|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   . . . ko je glavni ?
9.10.2007 14:49:21   
Mama1
Ko je glevni vi ili muz?
Ko kod vas odlucuje o svemu vi ili muz ?
Cija je zadnja?!


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: . . . ko je glavni ?
9.10.2007 14:55:34   
AIDA P
Ma ne mislis valjda ozbiljno?user posted image Mislim da nema potrebe o tome diskutovati.Najbitniji je dogovor,kompromis,tako je najlakse.Naravno,svako moze biti glavni kad hoce,uz malo diplomatije,osmijeha,a ponekad i suzauser posted image .Ma dogovor je zakon,barem ja tako mislim

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: . . . ko je glavni ?
9.10.2007 15:23:26   
Blue rose RR
Svaka normalna žena je za kompromis, ali smo svjesne da kuća i porodica stoji na nama. Mi smo te koje saslušamo, i obično , s obzirom da većina muževa ne voli odgovornost, niti voli da puno komplikuje stvari, odnosno, nakon određenog vremena shvate da u braku gotovo sve ono što je žena predložila je bilo cool, i nisu se zeznuli (zato što smo mi detaljisti, i pomno razradimo svaku taktiku našeg životnog planiranja i djelovanja) kažu svoju zadnju:
"DA DRAGA".

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: . . . ko je glavni ?
9.10.2007 15:24:55   
AIDA P
Ma dobro,moze i takouser posted image .Samo da nam je lijepo i da smo srecni.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: . . . ko je glavni ?
10.10.2007 10:42:05   
Suncica*
Kod mene je sve u dogovoru, mada mi prija kada on nesto preuzme na sebe..Ne volim biti glavna, uvek mi je potreban neko ko ce stajati iza mene..

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: . . . ko je glavni ?
12.10.2007 23:47:18   
Mić RR
IZVORNA PORUKA: Mama1

Ko je glevni vi ili muz?


Kad je vrijeme za suđe, uvjek muž. Tu nema ni male dvojbe.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: . . . ko je glavni ?
2.11.2007 11:06:05   
travnicanka
hahahahaha ja bi mu savjetovala da sebi kupi masinu za sudje pa kad je samo oko sudja glavni e ja bi se naljutila pa rekla"ne moram ni to evo ti sad" Sala mala!!!
Pa mislim da vecina brakova se zavrsi rastavom bas radi toga.Jedno se trudi da dominira ovo drugo se osjeca degradirano manje vrijedno i onda pukne sve kao atomska bomba.Ja sam takodje za kompromis mada iskreno receno sa mojom ribom(u horoskopu) je to nekad jako tesko izvodljivo.Ali dobro nezalim se na kraju se opet dogovorimo.Da bude onako kako sam ja zamislila!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mić RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: . . . ko je glavni ?
2.11.2007 11:20:40   
Suncica*
E moja draga, ja imam srecu sto moj muz ne zna i ne zeli da se svadja. Inace da je suprotno ja bi davno ostala bez njega..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *