|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vid, očuvanje, dioptrija, naočale
28.4.2010 23:54:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idana_85

Hej drage moje, kad me vec podsjeti tema, imate u fotooptiku na malti snizenje 80%. To mi je mama rekla, Cetvrtkom se narucuje dolazi i doktorica pa radi pregled, mamu je sve skupa kostalo (ne znam da li se pregled naplacuje), znaci sa staklima i okvirom 50 KM



A joj a mi Sari prije 2 mj. baš tu kupili naočale, nije bilo sniženje user posted image  hajd'' nema veze user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 7.6.2010 16:07:12 >

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vid, očuvanje, dioptrija, naočale
29.4.2010 21:46:18   
idana_85
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: idana_85

Hej drage moje, kad me vec podsjeti tema, imate u fotooptiku na malti snizenje 80%. To mi je mama rekla, Cetvrtkom se narucuje dolazi i doktorica pa radi pregled, mamu je sve skupa kostalo (ne znam da li se pregled naplacuje), znaci sa staklima i okvirom 50 KM


može se i u apoteci kupiti naočale za 20km.samo doneseš nalaz koja ti je dioptrija i kupiš.
ja imam za vid Vogue ''00km.nije mi žao dati novac ako su za vid ali ako su sunčane e tolke pare nebi dalauser posted image


Moja milenium, ne dajem ja na suncane naocale vise od 500 KM, moje su kostale preko 200 KM, ali sam dobila veliki popust pa platila 110KM. A mama je uzela naocale za vid, nisu suncane :D

< Poruku je uredio acudesa RR -- 7.6.2010 16:06:56 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vid, očuvanje, dioptrija, naočale
29.4.2010 23:26:35   
milenium
ma znam idana,nego samo sam ti htjela reć da imaš za vid kupit i u ljekarnoj,onako solidni okvirovi,ako su za starije osobe.a moje vougice su za vid,ja sunčane nemam ni jedne.user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 7.6.2010 16:06:39 >

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vid, očuvanje, dioptrija, naočale
14.6.2010 21:32:37   
Hanady RR
prenos postova

IZVORNA PORUKA: mery mama

Hajde da vidimo ima li vas kojima je ovo sastavni dio zivota,nosite lece ili naocale...iskustva,doktori

IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja nosim čale od neke 1995g i baš su mi dodijale.

Nisam ni znala da ne vidim dok drugi nisu primjetili da kad pecam nevidim plovak čim je malo dalje.
Početna dioptrija je bila 1,50 na daljinu.S vremenom se smanjila  a sad nemam pojma kolika je.Nisam bila dugo na kontroli.Uglavnom i dalje dobro vidim kroz ove naočale




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *