|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravosudni ispit
16.6.2011 15:30:14   
Almaa
toliko mi je mozak izlapio da neznam vise ni koji predmeti se polazu, a literaturu sam uredno slozila u ostavuuser posted image nadam se da cu doci sebi i poceti uciti...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Bakir2009)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pravosudni ispit
16.6.2011 15:34:32   
Bakir2009
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bakir , 29.07.2009.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pravosudni ispit
16.6.2011 19:21:20   
Gift
ja sam ozbiljno odlucila da to vise zavrsim i imam neku skriptu od 2009. i gradansko sam prikupila zakone, al me brine krivicno pravo, privredno..uf..nekad sam ja isla i na seminar, a sad se kazu dosta toga promjenilo...isto kazu da je najbolje ici slusati ispite, al kad cu ja touser posted image user posted image


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Bakir2009)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pravosudni ispit
18.6.2011 0:14:05   
mamilica
Danas POLOZILA!

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pravosudni ispit
19.6.2011 19:34:53   
Gift
Mamilice cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image
pisi kako je bilo, koliko si spremala, iz cega..meni nesto kilavo ovo ide..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pravosudni ispit
20.6.2011 9:30:17   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: mamilica

Danas POLOZILA!

Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pravosudni ispit
20.6.2011 14:00:10   
sarisari
iskrene čestitke i blago tebi, mene sve to čeka ako Bog da, ali ja sam tek nedavno završila i pocela raditi pripravnicki tako da ima do toga još, ali zaista mi je drago mogu samo da zamislim kako se ti osjecas, jos jednom cestitammmmmmmmmmm

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pravosudni ispit
20.6.2011 15:08:26   
mamilica
Hvala na cestitkama, predivan je osjecaj. Ulozen je ogroman trud i puno odricanja od svega na svijetu, sa malom bebom i 4godisnjom curicom. Njih sam najvise zeljna, sada nadoknadjujemo propusteno. Zakoni su baza i oslanjaj se na njih, mozes koristiti Prirucnike Mate Tadica za Ustav i Privredu, a skripte citaj radi teorije da ti bude lakse usvojit zakone.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pravosudni ispit
7.9.2011 18:43:50   
Alfa
Zdravo svima i iskrene čestitke za polaganje pravosudnoguser posted image user posted image user posted image .
Ja sam definitivno odlučila da počnem sprtemati, pa može li mi neko pomoći:
-koja je razlika spremanja i polaganja ispita na državnom i entitetskom nivouuser posted image ?
-može te li mi poslati na email literaturu za državni nivo (napisat ću email)???
Hvalauser posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pravosudni ispit
6.10.2011 12:52:56   
amrica
E vala da mi je ko pričo da na ovom portalu ima otvorena tema za pravosudni ne bih mu vjerovala...ja slučajno ukucala seminar za pravosudni a pojavi se ova stranica.
Ja sam u četvrtom mjesecu trudnoće i planiram početi učiti te ''položiti'' do kraja trudnoće pa ne znam hoću li uspjeti...imam ja neku skriptu na e-mailu pa ko želi neka mi napiše svoj e-mail.
Zanima me gdje ste polagale prav., da li u Federalnom ili BiH ministarstvu pravde i gdje je lakše??? Koliko koristi ima od tog seminara...kod nas u Tuzli bude u novembru pa ja čekam da se prijavim...isplatili se pohađati ga???
Hvala na odgovorima...

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pravosudni ispit
24.10.2011 15:00:45   
pravnicaAM
drage moje kolegice i kolege pravnici  srdacno vas pozdravljam :)
prvi put sam na ovom portalu,i svidja mi se :)
tema pravosudni ispi-  pa eto u decembru cu imati 2 godine radnog iskustva u struci, (a 4,5 god . sam na birou kao pravnik)   ambicije su se vremenom istopile,,,, no ne odustajem od pravosudnog ispita...sad sam u fazi citanja materije :))  a ima toga masalaaa.... odlucila sam se za polaganje na drzavnom nivou, kad ucim i placam barem nek bude de luxe :)))
ono  literature sto imam proslijedicu i vama,naravno ako zelite ostavite adresu na koju da saljem

pozdrav
Armina ,Tešanj     user posted image   a ovu svi znate ... ''Iznad Tešnja sunce sija,radujem se vama i ja ''.....user posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *