|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 14:28:28   
tatjana j.
Postovane kolegice s foruma, u velikoj sam nedoumici oko formule odnosno Aptamil Comfort 1 i potrebna mi je vasa pomoc, savjet, nesto vise o vasim iskustvima. Pedijatar je preporucio datu formulu zbog grceva i stolice.  Juce prilikom prve pripreme AC1, primijetila sam da se u potpunosti ne rastvara, naime po zidovima bocice ostaju neke bezbojne grudvice. Tekucina kao takva cak i zacepi silikonsku sisaljku (avent 0). Beba je prihvatila hranu, mada sam ja u strahu od ispravnosti iste. Cak smo na drugom mjestu kupili AC1 i situacija je ista ! Molim vase misljenje !
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 14:30:00   
tea lana
ja sam uvijek mutila u vrucoj vodi bas zbog tih grudvica i dobro promuckam pa onda hladim na tenperaturu koja meni odgovara pod cesmom 

(odgovor članu tatjana j.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 14:31:40   
mamma mumi
Ja licno nisam zadovoljna Aptamilom, bolji mi je Hipp. A sto se grceva tice, u pocetku sam dojila i povremeno davala AD i Aptamil mi bebi nije godio niti Novalac, ali sam zadovoljna sa Hipp. A sta je sa stolicom bebi, koliko je stara?

(odgovor članu tatjana j.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 14:33:30   
tea lana
Zaboravih napisati da smo i mi brzo presli sa Aptamila na Hipp jer mi je Aptamil rijedji od Hippa a Lana halapljivo jela pa se cesce znala zagrcnuti  a pupi joj je vise godio Hipp

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 14:50:27   
dinciii
Ja koristim Aptamil Pre od prvog dana i nikad nisam imala problema da mi se ne rastvori il da mi Rejhana radi toga ima grceve...Al sam jednom kupila Aptamil 1 i tada je dobila grceve...Jednom joj napravila 1 i dobila je grceve!Meni je ovaj aptamil najbolji!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
1.9.2009 17:53:56   
Anoniman
nisam nikad koristila Aptamil, vec Bebimil... i bila sam prezadovoljna kako pripremom, tako i prihvatanjem od strane moje princezice i njenog tibe... odgojila sam je Bebimilom...

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
3.9.2009 11:25:44   
hanabanana
Starija je kći pila Conformil, sada ima naziv  Aptamil Comfort 1, i on je malo gušći te ga treba duže mutiti, isto tak moraš voditi računa da voda ne smije biti pretopla inače se zgrudva mlijeko.

Mi smo Conformil koristili do pet mjeseci, Hana je imala strašne zatvore od drugih adaptiranih mlijeka, tako da smo mi bili super zadovoljni sa Conformilom.

ps nemoj se uplašiti ako stolica bude zelena, piše na kutiji da je to normalno, ja sam to kasno vidjela.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
3.9.2009 11:43:36   
M kao Mama
A, svašta, ja sam LAjli do prve godine davala Aptamil 1,2 i 3, niakda nismo imali tih problema, beba je super prihvatila aptamila, nije bilo grčeva, dobro je napredovala. Baš mi nije jasno šta se dešava sa tim grudvicama, ne znam jedino jesi li gledala rok, 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
6.9.2009 22:26:02   
Mya_81 RR
Mi smo imali strahovitih problema s grčevima (moje drage forumašice to najbolje znaju...koliko sam im se samo jadala user posted image ) ... čak mislim da smo najviše imali problema kad smo jeli Hipp...i prešli smo na Aptamil Comfort 1...i sad nam je situacija zaista puno bolja user posted image user posted image user posted image

Te grudice se naprave ako se mlijeko dobro ne razmuti...na svakom AD mlijeku pišu upute kako se mlijeko pravi i toga se baš treba pridržavati...

Ja prakticiram vruću i hladnu vodu tako da ne moram hladiti poslije što mi znatno skraćuje vrijeme pripreme...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
5.3.2011 22:06:56   
lepao

JELI BIO HIP1 ILI PRE??

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Mi smo imali strahovitih problema s grčevima (moje drage forumašice to najbolje znaju...koliko sam im se samo jadala user posted image ) ... čak mislim da smo najviše imali problema kad smo jeli Hipp...i prešli smo na Aptamil Comfort 1...i sad nam je situacija zaista puno bolja user posted image user posted image user posted image

Te grudice se naprave ako se mlijeko dobro ne razmuti...na svakom AD mlijeku pišu upute kako se mlijeko pravi i toga se baš treba pridržavati...

Ja prakticiram vruću i hladnu vodu tako da ne moram hladiti poslije što mi znatno skraćuje vrijeme pripreme...


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
23.3.2011 17:46:51   
amela25
Zdravo nakon koliko vremena počinje djelovat Aptamil Comfort pošto je meni pedijatarica također savjetovala da njega uzmem jer je beba imala užasne grčeve i zatvor, inače ima 2 mjeseca, a dosad je pio Aptamil 1, unaprijed hvalauser posted image

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.3.2011 14:58:13   
amela25
molim pomoć u vezi aptamil comfortom da li je od njega moguća zelena stolica i vjetrovi imaju jak miris kao i stolica i kada on počinje djelovat koristim ga 5 dana i opet nema stolice beba je 2 mjeseca stara

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.3.2011 15:52:44   
Anoniman
amela, ja sam davala aptamil stolica moze biti zelena jer ima u sebi ta hrana dosta zeljeza zato je zelena.


(odgovor članu amela25)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.3.2011 16:14:29   
amela25
Felix hvala puno baš sam se prepala a i ima i jak miris pa zato, da li ste davali još neke preparate za grčeve kada ste tu hapu koristili jer moja beba ima i dalje grčeve a davala sam mu Sab simplex a prije toga nurse harveys,hvala puno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.3.2011 16:38:51   
Anoniman
sab simplex sam samo davala 15 kapi u flasu mlijeko. I ponekad na dudu jednu kap sab simplex stavim da se malo smiri
Za grceve masirali stomu, stavljala ga potrbuske da lezi, i nekad mi ped znala toplomjernor zrak ispustat iz guze kad je imao bas jake grceve
Jednostavno oni moraju svoju fazu proc nama su stali sa pocetkom 4tog mjes.


< Poruku je uredio felix -- 26.3.2011 16:40:09 >

(odgovor članu amela25)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.3.2011 16:56:52   
amela25
Hvala punouser posted image  na odgovoru tako ću i ja nastavit, user posted image

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.4.2011 9:00:16   
babina beba
Molim vas hitan odgovor! U cemu je razlika izmedju Aptamila 1 i Aptamil comfort 1? Nestasica je Aptamila 1 i nadjoh u dm samo kutiju Aptamil Comfort.

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.4.2011 9:30:19   
hanabanana
Aptamil Comfort je namijenjen bebama koje imaju problema sa stolicom i grčevima. Moja malena je pila do 5 mjeseci APtamil Comfort.

I razlika je u cijeni -drastična. user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomoc : aptamil comfort 1
26.4.2011 9:50:04   
babina beba
Hvala za info. Nestasica je Aptamil 1 i jutros nadjoh na ovaj Comfort!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *