|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dodatak za WC solju
8.8.2009 22:13:19   
mamina cura
Evo mi danas kupili mojoj curi dodatak za wc solju, NUK-ov oko 19KM. Odlican jeuser posted image  E sad cura je isprobala na solji i super je stabilan. Mazne mi ga iz wc i nosala ga po kuci, stavi ga na kauc, lijepo sjedne i popiski se user posted image user posted image user posted image  Ne znam da li da je hvalim ili kudim user posted image  Nista, mama opet krpu u ruku i brisi.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.9.2010 19:45:01 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dodatak za wc solju
8.8.2009 22:16:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Evo mi danas kupili mojoj curi dodatak za wc solju, NUK-ov oko 19KM. Odlican jeuser posted image  E sad cura je isprobala na solji i super je stabilan. Mazne mi ga iz wc i nosala ga po kuci, stavi ga na kauc, lijepo sjedne i popiski se user posted image user posted image user posted image  Ne znam da li da je hvalim ili kudim user posted image  Nista, mama opet krpu u ruku i brisi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dodatak za wc solju
8.8.2009 23:06:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljice

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dodatak za wc solju
9.8.2009 11:58:52   
Azure
hahaha to je tako simpaticno. Pa dijete je naucilo, kad sjedne na dascicu treba piskiti, a sada gdje je dascica postavljena to nije bitno hihihi. cmokni je molim te za mene. Mi smo nasoj slatkici kupili dascicu prije pola godine u Merkuru. Kad sjedne i pomjera se na njoj dascica svira. Dopala joj se. I ona je ispocetka nosala po kuci i sjedala na nju, ali nije se nikad popiskila. hihihi Cak ju je stavljala i na tutu, ma to su bili sou pokusaji. Sada koristi naizmjenicno nekad tutu, nekad dascicu. Zavisi gdje se u stanu nalazi.




_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dodatak za wc solju
9.8.2009 19:25:27   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  za Henu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azure)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dodatak za wc solju
9.8.2009 19:28:18   
veeseelaa
nisam znala da se ima kupiti daščica koja svira, e to je super, ima li to svugdje uzeti ili....??

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dodatak za wc solju
9.8.2009 21:50:26   
Azure
Ne znam gdje sve ima, ali mi smo nasli u Merkuru na Stupu. Mislim da je kostala oko 13 km. Jako je simpaticna, bijela sa zutim patkicama. Nije samo plasticna, postavljena je spuzvicom i oblozena materijalom da se moze fino oprati. Odlicno se uklopi na dasku wc solje.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 12:37:55   
Amrino
Jeli neko kupovao komplet dasku za WC solju koja ima i onaj dio za djecu?
Mislila sam prvo kupiti taj umetak ali sam u Merkuru vidjela ovu dasku i cini mi se mnogo prakticnijom...Ne mora se stalno stavljati, vaditi jer je cijelo vrijeme tu. I ovako ne znam gdje da drzim ovaj dio jer mi se vec zna u banji gdje sta stoji a i da ne bi bilo kod kod mamine cure...da bude pisaline svuda user posted image user posted image user posted image .
Ima li ko ovu dasku?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 12:41:48   
mamina princeza
Ako neko ima sliku za  ovu dasku sto ima umetak za djecu a ne skida se bila bih zahvalna da postavi. Mi idemo na tutu imamo neku dasku u wc koja je navodno bila specijalna ( za nas odrasle ne za djecu !!! hehehe) al stalno neki sarafi ispadaju i kvari se pa sam svako mislila da promjenimo sad za sad. Pa razmisljam i o ovoj mada moja cura fino ide i na tutu.

< Poruku je uredio mamina princeza -- 10.8.2009 12:42:21 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 12:51:18   
Gigana
joj zene, blago vama, moj Vedo još nikako neće ni na tutu, a kamoli na wc šolju.

Ja muku mučim.  Sjedi na tuti po sat vremena i onda ode u ćošak i ukaki se.  Ma katastrofa.

Ali to je za drugu temu.

Samo sam htjela reći koliko vam zavidim.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 12:57:42   
mamina princeza
Ne brini gigana polako naucice neki prije neki kasnije. Neko je bolji u ovom neko u onom ...polako nadocice on jos je mlai da bi nesto ocekivala posebno. vidjeces jos koji mjesec pa ce sam skontati

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 13:01:37   
Amrino
mamina prineza- nemam sliku ali izgleda kao obicna daska s tim da pored ona dva dijela ima jos jedan u sredini koji je dio za djecu.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 13:02:45   
mamina princeza
a moze li se taj dio dici skroz mislim da se nekad skine kad vise ne treba ili se samo digne gore kao i obicna daska :))))) joj objasnjenja .... hvala amrino svakako malo cu pogledat po internetu



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 13:05:59   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

a moze li se taj dio dici skroz mislim da se nekad skine kad vise ne treba ili se samo digne gore kao i obicna daska :))))) joj objasnjenja .... hvala amrino svakako malo cu pogledat po internetu




Digne se gore- kao i polkopac :-)))
Dali se moze skinuti skroz...ne znam mada ne bih rekla.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 15:24:17   
Chuchi
A dodje li uz to i uputstvo kako nauciti djete da tu vrsi nuzdu? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahah Hena je carica! MORAS joj ipak objasniti, ne daj da ponovi to, ipak joj fino objaasnjavaj stalno sta se radi u solju, i kako, i da to sto je uradila nije lijepo! Treba imati strpljenja, nema govora! Ali kad pomislim, uskoro i mene to sve ceka! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 15:52:59   
Anoniman
Evo nekoliko sličica "skinutih" sa interneta:
1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 18:01:36   
Amrino
E ja sam mislila na ovaj zadnji....Nekako mi djeluje najprakticnije..

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dodatak za wc solju
10.8.2009 18:47:14   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Chuchi

A dodje li uz to i uputstvo kako nauciti djete da tu vrsi nuzdu? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahah Hena je carica! MORAS joj ipak objasniti, ne daj da ponovi to, ipak joj fino objaasnjavaj stalno sta se radi u solju, i kako, i da to sto je uradila nije lijepo! Treba imati strpljenja, nema govora! Ali kad pomislim, uskoro i mene to sve ceka! user posted image


Ma sve ona vec zna. Nego je naucila nosati praznu tutu po kuci pa je kontala da je i ovo tutauser posted image  Sad je vec skontala i dodje po mene kad joj se mokri ili kaki i vodi me u wc (jos ne prica). Inace smo isle i u kupovinu gacica za curice da bas ne koristi bokserice od brata. Kupili smo i premedene suuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *