|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste ljubomorne?
5.7.2009 23:20:47   
asia_26
Ja sam pravo ljubomorna, ali pokušavam da se kontroliram jer znam da nemam razloga ni povoda ali eto to je jače od mene i gotovo!

(odgovor članu *Maki*)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Da li ste ljubomorne?
31.7.2009 11:21:40   
esma*

jesam,ali umjereno user posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu asia_26)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Da li ste ljubomorne?
31.7.2009 18:23:39   
Enchy
Ja prije nisam bila ljubomorna, ali nimalo. Cak sam se pitala da li je to u redu. Sada potpuno drugacija prica. Zbog posla vise hoda i izlazi, i ja pucam od ljubomore. Najgore mi je sto ne mogu o tome da pricam, nego gutam sve sto mi smeta, ne govorim mu nista i samo sebi gore pravim.

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Da li ste ljubomorne?
31.7.2009 18:41:50   
sarisari
E cure moje drage mislim da od ljubomore nema nikakve svrhe to je barem moje misljenje ja nisam uopce, ali nikako nisam ljubomorna, a ni moj decko uopce nije ljubomoran hvala Bogu, mislim da je bitno samo povjerenje i za ljubomoru onda nema mjesta. Covjek koji je ljubomoran samo sebe "pojede", a to je najgore ne treba razmisljati o stvarima gdje ti je partner, sta radi,..,ali naravno ako nema potrebe, ako imate povjerenje u njega/nju. Po mom misljenjeu ljubomora razori mnoge brakove i veze, a to ne treba dozvoliti,  u sustini nista se ne moze sakriti tako da se sve sazna prije ili kasnije. Olaksajte sebi i manje budite ljubomorne vidjet ce te kako je mnogo lakse zivjeti bez ljubomore.

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Da li ste ljubomorne?
3.9.2009 17:33:52   
acudesa
10user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.9.2009 14:22:57   
regi
 skorpija sam u horoskopu,one vaze kao izrazito ljubomorne. ok,bila sam ponekad,ali minorno,nisam scene pravila.
mm nikad nije na interentu provodio vrijeme,sad ima profil na fb i prvi put za 6 godina naseg braka ,nastao je prvi problem koji je vezan za ljubomoru. popizdim na jednu curu,i to zato sto sam slucajno na fb nasla slike i komentare te slike,koju mi nije pomenuo jer je nebitna.i doista je bezze slika,ali ona mi smeta...
bas smo par dana raspravljali o tome,pa je mene povrijedilo to sto je pokusavao mijenjati pasvord na fb,zasto ako ga znamo on i ja samo?
ma,fb mi je donio problem koji nikad nisam imala ,niti sam ikada pravila ljubomorne scene. dakle,bila 2,sad 7 na skali! evo,vec je ta prica i zavrsena,ali vidite jos se na to vracam.
a,kad bih vidjela poruke od bivse....uuuuuu,i ne pomisljam sta bih mu rekla!
jos me dodatno frustrira jer on ni na sta ne reaguje, kao uvijek je hladan,nikad ni na koga ljubomoran....laze ili je takav tip? moze neko ne biti ljubomoran ako nekoga doista voli?
:)
fb user posted image


_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Da li ste ljubomorne?
4.9.2009 22:32:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: regi

fb user posted image


user posted image
ja koliko sam ljubomorna razvela bih se za tri dana ako bi mm otvorio profil,...dostojanstveno na čačkamo mečkuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 157
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *