|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:41:10   
D_K
vjeruj mi kad citam ovo najezim se sva..
sto kaze MarymaAmina pu,pu,pu - gluho i daleko bilo..

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:44:23   
tea lana
Ma joj znam ja da sam burno reagovala,ali on sjedi sam svo vrijeme nas posmatra i onda ustane i hoce da je slika,ma gdje cu dati.Shvatam ja da je Lana njima sinpaticna slatka pogotovo kad izvaljuje ali mi je ta scena bas bila ne znam.A moja Lana je dobila od mog brata dvodjelni kupaci kostim koji super izgleda ali kad ga na nju obucem,ne znam nekako perverzno izgleda.Jednom smo joj obukli gornji dio i skinuli sad samo oblacimo gacice,i njih imamo puno puno.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:45:48   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: tea lana

a ja jezikara kakava jesam pitam ga sto ce ti njena slika,samo pedofili skupljaju slike djece.Jao kako me je momak pogledao i otisao.Ne vjerujem da je on pedofil mada sa njima se nikad ne zna.


Ja bih isto rekla, ali i ja sam jezikara. user posted image
Ja sam prije par godina napravila scenu na Ferhadiji jer sam skontala da jedan čovjek slika Hanu. Prišla sam mu i pitala šta radi, on rekao kao simpatično mu jer pleše. Ma mislim: odakle ti pravo da slikaš moje dijete a da mene ne pitaš.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:47:44   
Lulu_
niste uopste jezikare! i ja bih tako reagovala

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:48:11   
tea lana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: tea lana

a ja jezikara kakava jesam pitam ga sto ce ti njena slika,samo pedofili skupljaju slike djece.Jao kako me je momak pogledao i otisao.Ne vjerujem da je on pedofil mada sa njima se nikad ne zna.


Ja bih isto rekla, ali i ja sam jezikara. user posted image
Ja sam prije par godina napravila scenu na Ferhadiji jer sam skontala da jedan čovjek slika Hanu. Prišla sam mu i pitala šta radi, on rekao kao simpatično mu jer pleše. Ma mislim: odakle ti pravo da slikaš moje dijete a da mene ne pitaš.




Naravno.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:50:19   
Blue rose RR

Dobro je prošao, mogao je biti i legitimisan.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:52:25   
D_K
ja se samo zezam.. pravo da zabranis slikanje svoga djeteta nekom strancu nije uopste za raspravu..
iako, lijepo od njega sto je pitao.. garant je neki vaspitan momak - ali to necemo nikad saznati jer ce jadnik bjezati na plazi od tebe ko đavo od krsta da ga ne prozoves 'eno onog pedofila - tamo lijevo, e jeste onaj!!'
he, he

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:52:52   
hanabanana
Ma da sam ja pomislila da on ima loše namjere, ne bi mu trebalo legitimisanje nego CUM.user posted image

Do duše, onda bi mene legitimisali.


< Poruku je uredio hanabanana -- 10.7.2009 15:53:42 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:55:39   
D_K
samo sto ti imas stelu u MUP-u ;)
kad bi Sani rekli sta je bilo - jos bi ga ona malo 'odradila' kao npr. sapleo bi se i 'pao niz stepenice' ;)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 15:57:35   
tea lana
IZVORNA PORUKA: D_K

ja se samo zezam.. pravo da zabranis slikanje svoga djeteta nekom strancu nije uopste za raspravu..
iako, lijepo od njega sto je pitao.. garant je neki vaspitan momak - ali to necemo nikad saznati jer ce jadnik bjezati na plazi od tebe ko đavo od krsta da ga ne prozoves 'eno onog pedofila - tamo lijevo, e jeste onaj!!'
he, he



Ma sta me ima pitati,meni je to nebulozno,ne znam kako da mi je necije nepoznato dijete sinpaticno necu prici i pitati da je slikam,nego cu prici i pozdraviti dijete.user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.7.2009 16:01:43   
D_K
jeste vala..i sta cu ja sa tom slikom!! gledati dijete koje mozda nikad vise necu vidjeti i koje mi nije nista u zivotu..veliko NE za tako nesto..
ma slazem se ja sa tobom nego se malo zezam - neka me luda uhvatila :))

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 1:16:09   
Doraa
Samo da prijavim ženama da sam se vratila iz Tučepa i da mi je bilo super ljepše nego ikad,u slučaju da nekome treba smještaj toplo bih preporučila babu kod koje sam bila...općenito sam prezadovoljna izborom svega što nude Tučepi.Baška V.mi je bila super ali ovo je idealno! MM i ja smo platili 2+1 apartman 30eura noć.Najviše mi se svidjela velika terasa na kojoj je kuhinja,ako već moram kuhati barem neka sam vani,a i blizu je plaže. Vrijeme nas je poslužilo jer nije bilo prevruće niti je bilo hladno,taman za poželjeti! Ove godine moj godišnji je bio za pamćenje...user posted image  user posted image user posted image   user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 1:21:25   
Adana
Dina_has drago mi je da vam je bilo lijepo! kako je bebi bilo? Jeli uzivala?
Sada skontah da je i tvoja bebara rodjena kad i Ilhanina Lamija. user posted image  Na moju drugu godisnjicu braka. user posted image  Djurdzevdan je cudo. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 12:43:41   
Doraa
Sinoć sam otišla na spavanje pa ne odgovorih..
user posted image Nisam ni skontala da je Đurđevdan dok nije rekla jedna žena što je sa mnom ležala...Ja sam već bila skontala da će bebi biti rođ.05.05.(jer su tada krenuli bolovi)...user posted image
Bebač je uživao na plaži kamenčići su čudo jedno šta rade?! Ni slutila nisam da će mu to biti omiljene igračke...a tek voda- ludnica!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 12:46:25   
Anoniman
Dina_has, hej bas mi je drago da ste uzivali, a meni bi pasao taj smjestaj ako je blizu plaze, pa ako ti nije tesko posalji mi pp, mislim broj i to

(odgovor članu Doraa)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 23:48:09   
Visnja RR
evo ja bila 5 dana u Brelima user posted image
od 5-og do juce...
svaki dan je bio suncan bez i jednog oblacica... more toooplo ko u bazenu... a na yahoo bilo da ce padati kisa 3 dana... eee nemaju oni pojma user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 23:52:26   
lida
Mi bili malo na Bracu a malo u Kastel Luksicu od 13.06.do 20.06. Prva sedmica vrijeme perfektno a druga sucmurasto

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2009 23:55:14   
milenium
lida i višnja,kako su vam se bebe ponašale na plaži,što su radile,kako su se zabavljale,jesu se kupale,i mi planiramo ići pa me zanima?

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
12.7.2009 22:24:42   
Visnja RR
Asja uopste nije htjela u vodu... al smo kupili camcic pa ga malo napunimo vodom i iz njega nije htjela izlaziti... problem su bili kamencici.. tu moras biti bas na oprezu da ne stavi u usta... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
13.7.2009 9:59:54   
camm
kakve su cjene mene to zanima pisite gdje ste bile user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
13.7.2009 10:23:50   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Dina_has

Samo da prijavim ženama da sam se vratila iz Tučepa i da mi je bilo super ljepše nego ikad,u slučaju da nekome treba smještaj toplo bih preporučila babu kod koje sam bila...općenito sam prezadovoljna izborom svega što nude Tučepi.Baška V.mi je bila super ali ovo je idealno! MM i ja smo platili 2+1 apartman 30eura noć.Najviše mi se svidjela velika terasa na kojoj je kuhinja,ako već moram kuhati barem neka sam vani,a i blizu je plaže. Vrijeme nas je poslužilo jer nije bilo prevruće niti je bilo hladno,taman za poželjeti! Ove godine moj godišnji je bio za pamćenje...user posted image  user posted image user posted image   user posted image




Ja sam još uvijek u potrazi za smeštajem....javi mi broj molim te, i bilo ko ako ima broj, važno je da je blizu plaže i čisto.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.7.2009 16:03:04   
hanabanana
Mi smo prvih 15 dana odradili u junu, ugrabili ono malo lijepog vremena što je bilo.
Išli smo u Igrane, kao i protekle četiri godine.
Spremamo se za reprizu u avgustu, ali još ne znamo gdje ćemo.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.7.2009 18:49:36   
MELLI




Ja sam još uvijek u potrazi za smeštajem....javi mi broj molim te, i bilo ko ako ima broj, važno je da je blizu plaže i čisto.


koliko blizu plaže?
Ja sam bila u Zaostrogu,ne pored plaže,ali nije daleko.S obzirom da nema stepenica i da nije baš neka uzbrdica,meni je odgovaralo.Cijena je 10 eura po osobi.(Soba.)
Čisto i tete su jako ljubazne.Već sam negdje pisala.
Mi smo bili u junu,pa pobjegli od olujeuser posted image user posted image user posted image user posted image
repriza početkom augustauser posted image user posted image
Ako želiš poslaću ti broj na ppuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.7.2009 22:02:07   
pinki
Evo i ja trazim smjestaj po internetu,pa je vecinom sve zauzeto za august kad mi odgovara.
Vidim Dina has i MELLI su bile i to na makarskoj rivijeri gdje i ja trazi smjestaj,pa bih vas zamolila obje ako mozete da mi posaljete na p.p. telefon ili int.adresu i sl.Vidim zadovoljne ste,lijepo vam bilo drago mi je.Ja idem sa bebom prvi put
pa bas iscitavam kako su se druge beb ponasale na plazi.Dobro je Visnja upozorila na kamencice,nebi mi to nikad naumpalo..

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.7.2009 22:07:15   
idana_85
Zdravo.
Mi nismo bili user posted image Ko zna i hocemo li.
Moji roditelji idu vec dvije god Podaci i Zaostrog, 160 KM po osobi, 7 dana, ukljucen organizovani prevoz. Smjestaj u blizini plaze ili na plazi. Kupatilo i kuhinja se dijele. Oni su prezadovoljni,privatni je smjestaj, kazu da su divni,plaza ima hlada (podaci), uz nju ima izbetonirana staza za kolica, kamena je plaza....Kazu da ima dosta beba i da je super za bebicu. Mi smo kontali da tamo idemo,ako budemo isli. Ako nekome treba br neka se ja vi na pp


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu pinki)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *