|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 12:58:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

a mene moj sad zafrkava. kad ga pitam koga najvise voli, kaze: "zvrka" a onda ga pitam za sebe, kaze: "onako" user posted image user posted image



hahahah super je, ma dobri su naši mužići tiki user posted image
ma meni je super i kad oni toliko vole svoje curice, ja se sva raznježim, odmah mi je mm miliji user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 13:00:23   
veeseelaa
nekako je prirodno da majke vole djecu i da deveraju oko njih al kad sa velikom pažnjom to čine očevi ja se istopim
nego nije tema jel oni nas zanemaruju nego zanemarujemo li mi njihuser posted image user posted image user posted image
ja svog ne al pitam ga večeras dal i on tako misli user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 13:02:39   
Nedi
Valja mi ga pitati osjeca li se zanemareno...javim vam sutrauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 13:04:44   
Hanady RR
Ja sma čist primjer kako nisma muža zapostavila nakon prve trudnoćeuser posted image
brzinski sam i drugu bebu uz pomoć njega dobilauser posted image

a nakon druge naravno da nisma zaposavila ni sebe ni njega jer sam imala svježe iskutvo nakon prveuser posted image user posted image user posted image user posted image i tako....

naša jutra, od kafe do doručka....naši razgovori, naša druženja i noću i danju i zorom i u sred bijela dana uvijek su tu....

on je otac našoj djeci a ja mama...a ja i on smo bračni partneri.

nema potrebe da se zanemari niti on a bome niti ja samo ako se lijepo isplanira život....user posted image

sve dok se priča o jednoj bebi mislite cijeli svijet oko nje se vrti...a zamislite onda život sa dvije....
a ja, ja još uvijek budna čekam dolazak iz treće smjene...jer naša jutra samo su naša.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 13:11:33   
salmy
Vise ga ne zanemarujemuser posted image user posted image user posted image valjda nadosla u voznjiuser posted image user posted image user posted image user posted image
nesto se plaho oduzilouser posted image user posted image user posted image ( njemu)user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:11:20   
koka i po
Ja se nikako nebi složila sa tvrdnjom da žene zapostavljaju muževe kad se rodi beba.
Ako se pravilno rasporede kućne i obaveze prema djetetu mislim da pitanje zapostavljanja nema osnova.Ako sav teret snosi žena ,bez muževe pomoći ,onda se postavlja pitanje ko je zapostavljen u vezi.
Jeste da su muškarci velike maze i traže svoje mjesto pod suncem,ali ako žena radi čitav dan a on uživa ,teško da će na kraju dana biti sposobna za bilo što.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:19:30   
nikita
Ponekad mi se cini da ja imam vremena za sve a on da nema. Kad dode s posla umoran malo se igra s bebom i onda sjedne za komp jer urediva jedan portal , u to sam ja vec dobro pospana i spava mi se a on jos sjedi sjedi...naravno nije tako uvijek nego kad bas ima posla, pa sam mu rekla da to uredivanje mora prolongirati za poslije ponoci kad ja odem spavat a ne da ga cekajuci zaspem....npr nismo nijedan film pogledali otkad se mali rodio a znali smo prije skoro svaku vece u mraku zagrljeni gledat...da hoce ova mala prda malo ranije u krevet pa to druzenje obnovimo.

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:24:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nikita

Ponekad mi se cini da ja imam vremena za sve a on da nema. Kad dode s posla umoran malo se igra s bebom i onda sjedne za komp jer urediva jedan portal , u to sam ja vec dobro pospana i spava mi se a on jos sjedi sjedi...naravno nije tako uvijek nego kad bas ima posla, pa sam mu rekla da to uredivanje mora prolongirati za poslije ponoci kad ja odem spavat a ne da ga cekajuci zaspem....npr nismo nijedan film pogledali otkad se mali rodio a znali smo prije skoro svaku vece u mraku zagrljeni gledat...da hoce ova mala prda malo ranije u krevet pa to druzenje obnovimo.

ma i moj sjedi za kompom do 3-4 ujutro a ja za drugim do 1-2, al uganjamo se nekako user posted image i mom je sve mrsko i stalno umoran, a meni nije nista al eto valjda su takvi razmazeni...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:24:54   
Lejla Ka
Medicinski i naučni odgovor je "zbog hormona". Još ako se nakaleme kakvi postporođajni problemi kod žene ili kod bebe, normalno je da se svi koncentrišu na njihovo rješavanje.
Meni je moj muž u jednom periodu nakon rođenja sina bio naprosto odbojan, išao mi je na živce. A on jadan, satiro se da mi pomogne. Ali ja totalno nisam bila svoja, jedan dio razuma mi je i dalje normalno radio, i vidjela sam ja da to nema veze sa nekom realnošću, ali mene je nerviralo sve što je radio, stalno sam mu nešto skakala za vrat, bila sam ljubomorna što on ide na posao, a ja sjedim kući sa dvoje djece, što se ne mogu opustit ni da se odem okupat ko čovjek, što sam stalno napeta da koje od djece ne zaplače, ne ogladni, da mu šta ne zatreba, a on se činio cool.
I prošlo. Pa se još u tom periodu naprosto poželili ko da nismo bili zajedno, ma bolje nam sad nego prije user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:31:50   
emma.L
Trudim se jako, jako, jako da ga ne zanemarim, ali jednostavno ponekad nemam snage družiti se kao prije. Za razliku od neke djece, Ema je jako zahtjevna, do nedavno nisam ni kuhala dok je bila budna. Dakle, kućanske obaveze su počinjale oko pola 9 uvečer (čišćenje, kuhanje za sutra, peglanje košulja, leteće čišćenje wc-a...). Ja kao niskotlakaš bez 12 sati sna nisam dobra nikako, i nakon toga svega se sručim u krevet mrtva. E sada, kad je Ema stabilna na nogama, kad traži sama šta treba, kad sama jede- barem fizički nisam slomljena kako sam bila, ali onaj nedostatak sna je ostao kroničan (vjerujte, imam nalaz koji kaže da sam usljed neispavanosti skršila imunitet user posted image , pa se pitam kakav sam to ja razmaženko da uz jednu super bebu, koja spava po cijelu noć, uz razumnog muža koji mi u svemu pomaže, imam i dijagnozu sa pečatom čak). Dakle, Emi ništa ne smije faliti, ja sam kako jesam, a tata je donji, nažalost, ma koliko ja žalila zbog toga. Nikad nisam dozvolila da to bude zanemarivanje, naši mali rituali su ostali, ali daleko rjeđe nego prije.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:39:10   
Niina
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: nikita

Ponekad mi se cini da ja imam vremena za sve a on da nema. Kad dode s posla umoran malo se igra s bebom i onda sjedne za komp jer urediva jedan portal , u to sam ja vec dobro pospana i spava mi se a on jos sjedi sjedi...naravno nije tako uvijek nego kad bas ima posla, pa sam mu rekla da to uredivanje mora prolongirati za poslije ponoci kad ja odem spavat a ne da ga cekajuci zaspem....npr nismo nijedan film pogledali otkad se mali rodio a znali smo prije skoro svaku vece u mraku zagrljeni gledat...da hoce ova mala prda malo ranije u krevet pa to druzenje obnovimo.

ma i moj sjedi za kompom do 3-4 ujutro a ja za drugim do 1-2, al uganjamo se nekako user posted image i mom je sve mrsko i stalno umoran, a meni nije nista al eto valjda su takvi razmazeni...



i kod mene ista situacija, samo sam ja to ovako uredila, kuca =zatvor, niko ne cijeni koliko se ti slomis cisteci je.
Zato svaki slobodan trenutak ja sam VANI, svako vece setamo, a kada ne setamo pogledamo film ili svako za svojim kompijuterom.
Ja po danu, igram se s malenom i usput cistim, a jednom nedjeljno muz i ja cistimo kucu generalno.
Tako imamo i drustveni zivot, imamo vremena za sebe i zna da cijeni moj trud u kuci.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:41:51   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja sma čist primjer kako nisma muža zapostavila nakon prve trudnoćeuser posted image
brzinski sam i drugu bebu uz pomoć njega dobilauser posted image

a nakon druge naravno da nisma zaposavila ni sebe ni njega jer sam imala svježe iskutvo nakon prveuser posted image user posted image user posted image user posted image i tako....

naša jutra, od kafe do doručka....naši razgovori, naša druženja i noću i danju i zorom i u sred bijela dana uvijek su tu....

on je otac našoj djeci a ja mama...a ja i on smo bračni partneri.

nema potrebe da se zanemari niti on a bome niti ja samo ako se lijepo isplanira život....user posted image

sve dok se priča o jednoj bebi mislite cijeli svijet oko nje se vrti...a zamislite onda život sa dvije....
a ja, ja još uvijek budna čekam dolazak iz treće smjene...jer naša jutra samo su naša.user posted image





L I K E user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:44:06   
teacher75
ups


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:45:55   
Visnja RR
ovo ups je rjec dana ?user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:47:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: nikita

Ponekad mi se cini da ja imam vremena za sve a on da nema. Kad dode s posla umoran malo se igra s bebom i onda sjedne za komp jer urediva jedan portal , u to sam ja vec dobro pospana i spava mi se a on jos sjedi sjedi...naravno nije tako uvijek nego kad bas ima posla, pa sam mu rekla da to uredivanje mora prolongirati za poslije ponoci kad ja odem spavat a ne da ga cekajuci zaspem....npr nismo nijedan film pogledali otkad se mali rodio a znali smo prije skoro svaku vece u mraku zagrljeni gledat...da hoce ova mala prda malo ranije u krevet pa to druzenje obnovimo.

ma i moj sjedi za kompom do 3-4 ujutro a ja za drugim do 1-2, al uganjamo se nekako user posted image i mom je sve mrsko i stalno umoran, a meni nije nista al eto valjda su takvi razmazeni...



i kod mene ista situacija, samo sam ja to ovako uredila, kuca =zatvor, niko ne cijeni koliko se ti slomis cisteci je.
Zato svaki slobodan trenutak ja sam VANI, svako vece setamo, a kada ne setamo pogledamo film ili svako za svojim kompijuterom.
Ja po danu, igram se s malenom i usput cistim, a jednom nedjeljno muz i ja cistimo kucu generalno.
Tako imamo i drustveni zivot, imamo vremena za sebe i zna da cijeni moj trud u kuci.



ovo je ideal kojem ja tezim!user posted image samo je problem sto mm nece da seta, uvijek ima izgovor, il je umoran il mu je vruce,hoce da sjedimo na kafi u obliznjem kaficu al mu je mrsko da proseta. tako da ja uglavnom setam sa user posted image i prijateljicama ili ja i user posted image same user posted image nece ni da pomogne oko kucnih poslova, jako rijetko al se zato ni ja ne slamam i provodim vecinu vremena vani. najljepse je kad odemo negdje na izlet, tada smo bas zajedno...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:47:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo ups je rjec dana ?user posted image

zeznula se kod citiranja user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:48:38   
koka i po
zabranjeni UPSOVI za danas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:49:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: koka i po

zabranjeni UPSOVI za danas user posted image user posted image user posted image

ups, omaklo seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:54:48   
Niina
Ma nije ni on pretjerano rad setanja ali ja insistiram. Mada sam ja ekstrem po tom pitanju, sto mm kaze, ti u kucu ne bi ulazila.
Vrhunac mi je bio kad smo se igrali neke igrice zajedno, on igra a sjedila pored i pomagala mu....tako sam bila tuzna kad smo je presli...smrc...smrc


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zasto zene zanemaruju muzeve kad se rodi ...
24.8.2010 14:58:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Niina

Ma nije ni on pretjerano rad setanja ali ja insistiram. Mada sam ja ekstrem po tom pitanju, sto mm kaze, ti u kucu ne bi ulazila.
Vrhunac mi je bio kad smo se igrali neke igrice zajedno, on igra a sjedila pored i pomagala mu....tako sam bila tuzna kad smo je presli...smrc...smrc


e i ja sam ti ista, odem sa grbavice do grada pjeske s kolicima, budem tamo par sati ,setam sve do carsije, pa po radnjama, kaficama i na kraju opet pjeske kuci! a njemu je mrsko napraviti krug po vilsu- bas smo se nasli- 2 extremauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *