nadam previse ovaj mjesec.
Pa dolazi novi ciklus i borimo se dalje za nase bebe. Sretno svima trudilicama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: želimo bebu
2.7.2009 13:07:54   
MAZA82SAR
ĆAO LATINKA,
Vidim da se ti trudiš da dobiješ bebeče godinu i nešto.. Ja 11 mjeseci i nekako već počinjem da budem tužna, jer stvarno to želim puno. Tako da ti želim puno sreće... i  user posted image .

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: želimo bebu
2.7.2009 13:13:48   
MAZA82SAR
dojbinice, samo da te pozdravim i da ti kažem da pokušaš da budeš optimista, jer i ja sam puno tužna, jer strašno želimo bebu. koliko dugo pokušavaš, ja 11 mjeseci. a kažu i da je psiha jako bitna, da se ne treba opteretiti i razmišljati, ali kako....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: želimo bebu
2.7.2009 16:27:44   
Mama1
IZVORNA PORUKA: bucko

Premišljala sam se, napisati ili ne napisati svoju priču? Pa prevagnu ovo "napisati". Unaprijed se izvinjavam ako je too long, daću sve od sebe da ne bude. Ovako...Ovdje piše"Želimo bebu", akod mene je "ŽeliM bebu", jer MM još nije za to...I tu je sva moja tuga!On kaže, želi jednom, al' ne još (zbog posla, rano je itd). JA milion argumenata: već nam je 30, posao imamo ( i ljde koji nas vole, pa bi pomogli ako zatreba ), ko zna hoćemo li se morati boriti za bebu (pa zašto čekati i izgubiti vrijeme) i još puno toga. A sve se svede na to da ja silno želim mrvicu (kad bi barem MM nešto uživotu želio k'o ja mrvicu, pa da zna kako je to). I silno me strah. Da li će biti odmah? Koliko ćemo čekati? Šta ćemo sve morati proći? I...I to, da li će ova moja sillna želja i strepnja biti smetnja jednom kad bude trebalo da se desi? Eto, strah me je što i želim. Uglavno, znam one priče "strpi se, treba i on to da poželi, muški su takvi, strah i sl", sve znam, ali neću da znam. Nadam se da me bar neka od vas razumije. I da ću sa svima vama s ove teme, kad tad dijeliti priče o tome kako je kad u tibi zakuca, kad vidiš malo lice na monitoru kod čika doktora, kad vidiš malo lice prvi put u svoijim rukama...Da ćete mi reći kako se doji, i šta kad beba dobije pelenski osip? I puno, puno toga...Do tada, imate moju podršku u svakom vašem snu i želji. Do jednog dana kad mali putnik iz daleka bude dobrodošao i od tate. Jer mama se već sprema.user posted image



Citam ovu pricu i podsjeti me na jednu moju drugaricu ....
Tako i ona isto kao i ti  ... tako reci 100 % ista prica ....
i ona ti fino kaze muzu trudna ( a nije  ) :) i oni su ti poslije toga imali redovne odnose tamo vamo i zatrudni stvarno :) i sad ima curicu :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: želimo bebu
2.7.2009 16:56:26   
bucko
Draga Mama1....Taman zaboravim kako želim, pa me onda neke stvari podsjete...Ko to da je neko odgovorio na moju priču...Pa opet zašmrcam malo...Biće, znam, ko da mi neko tiho u meni šapće...I neću da mislim kako šapće svima, i onima koji se godinama bore, a ništa (Borke, ne ljutite se na mene)...Ovaj moj glasić šapće "Neka, biće, još samo malo..."...I zato se radujem svakoj novoj bebi u društvu, ne dam si da budem ljubomorna i plačem kad ostanem sama...I navijam za sve kojima treba.
Valjda što trebam dobiti, čudno raspoložena da bih mogla pisati roman...

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: želimo bebu
2.7.2009 23:34:46   
milenium
ako te voli ,ono iskreno iz dubine,htjet će i on.Upitaj ga touser posted image  Sretnouser posted image

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: želimo bebu
3.7.2009 0:41:52   
mala mazura
Lijep pozdrav svima,
od  veceras sam nova clanica Ringeraje i nadam se da cete mi svojim odgovorima i savjetima pomoci da " prebrodim " svoje nedoumice, dobijem odgovore na pitanja, te da cu od vas dobiti korisne savjete kako biti zdrava, rasterecena i sretna mama...

Imam jedno pitanje, da li se nakon 10 dana mogu osjetiti prvi simptomi trudnoce i da li ce kucni test pokazati ako sam trudna , pozitivan rezultat? 

Ne znam da li sam sebi umislila ali vec par dana imam lagani osjecaj boli u donjem dijelu stomaka, posebno jajnika (kao kad se prehladis). Imam 30 god, uskoro se udajem i zelim imati dijete, ali se uzasno bojim da ce se meni ili bebi nesto iskomplicirati, jer sam slusala razne price na tu temu. Inace, godinama imam problma sa neredovitim mjesecnicama, policisticnim jajnicima itd. Prije 7 god koristila sam kratko tablete za izazivanje mjesecnice, ali one nikada nisu redovne, ponekad par mjeseci tacno u datum, a ponekad sara, mada kroz cijelu godinu imama. Bila sam na pretragama, i jedino mi je nalaz progesterona bio nizak, ostalo je sve bilo u granicama normale.

Unaprijed hvala ako dobijem odgovor...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: želimo bebu
3.7.2009 0:46:02   
Okarica
Prije svega, dobro nam došla!
Mislim da ne možeš imati simptome trudnoće nakon deset dana, a za test je prerano.  Meni je test pokazao plusić tek na dan očekivane menstruacije. Samo par dana prije toga, bio je negativan. Moraš se malo strpiti! Želim ti puno sreće!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mala mazura)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: želimo bebu
3.7.2009 0:51:04   
mala mazura
Hvala na brzom odgovoru user posted image  Ma znam da je prerano, ali onaj unutarnji glas nas vodi u ovakvim trenutcima i nada se, mozda ... Jos kad vas partner podrzava u tome i nada se vise nego vi, to vec lagano postaje opsesija iz sata u sat ...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: želimo bebu
3.7.2009 0:54:34   
Okarica
Poznat mi je taj osjećaj i ja sam ga tad imala! Još jednom, puno sreće i javi nam rezultat!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mala mazura)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: želimo bebu
13.7.2009 16:41:47   
_skorpija_
Zdravo cure,
Citam vas vec neko vrijeme i mislila sam da je sada pravi trenutak da vam se pridruzim user posted image Moj suprug i ja u braku smo vec nesto vise od cetiri mjeseca i od tada radimo na user posted image . Toliko sam toga citala o trudnoci da svaki mjesec sama sebi pronadjem simptome, ali nista. Moram vam reci i to da ja imam veoma izrazene simptome PMS-a svaki mjesec, koji su veoma slicni simptomima trudnoce, pa ne vjerujem i da bih odmah znala da sam trudna. Zelim znati, da li je neka od vas koja je sada trudna ili je to bila, imala slicna iskustva i po cemu ste znale da ste trudne? Da napomenem, ciklus mi je prilicno redovan (28 dana), s tim da je poceo varirati od kada radimo na user posted image .
Nadam se da nisam bila opsirna i zahvaljujem na odgovoru

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: želimo bebu
13.7.2009 19:01:02   
ivana st

Skorpija dobro nam došla na ringeraju user posted image !
Obzirom na sve što si napisala o ciklusima sigurno neće biti problema oko user posted image , i nemoj se zamarat simptomima trudnoće jer tako rano će ti jedino test biti prvi siguran znak da si doista trudna (tako ti je bilo u mom slučaju). Pokušaj se opustit i user posted image će sigurno brzo doći, ciklusi su ti počeli šetat najvjerojatnije zbog opterećenosti sa bebom. Nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image , ako te nešto zanima samo pitaj!


(odgovor članu _skorpija_)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: želimo bebu
13.7.2009 20:50:03   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: Lalana

Mozda nije mjesto da ovdje pisem, ali zelim svim nasim forumasicama koje zele da ugledaju one dvije male crtice, da im se sto prije ostvari zeljeno, da imaju mnogo strpljenja, nade i vjere u Boga koji to moze odmah uciniti.user posted image user posted image user posted image
Pratimo vas, bodrimo, sve smo mi bile duze ili krace u vasim problemima, pa opet na kraju hvala Bogu zagrlismo nase bebace.user posted image
user posted image user posted image user posted image

i ja isto svima želim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *