|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.6.2009 21:25:44   
Anoniman
ja bih al'....user posted image

(odgovor članu bumbarica)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.6.2009 21:56:23   
teta berta
MM ima prijatelja koji izdaje sobe u igranima, 10 e po osobi... Pa ako nekog zanima mogu se raspitati...user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.6.2009 22:20:00   
milenium
Bila u Makarskoj.Tučepima,Promajnoj inače zvano ''OBITELJSKO LJETOVALIŠTE'' POŠTO SU TU VEĆINOM SAME OBITELJI S BEBAMA.umjesto baške vode preporučam baško polje,ali to je za one koji vole mir i tišinu,šetnje,1 restoran samo ima.Hotel NIPOŠTO.ne mogu da vjerujem očima da pišete o hotelu kao soluciji.Apartman definitivno,djeci ne naplaćuju do 3 god mislim.neki su opremljeni loncima,čašama.Ukucajte MAKARSKA APARTMANI!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.6.2009 16:29:56   
milenium
a mogu preporučit i gdje smo mi bili

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
9.6.2009 23:34:44   
noaa
Preporuci

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
9.6.2009 23:39:07   
Lulu_
ne , ne volimo more
vrucine,sparine,guzve,pijani tinejdzeri,gole cehinje,prljave plaze,guzva na parkiralistu,izgoris,izujedaju te komarci,ne valja smjestaj,uglavnom nesti izgubis,potrosis telefona,kupis glupi suvenir,nesto ti ukradu...
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
i jos masno platisssss


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.6.2009 0:33:44   
milenium
MI BILI U ''VILA MATEA''  MAKARSKA APARTMANI.AJME PRSTE LIZAT,SVE NOVO,ČISTO.IMAŠ NA GOOGLU I SLIKE SOBA I SJENE I MOŠ REZERVIRAT PREKO NETA,INAČE MI POŠLI KOD MEME OD TE GAZDARICE I SVE BILO POPUNJENO I ONA NAS POSLALA KOD SVOJE ĆERKE,IZGLEDA DA SE CJELA FAMILIJA BAVI APARTMANIMA

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.6.2009 1:05:13   
noaa
Ok.hvala

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.6.2009 1:08:33   
milenium
Samo što nije baš prvi red do plaže!!!user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.6.2009 1:09:36   
Visnja RR
ja idem 5-og jula... u Brela kao i svake godineuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.6.2009 1:22:20   
alex_mo
Mi bi hteli ovo leto u Bugarskoj,ali u iscekivanju sam.Joas dan dva pa uradim test , e onda dodze i promena plana..U svakom slucaju skocicemo negde blize,koliko da napunimo baterije.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
13.6.2009 2:32:07   
milenium
Mi ćemo 99% u Promajnu

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
13.6.2009 10:19:26   
MELLI
Ako sve bude po planu mi u srijedu,putujemo u Zaostrog.Meni je to mjesto savršeno za odmor sa malom djecom.More čisto i jako puno hladovine.Mi plaćamo smještaj 10 eura.
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.6.2009 0:28:46   
mamma mumi
Melli a jel to soba ili ima i apartmana. ja idem prvi put sa bebom od 9 mjeseci, pa i meni se svidja Zaostrog samo neznam kakav je smjestaj? Mozes li mi odgovoriti? Hvala

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.6.2009 0:35:48   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja idem 5-og jula... u Brela kao i svake godineuser posted image


A zar ne poželite malo promjene. user posted image  Meni bi dosadilo svake godine isto, jer volim upoznavati nova mjesta.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
15.6.2009 11:02:01   
MELLI
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Melli a jel to soba ili ima i apartmana. ja idem prvi put sa bebom od 9 mjeseci, pa i meni se svidja Zaostrog samo neznam kakav je smjestaj? Mozes li mi odgovoriti? Hvala

Ja evo tek sad pročitah poruku.
Ovo gdje mi idemo je soba.Vec smo prije dvije godine bili tamo, tako da mi je destinacija provjerena.Vjerovatno ima i apartmana,ali mi smo uzeli sobu uz mogućnost upotrebe kuhinje.
Ljudi kod kojih idemo su Tuzlaci,super fina i ljubazna porodica.
A što se Zaostroga tiče,to ti je malo,mirno mjesto,idealno za porodice sa bebama.Puno,puno hladovine,tako da smo mi po cijele dane (sa bebom od 6 mjeseci) bili na plaži.Ja sam zaista oduševljena bila, bar tad kad smo bili!
Ako ti treba još neka informacija pitaj,pa ako mogu pomoći tu samuser posted image


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
15.6.2009 11:18:12   
Nedi
Immam veliki problem......planirali smo ići u julu na more ali sad sam saznala da mm ne moze dobiti godisnji tada nego u augustu. I sad nemamo gdje!!! Smjestaj je rezervisan cijeli august i u potrazi sam za novim. Odgovara nam u Brelima, Primoštenu, Tučepima ma do Drvenika, prvi red uz plažu (ovo što Višnja ide zvuči super jos da je slobodno u augustu) . Please help

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
15.6.2009 11:28:46   
slono
Mi bismo aBd trebali u subotu furati za Tučepe koje smo rezervisali jos u martu. Ja na porodiljskom, muz potvrdio godišnji, ali s djecom nikad ne znaš. Jutros mi sin kaže ispuši mi nos, a malo me boli i glava. Oko pola jedan ga vodim dr da vidim šta je. Samo da bebi ne pređe od njega i da se ispalimo svi zajedno na remo.
Iskreno se nadam da hoćemo jer se svi radujemo tom odmoru, posebno moj sinčić koji je jutros slinav. user posted image user posted image user posted image
Tučepi su divni, volim ih pravo i nakon 4 godine ponovo im se vraćamo.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 0:51:20   
delfin
slono, kakve su cijene ove godine u tučepima? Nas je 2 zanči , možei soba (blizu mora).  Mi sad idemo u Tursku, ali planirali smo otići kasnije mao i u Tučepe, ali kako sam čula pravo su poskupili?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:11:27   
slono
Tučepi su nekako uvijek skuplji, kao i Brela...... Pošto se nama godinama ne da da odemo negdje vani, željeli smo tu Tursku, tako da sam štedjela pare i onda je došla beba i sad i da hoćeš, ne možeš, tako da smo odlučili te pare skršiti u Tučepima za svoj ćeif. Idemo u hotel "Neptun" all inclusive i mislim da nije jeftino, doduše kao i Turska, ali pošto sad možemo, odlučili smo da se kvalitetno odmorimo sa dvoje djece,a sljedeće ko zna hoćemo li moći.
Jednom se živi. Prošle smo godine imali vrlo skroman odmor, a eto ove ćemo da uživamo.

Inače, ima dosta skupih apartmana, bez ikakve klope.... Moja prijateljica je prošle godine u Promajni plaćala samo apartman 2+2 180 KM, to je baš puno.


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:19:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_
ne , ne volimo more
vrucine,sparine,guzve,pijani tinejdzeri,gole cehinje,prljave plaze,guzva na parkiralistu,izgoris,izujedaju te komarci,ne valja smjestaj,uglavnom nesti izgubis,potrosis telefona,kupis glupi suvenir,nesto ti ukradu...
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
i jos masno platisssss



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi i ako uspijemo otici idemo tek u septembru i to  kao i uvijek na korculuuser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 16.6.2009 17:22:16 >

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:32:24   
Doraa
Ja idem 01jula u tučepe ako Bog da.Inače sam prošle godine kao i svake išla u Baške V.jer mi sestra tamo ima apartman,ali pošto idemo sami MM i ja s bebom ne isplati mi se uzeti čitav apartman dvije trokrevetne sobe,dnevni boravak s kuhinjom i kupatilo.To je 60eura noć.
A ja sam sad našla neki smještaj u Tučepima 26eura noć,ali jest 5min od plaže...Prvi put idem tamo pa se nadam da će mi se svidjeti...

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:41:07   
ivanak
Ja bi volila kad se smanje vrućine i vratim liniju user posted image user posted image user posted image ... išla negdje u 9 mjesecu malo do Brača.
Trebala bi roditi najkasnije do 21.6. - tako kaže doktor. Ne znam jeli mi to rano ići sa malom bebicom ( mislim u 9 mjesecu ) tako na odmor - par dana????



(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:47:27   
Doraa
Hrabra si user posted image  Vidjećeš kad se porodiš kako se snalaziš i da li možeš vladati s bebom. Ja sam ista,išla sam prošle godine krajem jula a rodila početkom maja. Tamo je napunio tri mjeseca. Bilo mi je super samo sam se zeznula jer sam kasno krenula pa sam tamo stigla skoro u podne po najvećoj žegi (nismo predvidjeli zastoj na putu od sat i po).Sve u svemu bilo je extra,beba spavala na plaži pod suncobranom,taman bili prošli i grčevi..ma super!
Sretno tebi prvo na porodu a onda i na moru..

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.6.2009 17:50:57   
ivanak
Nisam još porodila. Trebala sam, termin mi je bio 9.6.
Eto tako ja planiram, ali opet sve ovisi o bebici.
Ako bude imao grčeve, ništa od toga.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *