|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon u p...
3.8.2009 13:11:51   
Leva
Da otvorim novu temu ponukao me je novi "poduhvat" MM.
Prije neki dan ja sva sretna naletim na neko snizenje i kupim mu Lobudovu kosulju kratkih rukava racunajuci da ce je se "nanosati" user posted image . Operem je, opeglam i ode MM na posao...Gle ironije, osam sati kasnije vraca se gospodin kuci pocijepanog rukava jer se navodno sklonio da neko prodje i pri tome se zakacio na zidic.
Ja sam totalno bijesna jer sam bacila pare i jednostavno ne znam da li je malo pokrpati ili jednostavno baciti u kantu za smece...
MM je jednostavno trapav i sklon nanosenju stete stvarima tipa: retrovizora, lajsni, zida itd. da sve ne nabrajam user posted image
Mene interesuje da li su i VM slicni i kako se nosite s tim jer ja povremeno stvarno posizim.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 13:30:53   
Chuchi
To ti je normalno draga moja user posted image Iskreno, bacila bih kosulju i to pred njegovim ocima, a ne bih mu nikada vise
kupila nesto osim ako to nije neki poklon za rodjendan i sl. nego bih iskoristila svaku priliku da pred njim SEBI nesto kupim,
pa nek gleda otkle je vedro..user posted image (jesam zloca)
I MM je takav, samo sto uflekane, ostecene stvari on ima priliku nositi ispod radnog odjela na poslu (posao mu je inace mehanika)
ustvari drugo nista i ne moze obuci na posao osim takve odjece. A naravno poslije posla je ¨gotiva¨ user posted image
Ma ne sikiraj se, nisi jedina, i on nije jedini takav..user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 13:41:33   
riba78
nije neka utjeha user posted image i MM je takav ,nepažljiv ,
redovno sve isfleka ,user posted image ne vodi raćuna o gardarobi ,njemu je nevažno dali nosi košulju od 20 km ,ili 100 km,user posted image user posted image
ja ludila i  odustala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 14:35:05   
Đenifer
user posted image user posted image user posted image Moj MM nije toliko trapav i smotan , al mi smeta što se jako puno znoji i ne vodi računa što će u jednom danu promjeniti 5 košulja ,a sutra me pitati " zar već nisu oprane i ispeglane" !! ko da sam mu ja kućna pomoćnica user posted image user posted image
Ja samo  sebi kupujem, za njega se ne sjetim u pola godine i uopšte me nije briga, osim ako nije neki povod i rođendan, jednostavno neću da se opterečujem da li bi se njemu svidjelo ili ne. Jednostavnije mi je kad smo u gradu  i ako mu se nešto svidi, tad bi ga počastila ( naravno ako sam taj dan dobre voljeuser posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 14:49:17   
idana_85
Nije on jadan kriv sto je trapav,nemoj bona tako, gdje ce ti dusa.

MM je stvarno sposoban,snalazljiv,vrijedan i nema sta ne zna,tako da se ja kraj njega osjecam trapavo. Jos kako smo uzajednici, ko za inat,cini mise sve sto dotaknem unistim. suosjecam sa TM


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 14:50:49   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Đenifer

user posted image user posted image user posted image Moj MM nije toliko trapav i smotan , al mi smeta što se jako puno znoji i ne vodi računa što će u jednom danu promjeniti 5 košulja ,a sutra me pitati " zar već nisu oprane i ispeglane" !! ko da sam mu ja kućna pomoćnica user posted image user posted image



Hehe, i moj pa ga od milja zovem maneken. Jos mi je najveci crnjak sto to buaci na dno ormara i gomilaju se majce,ne bi ih nikad ubacio u korpu za ves. Hajd nek se presvlaci,sta bi, znoji se,al sto to ne ostavlja gdje treba....grrr. Ili obuce majcu kad dodje kuci. Pa ode da nesto obavi,obuce drugu,ta mu je ko za vani,pa se vrati kuci pa obuce opet neku za pokuci...4 majca u danu...uh


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 18:05:05   
ena0002
Ja ti nemam nikakvog korisnog savjeta, mm je po tom pitanju bas neka picajzla. On bas cuva garderobu, a i mora kad se nakani jednom godisnje da ode i sebi sta kupi user posted image user posted image user posted image . A inace sta god radi sve vrati na svoje mjesto. Cesce on mene maltretira po tom pitanju nego ja njega user posted image user posted image user posted image .
Ja mu apsolutno nista ne kupujem, osim ponekad gace i carape user posted image user posted image user posted image . On je toliko tezak na tome da cini mi se sta bi god kupila ne bi mu se svidjelo. Zato ja to prepustim njemu, pa kad se sta zezne mene ne  moze kriviti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 18:17:30   
Lulu_
ja te mogu najbolje savjetovati a znas zbog cega....JA SAM DOTCINA (SLONICA U RADNJI PORCULANA )user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 18:20:27   
Anoniman
mm je na moju žalost suprotnost, jer pazi svoje stvari, čuva itd., a ja sam mu toliko stvari uništilauser posted image , ostane papira u džepu, pa sve bude izmrvljeno po odjeći, često ubacim nešto što ne ide pa sav veš dobije finu rozikastu nijansu, skoro sam mu progorila omiljenu majcu,  itd., da nije smiješno bilo bi žalosno... ne znam kako ne poludi sa mnom, takva sam i sa svojim stvarima, jednostavno ne pazim, a i kad pazim jednostavno mi se dešavaju pehovi. Kao npr. zapela suknjom na šteku, skoro mi je tunika u koju sam bila zaljubljena i tek je kupila završila sa kesama za smeće u kontejneru, ne pitajte kako. Oprala jastučić od heljde sa svijetlim vešom i sve požutilo i na jednom mjestu se pocjepalo i sve bilo puno ljuspica. Živa grozota, da dalje ne nabrajam.user posted image I naravno, voljela bih da to promijenim.user posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 18:37:17   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Shee

mm je na moju žalost suprotnost, jer pazi svoje stvari, čuva itd., a ja sam mu toliko stvari uništilauser posted image , ostane papira u džepu, pa sve bude izmrvljeno po odjeći, često ubacim nešto što ne ide pa sav veš dobije finu rozikastu nijansu, skoro sam mu progorila omiljenu majcu,  itd., da nije smiješno bilo bi žalosno... ne znam kako ne poludi sa mnom, takva sam i sa svojim stvarima, jednostavno ne pazim, a i kad pazim jednostavno mi se dešavaju pehovi. Kao npr. zapela suknjom na šteku, skoro mi je tunika u koju sam bila zaljubljena i tek je kupila završila sa kesama za smeće u kontejneru, ne pitajte kako. Oprala jastučić od heljde sa svijetlim vešom i sve požutilo i na jednom mjestu se pocjepalo i sve bilo puno ljuspica. Živa grozota, da dalje ne nabrajam.user posted image I naravno, voljela bih da to promijenim.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemoj mi zamjeriti ali bas me nasmija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 22:08:42   
almai
Nekaze se daba suprotnosti se spajajuuser posted image user posted image user posted image .Ja sam malo kod nas po tom pitanju na svoju ruku.Mm ako ukapa maicu ili ga djeca isprljaju odma pouser posted image di,dok sam ja malo vise hatljava.Kod njega u ormaru je sve pod bocu (ja mu ga slozim i on redom oblaci stvari) dok je kod mene blagi haos 5 put se presvucem dok nadem stvar da mi valja,tako je sto se tice i mobitela i ostalih stvari on ih zna cuvati dok  kod mene mob. izgleda ko da mu je 100 god. u tasni se ogrebe,djeca ga uzmu itd.Voljela bih se promijeniti ali neide.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 23:14:43   
ivana st
Mm zna bit jako šeprtljav, pa uvijek nešto izgubi,prolije,razbije,uništi user posted image . Ispočetka sam više ludila zbog toga, ali kako on uvijek redovito i počisti nered koji napravi, nastojim i ja da ne reagiram baš svaki put user posted image .

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
3.8.2009 23:49:22   
Leva
Nikada nisam razmisljala u tom kontekstu da u jednoj kuci mora zivjeti jedna osoba koja je picajzla i druga koja bas ne mari previse za stvari. Iskreno da vam kazem koliko god sam ponekad ljuta zbog te nepaznje, zapravo me odusevljava to sto si on ne dozvoljava sekiraciju zbog gluposti. Cesto se zezamo na taj nacin ali bih stvarno voljela kada bi nasa djeca naslijedila tu njegovu osobinu i sacuvala zivce za vaznije stvari. user posted image
Jeste da mi ponekad napravi posla kao da mu je tri godine ali sam naprosto luda za njim i uzasno mi nedostaje kada ode na put pa bilo to samo i na dva dana. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
8.8.2009 14:26:20   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Shee

mm je na moju žalost suprotnost, jer pazi svoje stvari, čuva itd., a ja sam mu toliko stvari uništilauser posted image , ostane papira u džepu, pa sve bude izmrvljeno po odjeći, često ubacim nešto što ne ide pa sav veš dobije finu rozikastu nijansu, skoro sam mu progorila omiljenu majcu,  itd., da nije smiješno bilo bi žalosno... ne znam kako ne poludi sa mnom, takva sam i sa svojim stvarima, jednostavno ne pazim, a i kad pazim jednostavno mi se dešavaju pehovi. Kao npr. zapela suknjom na šteku, skoro mi je tunika u koju sam bila zaljubljena i tek je kupila završila sa kesama za smeće u kontejneru, ne pitajte kako. Oprala jastučić od heljde sa svijetlim vešom i sve požutilo i na jednom mjestu se pocjepalo i sve bilo puno ljuspica. Živa grozota, da dalje ne nabrajam.user posted image I naravno, voljela bih da to promijenim.user posted image


Dusa draga...e bas me nasmija. user posted image user posted image user posted image

I ja sam periodicno smotana,kao npr juce kad sam otapala frizider,zaspala i napravila sebi poplavu u kuhinji. user posted image user posted image
A mm ni na sta ne pazi...kao sto idana rece trenutno koristi 2 kosulje,5 majcica,3 sorca,2 trenerke,2 duksa,ma uzas...Nikad ne znam sta je za pranje,sta nije...I jos kad mi kaze "eee kad sam ja taj sorc ostavio da operes" uh pojela bi ga. A ostavio ga na podu u gardaroberu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
8.8.2009 16:44:21   
Anoniman
E drage moje mm je velika pegla,ja mu nikad ništa od garderobe nisam kupila jer on mora,niko nezna bez njega,sve mora biti cakum-pakum.Uvijek mora biti sređen i namirisan,a što se mene tiče meni sve svejedno ja bi u trenerci u kafanu hahhahaa,i ne vodim baš toliko računa.
Neki dan smo mi kašljali i ja hoću da nam napravim čaj onaj kad se uprži šećer pa se zalije mlijekom i da se vruć popije,eto ko od njega se manje kašlje.Nasula žena šećer i stavila na ringlu,ostavila da se topi i zaspala,kad mi je pod nos došo dim od ugljenisanog šećera onda sam se probudila.Puna kuća dima,a smrdi fuj,2-3 dana se zračilo ali opet se osjetio smrad onog dima,sve dok nismo okrečili.
Eto šta da vam pričam dalje,mogla sam kuću zapaliti.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
8.8.2009 17:02:44   
adannn
Uh,teška tema.....Moj dragi se voli sređivati kada izlazi a u kući mu nije bitno kako izgleda.On je takav da bi mogao da živi sa,ne znam,dvije majice i jedne hlače,to je njemu dovoljnouser posted image

A ja?Ne mogu da ga gledam u istoj odjeći,a takođe imam situaciju da ne znam ni šta treba ići na pranje a šta ne?Sve je razbacano.....Da mi je da dam njima mjesec dana da vode brigu o kući,sišli bi s pameti....I kažu''lako je vama,samo sjedite kod kuće''?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
8.8.2009 17:45:32   
indy_26
ja isto ne pazim bas na stvari a moj muz pazi. recimo mobitel sam izgubila do sada najmanje 4 puta zato sto ne mislim glavom i jos x nekih stvari ali ne zalim za tim jedan je zivot bice para jos da se kupi nesto novo.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
8.8.2009 17:46:53   
indy_26
IZVORNA PORUKA: almai

Nekaze se daba suprotnosti se spajajuuser posted image user posted image user posted image .Ja sam malo kod nas po tom pitanju na svoju ruku.Mm ako ukapa maicu ili ga djeca isprljaju odma pouser posted image di,dok sam ja malo vise hatljava.Kod njega u ormaru je sve pod bocu (ja mu ga slozim i on redom oblaci stvari) dok je kod mene blagi haos 5 put se presvucem dok nadem stvar da mi valja,tako je sto se tice i mobitela i ostalih stvari on ih zna cuvati dok  kod mene mob. izgleda ko da mu je 100 god. u tasni se ogrebe,djeca ga uzmu itd.Voljela bih se promijeniti ali neide.user posted image user posted image user posted image


kod mene je ista stvar

_____________________________

indy_26

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
10.8.2009 13:02:51   
Anoniman
Kad ste pomenule mobitele ja sam u tom katastrofa.Mi smo prije 4god. kupili nove novcate mobitele.Ukupno smo ih platili oko 1100,00KM.Vjerujte moj se izobličio,1000x ispo i raspo se,prolupo 100%,uopšte ne registruje ko je zvao,boja mu se izlizala ja gdje god šta vidim snimim i uslikam,ekran isparan i da vam ne nabrajam dalje,a njegov mobitel je drage moj i sad nov-novcat,on ponekad nešto sa svojim uslika,a nedo ti Bog da mu ga neko uzme u ruke a posebno neko dijete,ma jednom riječju NOV.Da im se nizu snizile cijene mogo bi ga prodati pod novo,za istu cijenu koju je dao.

(odgovor članu indy_26)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta uciniti kada je VM nespretan kao slon...
11.8.2009 21:05:31   
forumashica
Ma bilo bi jos dobro da je samo nespretan! Mm je ponekad opasan po okolinu. Jednom je pokusao zapaliti hrpu novina na balkonu i usput je zapalio i balkon. Ja ga pitam:"Pa sta to radis?", on odgovara:"Pa mislio sam zapaliti ove novine, ko zna kad bi se sve ovo samo razgradilo u prirodi!"user posted image , a balkon sav izgorio. Naravno, ja sam ta koja je morala ugasiti pozar.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *