|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:20:07   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Chucci u pravu si, u sustini sam dobila svoj odgovor na prvobitno pitanje dali bi bilo pretjerano da reagujem ako se to ponovi. Ako se kojim slucajem budem opet nasla u slicnoj situaciji zbog kolegice ili neke druge stvari, odmah cu se izjasniti tako da i mm zna sta se desava u mojoj glavi i u srcu. A ako me bude prevario javicu se na temu " kako zivjeti poslije prevare" :D Eto u glavnom hvala svima na pomoci i na misljenjima, samo ja ne mogu vise da razmisljam jer cu poludjeti.



mi smo se malo zanijele... znas nas zene user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:32:35   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Chucci u pravu si, u sustini sam dobila svoj odgovor na prvobitno pitanje dali bi bilo pretjerano da reagujem ako se to ponovi. Ako se kojim slucajem budem opet nasla u slicnoj situaciji zbog kolegice ili neke druge stvari, odmah cu se izjasniti tako da i mm zna sta se desava u mojoj glavi i u srcu. A ako me bude prevario javicu se na temu " kako zivjeti poslije prevare" :D Eto u glavnom hvala svima na pomoci i na misljenjima, samo ja ne mogu vise da razmisljam jer cu poludjeti.


A što bi bilo pretjerano da ti svom mužu kažeš šta ti smeta, čovjeku sa kojim dijeliš postelju, imaš dvoje ubrzo akoBogda troje djece.Ne kontam, kakav je onda tvoj život, ni djeluje mi baš da je ono tipa šuti i trpi, koliko se može zaključit imate normalan odnos, on nije tiranin i seljačina, da bi ti morala da šutiš i trpiš, da ga se bojiš.Misliš ispašćeš glupa i on će mislit da si ljubomorna, zaboga ljubomora je normalna stvar, nije to nešto što je juče postalo, ljubomoran je i on sigurno, kad bi neko ugrozio njegov teritorij, nemoj mislit da bi šutio i pitao ljude da li će ženu povrijediti ako joj nešto kaže. Po meni je on ovako misli da si blentava , neću reći glupa, jer to nisi zaista, ne mislim da te vara , ali je uistinu drsko i bezobrazno ponašanje sa njegove strane, po mom mišljenju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:37:21   
fatimica09
i ja bih vrisnula! Al mm nije tip za sms...il daš il ima ko hoće user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:42:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: aazra

ali sve upucuje na to da je doticna definitivno pukla na njega a ako ti to ne mislis, onda ces shvatiti nekad user posted image  Vidis da je radoznala da sazna nesto vise o tebi...ne znam sad je najbitnije kako ces se ti postaviti, hoces li biti oprezna i suzdrzana prema njoj, malo je preispitati, ili ces je odmah prihvatiti kao "jaranicu".


i ja ovo mislim. Ona je pukla na tvog muza, tm te ne vara vec je prihvata kao jarana...zato je i transparentan s tim porukama i javljanjima i pricom o njoj...
Ona sad s tom kafom mozda zeli ispipati stavri...kakav je vas odnos, brak...jer sad nisi na poslu, kuci si...pa je izgubila nit. A mozda je i skontala da su malo 'cudnog ' odnosa ona i tm, pa eto da se opravda.

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 604
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:44:12   
Anoniman
I da, razgovarala bih sa svojim muzem. Bolje da mi se smije nacas, nego da me crvina sumnje svaki dan izjeda i narusava nas brak.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 605
   RE: LJubomora na supruga?
17.8.2012 16:53:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I da, razgovarala bih sa svojim muzem. Bolje da mi se smije nacas, nego da me crvina sumnje svaki dan izjeda i narusava nas brak.

Tako je...Mm se meni ne bi ni smijao ako bih mu rekla na pravi nacin,u pravo vrijeme,pazljivo birajuci rijeci da shvati.Vjerovatno bi i sam skontao da takav odnos nije prihvatljiv.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: LJubomora na supruga?
19.8.2012 0:53:39   
Precious

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam vec od pocetka rekla da ne vjerujem da je konkretna prevara u pitanju. Samo me je zanimalo dali bih pretjerala kad bi se naljutila ili nesto rekla. Cak sam i rzmisljala o tome da je zena sama i da joj bilo koje drustvo prija. Zvala je i mene na kafu i odlucila sam da je popijem sa njom. Bili bi bas bas hladnokrvni da imaju nesto zajedno i jos da ona ispija kafe samnom, pa nisam u spanskoj seriji :) A ako je bas tako onda neka bude oni ce biti krivi a ne ja.


I ode li ti na kafu? :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: LJubomora na supruga?
12.10.2012 17:56:37   
Anoniman
Eh drage moje ostala sam vam duzna odgovor. Bile ste uz mene savjetovale me kad sam imala svoj slabi trenutak.
Porodila sam se, beba i ja smo hvala Bogu dobro. Isla sam na kafu i bilo mi je ok, nisam osjetila bilo kakvu zlobu sa strane te zene.
Bila mi je i na babinama ;D Da se druzimo bilo bi pretjerano reci ali razumijemo se koliko toliko i ok mi je nekad popiti kafu sa njom. I dalje je vise prijateljica moga muza nego moja. Stim sto znam da smo mu ja i dijeca najvazniji u zivotu pa cak i samo da ima drugarice! Dobro da ima samo drugarice pitala bi se dali je Gay :-))) Mm se vise nije onoliko dugo porukao niti sa njom niti sa nekim drugim. Dali je sam shvatio ili jednostavno nema vremena ??? :D Ja sam doduse isto malo samopouzdanija nego u tim zadnjim danima trudnoce, opet ona stara nafurana koja kaze: "Bolju od mene nece naci a i ako nadje ko ga sisa" :) Eto toliko od mene, hvala vam jos jednom na podrsci i savjetovanju. user posted image

(odgovor članu Precious)
  Neposredna veza do poruke: 608
   RE: LJubomora na supruga?
12.10.2012 18:11:38   
chuci
finally da imamo i info šta se kasnije desilo i neki završetak priče na nekoj od ovih tema.
drago mi je da ste vas dvoje ok. čestitam na bebi

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: LJubomora na supruga?
12.10.2012 19:47:04   
jasmin
Cestitam na bebici user posted image .
Puno srece u daljem zivotu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 610
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *