|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:47:49   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

acudesa ja tebe meni se cini nemam na fb

sory sto skrecem s tebe

user posted image user posted image user posted image user posted image
ne čini ti seuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:49:22   
acudesa
 nema mene na fb-što kako ne pitaj ali me nema, niti će me ikada bitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:50:22   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

nema mene na fb-što kako ne pitaj ali me nema, niti će me ikada bitiuser posted image user posted image user posted image

ti ko moj muz.Isto tako kaze kad ga pitaju sto on nema profil.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:53:27   
acudesa
ako ti  nešto trebam????user posted image user posted image user posted image
ovdje ti to meni priopćiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:54:27   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

ako ti  nešto trebam????user posted image user posted image user posted image
ovdje ti to meni priopćiuser posted image


primila k znanjuuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 12:56:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: acudesa

ako ti  nešto trebam????user posted image user posted image user posted image
ovdje ti to meni priopćiuser posted image


primila k znanjuuser posted image user posted image

user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:00:54   
Ilhana RR
Silikonske takodjer nisu zdrave radi zuba jer su previse tvrde i kad je dijetetu u ustima nemoze da se formiraju zubi kako treba nego dobiju oblik unutra kao u cuce... neznam dal me konmtate...

ove smedje se zovu ovde lateks dude, ja mojoj koristim i vjerujte nikad joj nista nije bilo. Ja svaki drugi dan pregledam sve cuce, povucem ih da vidim da nisu se pokvarile, one podbuhnute od cuclanja naravno bacim kad ih pipnem one se i lijepe za prste tako da i po tome znam a i Lamija ih nece cim im "prodje rok"...

Sto se tice duda na falasicama koristim pola pola, imam ih i od lateksa a imam i od silikona... ona hB hoce svaku al i nepije puno iz flasice, pri spavanje i ako se probudi po noci koji put...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:03:43   
acudesa
Ilhana, to je ono o čemu i ja govorim-bitno je da smo informisane, a šta ćemo to je naša stvar.
slažem se sa tobom za silikonske cuce i oblikovanje zuba i desni

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:13:30   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ilhana, to je ono o čemu i ja govorim-bitno je da smo informisane, a šta ćemo to je naša stvar.
slažem se sa tobom za silikonske cuce i oblikovanje zuba i desni


ja imam dokaz tome jer mojoj braticni vilica unutra izgleda tacno onako kako joj je cuca bila oblikovana, jes da je mala bila opsjednuta sa cucom al stvarno kad bi joj napravio sablon zuba njenih i stavio tu njenu cucu tacno bih se vidjelo kako su zubi svi oko cuce u istom obliku...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:20:58   
acudesa
užas, iskreno to je jedan od razloga što sam otvorila temu-mene je strah za malog, vidim da su mu zubići malo nakošeni, a nikako da definitvno bacimo cucu
ja sam imala druga na faxu koji je imao deformisane zube od cuce, znate li kako je to ružno izgledalo, on je bio simp, ali mu ta deformacija nije trebala


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:23:07   
acudesa
jesam nešto ljuta na sebe što ga nisam ranije odvikavala od cuce ili mu davala samo uve kaučuk, gumene, kako god da se nazivaju

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:26:33   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

jesam nešto ljuta na sebe što ga nisam ranije odvikavala od cuce ili mu davala samo uve kaučuk, gumene, kako god da se nazivaju


i ja sam Ova moja postala ko ovisna o njoj.Sad ima fazu hoce dudu vani da nosa.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
19.10.2009 13:28:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: acudesa

jesam nešto ljuta na sebe što ga nisam ranije odvikavala od cuce ili mu davala samo uve kaučuk, gumene, kako god da se nazivaju


i ja sam Ova moja postala ko ovisna o njoj.Sad ima fazu hoce dudu vani da nosa.

ne daj joj, smanjuj dozuuser posted image  a ne povećavaj

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
25.6.2010 20:17:10   
Dzenana_G
\
Imam samo jedno pitanje. Jel se nekome desavalo da se cucla prosiri. Dobila je jednu cuclu i na pocetku je nju koristila. Onda se ona ostetila i morala sam da trazim da joj kupim istu takvu jer drugu koju je imala drugacijeg oblika nije htjela. Jedva sam joj nasla i kupim odmah dvije da imam za svaki slucaj. I danas uzmem onu sto je bila novu otkuham da joj mogu dati dok i ovu drugu otkuham, kad ona ovu novu nece, ja ih upordim kad ova sto ju je koristila ogromna, neznam kako ali se povecala. Neznam sta da radim? Ako se ovoj nesto desi ona ni jednu nece.

< Poruku je uredio Dzenana_G -- 25.6.2010 20:18:53 >


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
25.6.2010 22:23:28   
taurus
mislim da je cucla istegnuta i povećana dugotrajnim korištenjem
pokušaj i tu novu malo da razvučeš rukom ili joj zamijeni staru za nou dok spava da ne primijeti i uzme je u snu

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
25.6.2010 22:35:38   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

\
Imam samo jedno pitanje. Jel se nekome desavalo da se cucla prosiri. Dobila je jednu cuclu i na pocetku je nju koristila. Onda se ona ostetila i morala sam da trazim da joj kupim istu takvu jer drugu koju je imala drugacijeg oblika nije htjela. Jedva sam joj nasla i kupim odmah dvije da imam za svaki slucaj. I danas uzmem onu sto je bila novu otkuham da joj mogu dati dok i ovu drugu otkuham, kad ona ovu novu nece, ja ih upordim kad ova sto ju je koristila ogromna, neznam kako ali se povecala. Neznam sta da radim? Ako se ovoj nesto desi ona ni jednu nece.


ako je beba malo veca i nece drugu ti pokusaj da joj cuclu potpuno izbacis, mozda dobra prilika dok je manja da se otarasite cucle, bar bih ja tako user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
7.7.2010 19:00:27   
bubuli
kod nas je sve silikon i na flasicama i cuce varalice...
kaucuk mi se gadi..


_____________________________



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
7.7.2010 19:02:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

užas, iskreno to je jedan od razloga što sam otvorila temu-mene je strah za malog, vidim da su mu zubići malo nakošeni, a nikako da definitvno bacimo cucu
ja sam imala druga na faxu koji je imao deformisane zube od cuce, znate li kako je to ružno izgledalo, on je bio simp, ali mu ta deformacija nije trebala



Hej sad se sjeti... neznam jesi li primjetila na starijim slikicama kod Lamije onaj jedan zubic kao da je manji od ovi ostali...

Odkako smo sa cucom prestali on se smjestio medju one druge i iste su velicine svi =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
7.7.2010 20:42:55   
acudesa
I, mom dječaku su se poravnali, duša draga, ja mu samo jedno jutro rekla: Uh, vidi što su ti se nakrivili zubi, baci, sine, cucu odmah. I on je bacio i kraj priče

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
7.7.2010 22:25:24   
veeseelaa
ja sam protiv korištenja dude varalice, ne kontam uopće fol

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Cucla-kaučuk ili silikon?
7.7.2010 23:54:51   
iv@ncica
i  ja sam bila  protiv  dude..nasa  je  od  silikona  ..ali  brate  od  kad je  prestao  dojiti..ja  ne znam  sto  bih  bez  nje...po  danu  mu  je krijem...a  pred  spavanje  dam..on  onda  uzme  dvije  pa  mu  drago, pa  jednu  stavi  drugu  izvadi  i  sve  tako....jos  se  budi  po  noci......ustavri  njemu  pasu  zbog  zubica,    bas  ih  zvakce  i  masira  desni...sto cu  proci  ce  i  ova  faza  nadam  se ..bacit  cu  mu  ih  cim  prije user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 7.7.2010 23:55:35 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *