|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:38:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nešto sam razmišljala treba i rešouser posted image  pa kako cu bebi grijati vodu za mlijekouser posted image
neću valjda stalno maltretirati osoblje za malo prokuhane vode aaaa treba i šerpica, jaouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   Ja predlazem da mi nigdje ne idemo. Najljepse nam je ovdje gdje sve imamo,a za hitni slucaj ima slauf u dvoristu. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:40:12   
Ilhana RR
Mi ove godine necemo nigdje na more na ljeto ako Bog da... mozda odemo na kakvo jezero preko vikenda sa svekrom i svekrvom.. jos nije nista isplanirano ali ako Bog da ako bude ekonomsko stanje kako treba odemo do turske i ovog jesena, prosle godine je bilo extra! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:41:21   
lely
Vesela,ma ti si gotovauser posted image user posted image ,tebi se zamantalo,pa vidi koliko samo ocima vrtis bez prestanka user posted image

Anes je imao 11mj kad smo ga vodili na more.Pa mogu ti reci svasta treba.....jedva smo sve u auto potrpali,a ja i mm hodali u istom-ma salim se.
Ja sam nosila krevetac,kolica  i As u kojem se i vozio da mora-to od opreme,veliku torbu njegovih stvari-jer nisam htjela da perem,pelena tonu za svaki slucaj-ko da nigdje pelena nema kupitiuser posted image ,hranu koju jede-ma sve osim vocauser posted image user posted image user posted image

Ko jadna majko prvi put s bebom na more pa te strah da ti sta ne zafali

Hej,sad se sjetih nosili smo i citavu kucnu apotekuuser posted image

< Poruku je uredio lely -- 7.5.2009 23:43:19 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.5.2009 21:42:10   
mamina princeza
Vjerovatno cemo i mi ici u junu ...mislila sam da necemo uspjeti jer sam tek pocela raditi al izgleda da cemo sto skontat:))) i mm ima tad dosta posla al nemamo kad drugo , kasnije je prevruce pa onda Ramazan.

Vjerovatno ce to biti 15 ili 20 juni.dje .
Samo jos da skontamo gdje .
Nismo mislili nesto dugo ostajat maksimalno 7 dana ako mm i oliko bude mogao - onda moguce i samo 5. Vjerovatno cemo izabrati opciju hotel samo nismo sigurni gdje.va i uopst Mozda NEptun Tucepi a mozda i mi zavrsimo u Brelima. Nisam bila u Brelima od djetinjstva i uopste se ne sjecam.

Kako je za bebe....kakva je plaza , hladovina, cujem da je ok . Kakav je prilaz plazi , jel ima stepenica puno i  imali se gdje setat fino.
Hajde sad vi zene koje godinama ljetujete u Brelima opisite molim vas:))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.5.2009 21:49:29   
new mama
Imam i ja pitanje,ako neko zna kakav je hotel Slavija  u Baskim vodama,jel neko ima iskustvo,mislili smo ici tamo pa sad neznam kakav je taj hotel,to preko agencije i jel neko ima neke prijedloge za Baske vode da mi preporuci,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.5.2009 21:53:33   
mamina princeza
Hehee moze i nama za Baske vode neki prijedlog ... to nam je treca opcija :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.5.2009 22:19:11   
Mrva
Ja sam prosle godina bila u Baskoj Vodi i to bas u hotelu Slavija. Mogu reci da je zadovoljavajuce! Najbolje je to sto je udaljem 15 metara od obale!
Medjutim, ne znam koliko je zgodno za roditelje sa bebom?!
Ja bih se uvijek odlucila za apartman, sto i jesmo, mislim da cemo sredinom juna u Drvenik! Mislim da je baby friendly mjesto. Ako imate nekog iskustva sa Drvenikom, pliz user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
10.5.2009 22:34:11   
new mama
E super da je neko bio,a jel znas ista kakvi su uslovi za bebuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.5.2009 11:47:50   
mamina princeza
joj ja se pravo uhvatila ovog biranja gdje cemo ani godisnji nam jos nije potvrdjen ...ni meni ni mm:))))
al eto bice abd uredu nadam se

najvise bi voljela da uspijemo otici u hotrl neptun u tucepe kao sto rekoh jest da je skupo al posto nisam dvije god bila na moru a i bcemo samo 5-6 dana da mije da bas bude sve ok. al mi fali jedno 500 km:))))) najgore je sto naplacuje djeciji krevetic 30 km po danu ...grozno ....a vjerovatno ne daju unijeti nas jer za te pare moozemo kupiti pokretni!!!!
sad sam bas u dilemi ...
gledala sam jos neke druge hotele npr hotizont u baskoj al sve to dodje na isto a neptun je all inclusive pa mislim da se vise isplati ...

ajde ajde zene koje ljetujete u tucepima , brelim i baskim vodama molim vas da mi kazete gdje ljetujete ukljucujuci i privatne aprtmane cisto eto onako da se probam sabrati:)))
ako ne nadjem ovih 500 km:))))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.5.2009 11:55:58   
Anoniman
ma i ja sam bas gledla gdje otici, kontali do Hrvatske jer ce beba aBd tad imati 5 mjeseci, ali user posted image za to placanje krevetica i slicne gluposti, pa pravo se ne isplati, i sve sam blize ideji da spicim negdje dalje za te pare, bar su tamo hoteli all inclusive u pravom smislu te rijeci, a ne da platim taj paket pa rentam lezaljke i krevetice, bezobrazlukuser posted image

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.5.2009 11:58:32   
kasper
drage moje mamice ja vam imam jedan prijedlog za ljetovanje sa bebicama,ja sam inace trudnica abd sledece godine sa svojom bebacom idem na more i to u Promajnu to je mjesto izmedju baskih voda i makarske,to je malo mjesto i prosle godine kad sam bila bilo je prepuno malih bebica,imaju na plazi veliki hlad od visokih i gustih borova,plaza je super a cijena apartmana je povoljnija nego u baskim vodama,kolegica za sebe i muz i 2djece placala 50eur dan ala sve opremljeno do maksimuma to je privatni a hotelski aprtmani su za cetvoroclanu porodicu 70eur,to su proslogodisnje cijene,sad vi uporedite,pozzzzzzzzzzzzzzuser posted image user posted image

_____________________________

**** ĐorĐe-26.08.2009.****
****31.08.2013.-dolazi nam nasa princeza****

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.5.2009 12:11:39   
ena23
Ja sam jos davno govorila da necu na ljetovanje ove godine ali smo sada ja i mm skontali da bi mogli uzeti ako nista jedan slobodan petaki otici u neum na tri dana... sa dmi se svodi planiranje na pronalazak dobrog pansiona sa privatnom plazom u neumu :)

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.5.2009 12:18:23   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: sahara

i sve sam blize ideji da spicim negdje dalje za te pare, bar su tamo hoteli all inclusive u pravom smislu te rijeci,


rado bih ja , al nema sanse iz vise razloga ...prvo se stvarno bojim sa malom bebom , ipak je to daleko a i uvijek ima onih alergija bubica i slicno...ma ziva bi se isprepadala. u hrvatskoj bar mogu s autom i znam nekako to podrucje i sigurnija sam.
A i ne mozemo dobiti puno godisnjeg a mislim da nema ponuda za 6 dana u Tursu ili egipat. Mozda za koju godinu abd al do tada Hrvatska jedino ostaje.

Jeset skupo i uzas u nekim stvarima al nisam toliko dugo bila na odmoru pa sam se zazelila ono bas pravog odmora pa malo izvodim previse:))))

Kasper gdje mogu pogledati ponude za Promajnu?


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2009 22:41:49   
sarayka
Da malo podignem temu, kao sto na drugom mjestu pomenuh mi smo se nakraju odlučili na Promajnu jer je nas smjestaj u Gradcu rezervisan za vrijeme koje nama odgovara user posted image
Za Promajnu sam cula sve najbolje za porodice sa djecom, uzeli smo apartman jer smatram da je najbolje riješenje zbog već pomenutih Skula koje treba nositi za dijete od kuhala i šerpica i nadalje pa onda je bolje samo apartman uzeti i skoro 50% manje platiti ( a ipak je zbog djeteta najsigurnije jesti domaću hranu bar za ručak koju usput rečeno napravim kući i nosim zaleđeno pa nema puno posla oko toga tamo osim pogrijavanja - ih jesam vrijednauser posted image )Nama je uslov bila blizina plaže, klima i čistoća naravno a vjerovali ili ne rezervisala sam preko internetauser posted image
Eh pa eto za one koji nisu znali još jedan prijedlog, a za one koji imaju iskustvo s Promajnom javite se!! Pozz svima...
PS:  Jedva čekam moreuser posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 15:44:10   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mamina princeza


) najgore je sto naplacuje djeciji krevetic 30 km po danu ...grozno ....a vjerovatno ne daju unijeti nas jer za te pare moozemo kupiti pokretni!!!!
sad sam bas u dilemi ...




Ja ne bih bila u dilemi. Ne bi im dala ni marke, niti bih tamo ljetovala.
To je bezobrazluk, dijetetu od godinu dana naplatiti smještaj. Nečuveno.
Sem toga to dijete će spavati sa vama na bračnom krevetu tih pet dana, pa šta???
fuj.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 15:49:11   
lely
IZVORNA PORUKA: ena23

Ja sam jos davno govorila da necu na ljetovanje ove godine ali smo sada ja i mm skontali da bi mogli uzeti ako nista jedan slobodan petaki otici u neum na tri dana... sa dmi se svodi planiranje na pronalazak dobrog pansiona sa privatnom plazom u neumu :)


Ena mi smo prosle godine isli u Neum,jer Anes nije imao pasos,ma u zadnji momenat skontali da bi mogli otici malo do mora pa makar i u Neum.
Bili smo u jednoj vili,mislim da je u pitanju Vila Lasic,smjestaj je bio dobar,a vila je inace nova pa je i u njoj sve novo.Doduse nemaju privatnu plazu,ali je plaza inace udanjena 20m od iste vile.
Nije bilo lose,mada moglo je i bolje,ali ipak je to Neumuser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 15:56:29   
mamin_zivot
nas zivot nam dolazi u junu inasallah tako da ove godine necemo, ali sljedece ako BOG da sa nasom user posted image idemo. user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 19:30:17   
leli§
mis mo dumali i dumali... i odlucili se na otok Pag... jevda cekamo da isprobamouser posted image user posted image user posted image (a i onaj famozni paski sir)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 19:32:06   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: leli§

mis mo dumali i dumali... i odlucili se na otok Pag... jevda cekamo da isprobamouser posted image user posted image user posted image (a i onaj famozni paski sir)

Dobar izbor,mi bili  proslo ljeto,bilo nam ooodlicno. user posted image
A imamo sad i suvenir star 2 mjeseca. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 19:36:01   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image sunce majouser posted image user posted image user posted image
gdje ste tacno bili? kojem hotelu? mis mo se odlucili za hotel Luna...Pagus nam je bio druga opcija,ali na slikama je nama luna izlgedala bolja... chupi daj da malo cujem info iz prve rukeuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 19:41:23   
Nunichi
Nismo bili u hotelu,bili u apartmanu. Tacnije mi smo u Novalji bili...blizu te famozne Zrce plaze gdje je šiz 24h. user posted image user posted image user posted image   I ono sto ti ja mogu reci super je Novalja,ima finih restorancica,to znam pouzdano jer smo se mi hranili po njima,nismo nosili nista odavde.A nocni zivot je dobar,bas fino mozes birati gdje ces. Uglavnom ja bih opet. user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 19:41:57   
biloko
Mi cemo vidjeti kako user posted image  bude napredovala pa cemo odluciti...s obzirom da bi nam trebala doci u junu, mislim da bi mozda mogli pocetkom septembra ako bude toplo. Isli bi na nama najblizu lokaciju, znaci neko malo mjesto pored makarske...BL-makarska je neka 4 sata voznje- znaci nije daleko. Mislim da bi se to dalo iskombinovati. Ali za sada jos nista nije sigurno, kada se beba rodi odlucicemo user posted image . Kasper moja, sada cu te upitati za Promajnu na razgovorima u ocekivanju....

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2009 20:24:36   
larina
ja sam vec bila 2 sedmice na djerbi sa djecicom,bilo je super,prelijepo sve,hotel,more,plaza,odmorila se,zamalo izgorila ali su me kreme spasileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uglavnom sam dobila lijepu bojuuser posted image

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.6.2009 16:45:44   
teta berta
Drage forum. jeste li se počeli spremati za more??? Mi smo kontali u 8.mjesecu, aBd, jedva čekam. Koje su destinacije in ovoga ljeta??? A vi koje ste bile kako ste zadovoljne, kakve su cijene???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.6.2009 21:08:25   
bumbarica
Kakve su cijene po osobi? Kako se krecu ove godine? Mislim na Makarsku, Tucepe...?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *