|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uspomene
4.8.2009 22:14:26   
Crvena
Cuvate li svoje dnevnike, spomenare i ostale uspomene od djetinjstva na dalje? Nedavno sam pronasla spomenare iz osnovne skole, dnevnik (koji sam vodila u ratu), pisma od rodice (koja je umrla prije 8 godina) papirice na kojima sam se dopisivala sa prijateljicama na casu u srednjoj skoli i na faxu  (to su neke sale i sl). Sjeticu se ima toga jos. user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uspomene
4.8.2009 22:46:36   
nikita
sve mi je u roditelja...bas sam neki dan mislila o tome, sta da radim s tim....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uspomene
4.8.2009 22:49:00   
Nunichi
I kod mene je sve kod mame.
Nemam nista iz osnovne,ali ima nekih djidja iz srednje skole.
Bas sam neki dan o tome pricala sa drugaricom s kojom sam bila u klupi cijelu osnovnu i srednju.
I bas smo se lijepo ismijale... user posted image
Meni su najkriminalnije slike iz nekih perioda,one stvarno zlata vrijede. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uspomene
4.8.2009 22:50:00   
slono
Ma cuvam, jasta radi, isto sam Arhiv grada!!!! Samo ne znam gdje je sta vise, kod mene, kod mame, u novom stanu, u podrumu......., nemam vise pojma! Ali pisma znam znam gdje su i to je moja dragocjena uspomena.
Ima i onih uspomena koje su mi pobacali, ili sam mozda i ja sama, pa mi krivo, ali mnogi ljudi ne cuvaju nista, ili zbog rata nemaju nista, pa Boze moj, opet zivi i sretni! user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uspomene
4.8.2009 22:53:17   
Anoniman
i te kako profesore

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uspomene
5.8.2009 9:05:06   
Crvena
Neke stvarcice su mi jos uvijek kod mameuser posted image , ali kao sto slono napisa pravi sam Arhiv grada.
Ponekad se ljutim na samu sebe, sto cuvam te sitnice.
Kada je veliko spremanje dodju i te sitnice na red neke me  user posted image , a neke  user posted image .
Jedna od uspomena koja me nedavno rasplakala je papirna salveta na kojoj je vjencani kum mojih roditelja (nedavno je umro) napisao zahvalnicuuser posted image za kolac koji sam napravila.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uspomene
6.8.2009 23:17:33   
Romali
Jooooooj, čuvam sve živo, zato mi je nered opšti u sobama. Sve mi žao to proslijediti dalje u vikendicu i sl. Uzmem s vremena na vrijeme i čitam, prisjećam se, smijem se ili rastužim.
Jedna od najdražih uspomena su mi Unicef teke ( jeste li je imale? user posted image ) u koje smo nas 7 u odjeljenju u izbjegličkoj školi pisali provale tokom časa. ma to je da umreš od smijeha, kako smo mladi i glupi bili user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uspomene
6.8.2009 23:24:23   
NANICA
IZVORNA PORUKA: slono

.... ili zbog rata nemaju nista, pa Boze moj, opet zivi i sretni! user posted image


Nemam nista. U stvari imam tri slike kad sam bila mala i to je sve ( ne racunam period poslije rata u kojem sam nesto i skupila)

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uspomene
6.8.2009 23:36:15   
leli§
dnevnik nikad nisam vodila... nisam imala zivaca za to...zaboravljala... aionako pamtim ko slon---nikad nista avzno ne zaboravimuser posted image user posted image user posted image

ali zato sve ostale sitnice---skoro pa sve cuvam..eh sad da li je mama cistku napravila ne znam...ali ja jos uvijek imam i kontrolne radove is osnovne skoleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uspomene
6.8.2009 23:45:13   
veeseelaa
uspomene sad su poljupci u snijeguuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uspomene
6.8.2009 23:48:25   
Crvena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uspomene sad su poljupci u snijeguuser posted image


Godine ko srne
Nestaju u bijegu
Uspomene sad su
Poljubci u snijegu
Poljubci u snijegu user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Uspomene
9.8.2009 16:47:26   
dana3
Cuvam sve sto sam ikad dobila od prijateljica za rodjendane,racune iz prvih kafica kad smo tek pocele izlaziti(Tu je datum i sta sepilo a na drugoj strani ko je bio),dnevnika nemam vec svaska puna pjesama koje su nastajale sa odredjenim dogadjajem i datumom(Prve ljubavi,simpatije,prva razocarenja i sl).sve to sakupljanje se zavrsilo da mojih 17 godina kad se zaratilo i kad sam skontala sta je stvarnost i zivot.
Evo dok ovo pisem ,skontla sam da iako volim knjige da citam i da ih eto samo imam,nikad mi niko nije kupio knjigu.Prvu koju sam dobila na poklon bila je od MM(ovde ne ubrajam roditelje) i to ovog sad jer onom prvom knjige i citanje=spansko selo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Uspomene
9.8.2009 22:25:58   
Blue rose RR
Gdje me nađoste ... sve, od sveski iz osnovne škole, srednje, faxa, knjiga koje su mi ostale iz škola raznih ... papirići, isječci iz novina, meni bitnih svari, leksikon ...
Ponosim se na moj omiljeni časopis "Prva linija" ARBIH, imam sve primjerke, koje sam dobivala iz prve ruke, teen časopise, sa gooomilom savjeta za djevojčice i djevojke, .... user posted image

Ali najponosnija sam na svoje dnevnike ... pisala sam ih i još uvijek ih pišem. Njih ostavljam u amanet svojoj ljepotici, kada odraste, da spozna kroz oči i dušu svoje majke, suštinu, bit, čar, života, i onoga što život nosi sa sobom.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Uspomene
10.8.2009 12:10:27   
Suzana
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ali najponosnija sam na svoje dnevnike ... pisala sam ih i još uvijek ih pišem. Njih ostavljam u amanet svojoj ljepotici, kada odraste, da spozna kroz oči i dušu svoje majke, suštinu, bit, čar, života, i onoga što život nosi sa sobom.


Uf... mogu misliti kakvi su... To su sigurno romani i poezija koje je zadovoljstvo čitati. user posted image

I ja imam par dnevnika i neke simpatične sitnice (presmiješna pisma od najboljeg druga u srednjoj, koja sam nedavno našla nakon 10 godina i vrištala sam od smijeha). Da se ja pitam, svašta bih čuvala...
U subotu smo imali vjenčanje i MM vadi svoje odijelo koje je nosio na našem vjenčanju a koje od tada nije ni obukao. Kad u džepu Orbit žvake i 1 KM. user posted image
Ja htjela ostaviti za uspomenu, jer mi je bilo simpatično, ali on bacio.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Uspomene
15.9.2009 23:45:58   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Suzana

I ja imam par dnevnika i neke simpatične sitnice (presmiješna pisma od najboljeg druga u srednjoj, koja sam nedavno našla nakon 10 godina i vrištala sam od smijeha). Da se ja pitam, svašta bih čuvala...
U subotu smo imali vjenčanje i MM vadi svoje odijelo koje je nosio na našem vjenčanju a koje od tada nije ni obukao. Kad u džepu Orbit žvake i 1 KM. user posted image
Ja htjela ostaviti za uspomenu, jer mi je bilo simpatično, ali on bacio.



ja to čuvam i tako mi vrati osjećaje u taj momenat, imam pisamca od muža kad bi se posvađali kad smo se zabavljali
račun iz hotela sa bračnog
bombonu sa svadbe
spisak stvari koje sam trebala kupiti za svadbu (bijele čarape, bijeli grudnjak sa providnim bretelicama, ..i uraditi: srediti nokte, naručiti se kod frizera, ..)
znate kako mi je to drago...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Uspomene
16.9.2009 0:03:05   
bloom
Sve zivo sto se moglo sacuvat ja sam sacuvala.
Kad sam vidjela da ima jos neko ko cuva stare  brojeve casopisa malo mi lakseuser posted image
Ovo do sad nabrojano,  racun iz cvjecare od cvijeca za svadbu, vjencanica,cvjetici iz kose, ruza iz bidermajera strucno osusena, iz srednje skole omoti od cokolada koje smo uz kafu tamamili sa raznim porukama, karte iz kina, kutije od testova za trudnocu sa datumom kad je radjen, i jos puuuuuuuuno toga,

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Uspomene
16.9.2009 0:05:07   
neki
Ja cuvam stare brojeve COSMOPOLITANA i LJEPOTA I ZDRAVLJEuser posted image Ali ne zato sto mi se cuvaju,nego sto ih nikad nisam stigla procitati od A do Zuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Uspomene
16.9.2009 10:14:23   
Anoniman
Ja cuvam svoje pjesme, dnevnike, karte s utakmica, koncerata, pozorista, kina...
Cuvam/skupljam pakovanja secera kad sam negdje pila kafu s nekim(s potpisima tih osoba), pa tako se uvijek sjetim te i te kafe...
Skupljam pramencic kose kad je moja Farah imala prvi rodjendan i sve vezano za nju(od ljek. nalaza, ultrazvucnog kartoncica, cestitki rodjenja, rodjendana...).
Cuvam sve garancije na sve sto smo kupiliuser posted image .
Placene racune rezijauser posted image .
Svako pismo koje sam dobila, svaku (na papiru) pisanu poruku....
Uh, zato nemam gdje sa stvarima...stalno "kupujem" ormare, komode....user posted image


(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *