|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 15:38:04   
akica b
Draga moja lavice...dobro kaze taj ciko..ali eto,meni zao kad cujem da je neko umro meni dalek,,a pogotovo djece.,..joj....user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 15:55:38   
lavica
pa naravno uvijek nam je zao, meni kad je baka umrla ja zamalo da dobijem nervni slom, dosla sam sebi tek posle 2 godine, a te dvije godine sam imala napade, morala piti bensedine, katastrofa, ona mi je umrla na rukama, a ja bila drugi srednje.
ali kad covjek malo sazri shvati da je to priroda, i da su i rodjenje i smrt sastavni dio zivota, a majka priroda je sredila da se od takvih stvari oporavis, jer bi svi mi poludili kada bi uvijek osjecali onaj bol koji osjecamo u trenutku tragedije.....
priroda je cudo!!!!!!! i treba je cuvati!!!!!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 15:59:44   
budućamama
Naravno da me strah nadolazećih godina, ali pokušavam iz svega uzeti ono nešto lijepo. Bespotrebo je žaliti što više nećemo imati 18 godina i ludirati se i provoditi kao klinke. Sad mi je 28, za 2,5 sedmice punim 29 godina i ne žalim previše za tim vremenima. Lijepo mi je i sada, dosta stvari sam posložiila na svoje mjesto, a ima ih još par što vise uokolo...
Što se tiče gubitka najbližih i najvoljenijih, o tome se trudim što manje misliti. Naravno da je "sve po redu" nekako normalno, ali sam ja strašno vezana za svoje roditelje, brata, o mužu da ne govorim i s tim stvarima ne želim da se opterećujem. Nikad se ne zna šta sutra donosi, a ja živim kao da će svi moji najvoljeniji živjeti još barem 100 godina i biti tu sa mnom i kraj mene da dijele sve ono lijepo i ružno u mom životu, kao i ja u njihovom.
Ja već 10 godina živim u drugom gradu, 320 km daleko od roditelja i brata i upravo me ta daljina naučila da ih cijenim i poštujem i naravno volim još i više i zbog toga sam zahvalna životu. Bilo bi mi preteško da sam shvatila njihovu vrijednost tek onda kada ih nestane, makar znam da kad dođe do toga uvijek ću se pitati šta sam još mogla učiniti za njih, više biti s njima i sl.
Muž je godinu i po stariji od mene, zdrav i prav hvala Bogu i želim da kad dođe vrijeme da se ode-ja odem prva...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 16:29:49   
lamka
drage moje dobro je kad sve ide po redu.ali nazalost u danasnje vrijeme to vise nije tako.ja sam oca izgubila kada je imao 53 godine a ja 23 i od tada nista nije isto.ni moja mama koja je uvijek drzala do sebe i dan danas place iako su prosle 4 godine.i mi nismo ista porodica kao dok je moj tata bio ziv.nema vise one sloge i ljubavi koju smo imali.i samo se pitam sta sta cu kada jednog dana i moja mama ode i kada je vise ne bude.kome otici?tjesi me samo pomisao da imam divan brak i kcerkicu pa da ce mi oni biti najveca utjeha.jer sta je zivot ako nemas nikoga svoga s kim mozes podijeliti kada si sretan ili tuzan,kome se mozes povjeriti a svi znamo da su nam roditelji najbolji prijatelji i da nam oni uvijek zele dobro a nikada zlo.ali svako zivi dok ima nafake tj dokle mu je odredeno a plakati mozemo koliko hocemo a to nece vratiti nase najmilije  i uvijek se sjetim s tugom svakog Bajrama provedenog u krugu porodice.a tako bih voljela da je upšoznao moju kcerkuuser posted image

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 18:47:25   
Kesten
draga moja lamka..jako mi je žao....razumijem te u toliko što kažeš;više ništa nije kao prije...jer nama kako je se to sve desilo,hvala bogu nije tragično ali nije više isto kao prije,,,ni naši razgovori,ni smjeh sve je to poprimlo jednu novu sliku okrutne stvarnosti koja se poigrala sa jednim nevinim životom...ali život ide dalje...dosta je ovdje tužnih priča ,života ali to nam je dato od Boga i moramo se nositi s tim....sreca pa imaš divnu obitelj koja ti pruža zaštitu i oslonac

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 21:19:34   
lala3lala
IZVORNA PORUKA: Kesten

A to je ono čega se najviše bojim...bolesti...užasno me strah samo kad pomislim na svoju dječicu..user posted image user posted image user posted image user posted image ....ma nisu mi bitne bore ni godine samo zdravlje dobro da me posluži da jednog dana budem bakica sa unučićima...


potpisujem ali hajte nesto veselije ovo je bas tuzno
i ja ne volim misliti o tome
moj brat je izgubio dijete od 4 god i to je moj najveci strah

_____________________________

MAHDI I MAJRA DUSE MAMINE

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 22:09:05   
akica b
Joj ne mogu ni da pomislim na to...NE DAJ BOZE NIKOME...
bas mi je zao Lala

(odgovor članu lala3lala)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 22:34:20   
Sonja
IZVORNA PORUKA: sarah

E bas si me rastuzila Eris. Ali kao sto kazes imas svoju djecu i brata i sestru.
Zivot mora dalje.
Ja se isto tako plasim i starosti, i toga da cu jednog dana ostati bez roditelja, i bolesti, a svidja mi se kako razmisljaju Sanela i Monia.


potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 22:36:28   
RAJA
STRAH ME zato i neću da pišem o tome

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 22:47:28   
Kesten
IZVORNA PORUKA: lala3lala


moj brat je izgubio dijete od 4 god i to je moj najveci strah


jako mi je žao lalo ma nemogu da dođem sebi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu lala3lala)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 23:10:21   
Sonja
IZVORNA PORUKA: Kesten

IZVORNA PORUKA: lala3lala


moj brat je izgubio dijete od 4 god i to je moj najveci strah


jako mi je žao lalo ma nemogu da dođem sebi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
19.3.2008 23:22:06   
Okarica
IZVORNA PORUKA: akica b

Joj ne mogu ni da pomislim na to...NE DAJ BOZE NIKOME...
bas mi je zao Lala


Potpisujem!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
20.3.2008 12:14:04   
lavica
IZVORNA PORUKA: Sonja

IZVORNA PORUKA: Kesten

IZVORNA PORUKA: lala3lala


moj brat je izgubio dijete od 4 god i to je moj najveci strah


jako mi je žao lalo ma nemogu da dođem sebi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




potpisujem

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
20.3.2008 15:07:19   
Nadi
IZVORNA PORUKA: Monia

Svaki period u zivotu donosi nesto lijepo,samo ga treba prepoznati i njegovati.Nista u zivotu ne dolazi samo od sebe sem godina,zato ih trebamo uciniti lijepim,sretnim,punih radosti.Treba njegovati ljubav,treba se nositi s ponosom novim periodom i dati mu znacaj.samo tako ce biti lijepo.Ruzne stvari nikoga ne mimoilaze,ali to je jedina ovozemaljska pravda,koju moramo prihvatiti i zivijeti s njom.Ucinimo sebi zivot ljepsim i sretnijim pa ce svima i oko nas biti bolje.


Potpisujem user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ima te li strah od nadolazečih godina???
20.3.2008 22:27:54   
Monia
Ma halo....manite se te price ,tema je o godinama koje dolaze..Nemojte se rastuzivati,to nije dobro.O svemu treba misliti pozitivno i tako ce i biti.Mozemo napraviti posebnu temu gdje ce se govoriti o tuznim i stresnim stvarima.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *