|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frižider
28.9.2009 18:05:09   
jupajdi
Kod mene kao i kod vecine: mlijeko, pavlaka, jaja, puter, dzem, sir, zdenka.....i supa za djecicu i nas user posted image ......

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Frižider
29.9.2009 11:37:28   
*Seve*
Uvijek mora da ima, svega:jaja,mlijeko,creme za kafu,vrhnje,kajmak,majoneza,senf,kecap,razni sirevi gruyére,suhomesnati proizvodi,salate,namazi,puter,ribani sir,zuti sir,jogurti,creme ma svasta nesta....

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Frižider
29.9.2009 16:00:16   
Anoniman
-mlijeko
-pavlaka
-dzem(nije pod moranje, ali ga toliko imamo da ga uvijek ima u frizideru...user posted image )
-jaja
-puter
-sudzuki/li suho meso
-sir "livadski"
-(kao sto vec neko rece, nije pod moranje, ali ga uvijek ima)
-jogurt
-sok(domaci od drijena, kupina i visanja, jer ga mame non stop saljuuser posted image )
-tuna i sardine(konzervirane)
-vocni jogurti za Farah
-ovjek nekakve serpice s hranom(od rucka)
-kompot
-grah(da mi se ne ucrva)
-Argeta past.


(odgovor članu *Seve*)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Frižider
29.9.2009 18:36:57   
dana3
da se nadovezem na pahuljicu farah-salama,paradajz,paprika,krastavac,persun,mrkva-sve to moram da drzim u frizderu inace proklija za dan
kecap,senf,ajvar
raznorazne tabele(moje i Mm) te djecije
a u zamrzivacu obavezno imam lepine user posted image user posted image user posted image
u mene frizider ko atomsko skolniste-nema sta nemauser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Frižider
29.9.2009 23:09:51   
neki
Mlijeko i jaja su neizostavni naravno,pored ostalih dzidza-midzauser posted image A vrhnje za kuhanje ne smije zafalitiuser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Frižider
29.9.2009 23:10:25   
neki
Naravno,najbitnije zaboravih-sokoviiiiiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Frižider
30.9.2009 8:48:04   
Nedi
1. mlijeko
2. pavlaka
3. jaja
4. margo
5. miješana marmelada
i sitnice za mog dječaka: voćni jogurt, ABC...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Frižider
27.10.2009 20:47:51   
aicha
Ja imam u frizideru obicno jaja, mlijeko, paradajz sos za kuhanje, dzemove domace (nacete), med, sok, vajkrem, bioaktiv, ponekad kao trenutno sad vocni jogurt, sirce,povrce svjeze (kupus,paprike,paradajz)

a zamrzivac mi je glavni...tu imam piletinu, zamrznuto povrce, zamrznuto u vrecice fasirano meso, dzigericu zamrznutu (za moju krv posto mi je slabo Fe al sam je se prezasitila), imam i zaru zamrznutu (od aprila)...i hurme neke dobre sam nasla pa zamrznula da imam u proljece

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Frižider
28.10.2009 10:04:27   
mala mu
jaja i salama OBAVEZNO!!!!!
suho meso i sir- mm redovno provjerava stanje da nebi slučajno nestalo a njemu se prohtje...
povremeno i kolača-al' povremeno!!

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Frižider
28.10.2009 10:12:37   
emma.L
Meni je obavezno mlijeko, pavlaka i margarin. A sada je za Emu postalo obavezno punomasno mlijeko, puter i ABC sir. Jaja nam trebaju jer ih nana jako voli i najčešće ih jede. Inače često koristim koncentrat paradajza kad kuham pa je i on uvijek tu. Ostalo se smjenjuje. A ne volim vidjeti praznu korpu za povrće, pa uvijek nešto ima u njoj od salate.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Frižider
28.10.2009 10:27:17   
DM
Domaći kajmak-za mog juniora
sir
jaja
monte
šnite (milk šnite)
paradajz sos
kečap
povrće,a u zamrzivaču:
piletine- jer djeci pravim samo domaće supe
meso(teletina domaća,i ako naletimo na junetinu dom. pa isfaširamo i zamrznemo),
a pred porod sam napravila raznih jela, skuhala i zamrznula,tako da smo smo poslije samo zagrijavali!
Odličan savjet za buduće mame kojima je dalje otići u buregdžinicu ili ašćinicu; a za one koje imaju i starije dijete-ja sam piletinu iskuhala, pa zamrzavala(kao koncentrat) u plasične čaše(tuperware) i onda sam mu na toj vodi pravila supice i neka variva...



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *