|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.12.2009 8:54:59   
Anoniman
Ja vjerujem u svoje snove, predosjecaj i sudbinu, imam previse slucajeva da bih drukcije rekla....Ali evo par njih, dok am mala bila uvijek sam kaze mama ponavljala ime kopenhagen, ta je meni rijec tako interesantna bila, uvijek sam govorila jednog dana cu ici tamo...Sad ne zivim u Cph ali sam u Dk...


Krajem avgusta 1992. mi djeca se igrali u parku, pridje  meni jedna zena uhvati me za bradu i pogleda me i rece mi dijete imas lijepe oci cuvaj ih...To rece i ode ja zinula reko cccc svasta...Taj isti dan moja najbolja drugarica pridje mi i kaze napravit cu ti jednu narukvicu( tad smo pravili one narukvice od goblenskog konca od cvorova) mozda se necemo vidjeti vise. pa eto da imas za uspomenu...1 septembra je trebala za Zagreb. medjutim konvoj bude otkazan i to jutro 1 sep sretnemo se nas dvije ispred ulaza  padne granata ona pogine a mene geler pogodi u oko...


(odgovor članu lejlas30)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.12.2009 9:11:05   
Anoniman
D-mol pjesma od Balasevica nikad je volila nisam jer nekako mi je muzika toliko tuzna bila  uvjek na cd kad bi dosla ta numera ja sam preskakala, prije 3 godine jedno jutro ja ustala citavu noc mi je u snu svirala ta pjesma, mada nisam znala rijeci to jutro sam je otpjevala od pocetka do kraja, nikako mi nije izlazila iz glave....Seka dosla taj dan na kafu i ja njoj kazem de mi instaliraj taj mirc da idem i ja na bol chat hihihi, da vidim sta ima i ona stvarno tako i uradi....Uvece ja na net na chat i pregledam nickove i vidim neki se zove D-mol e reko jebem ti citav dan me prati , a moj nick je bio Marina....Ja taman da se iskljucim kad dolazi poruka od D-mola , ni cao ni pomoz Bog , ni selam alejkum , momak govori evo upravo slusam pjesmu od prljavog kazalista,  Marina, i tako mi pocnemo tipkati bili smo u vezi skoro godinu dana....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.12.2009 16:16:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK
Krajem avgusta 1992. mi djeca se igrali u parku, pridje  meni jedna zena uhvati me za bradu i pogleda me i rece mi dijete imas lijepe oci cuvaj ih...To rece i ode ja zinula reko cccc svasta...Taj isti dan moja najbolja drugarica pridje mi i kaze napravit cu ti jednu narukvicu( tad smo pravili one narukvice od goblenskog konca od cvorova) mozda se necemo vidjeti vise. pa eto da imas za uspomenu...1 septembra je trebala za Zagreb. medjutim konvoj bude otkazan i to jutro 1 sep sretnemo se nas dvije ispred ulaza  padne granata ona pogine a mene geler pogodi u oko...



draga marinauser posted image
Šta živ čovjek predevera


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.12.2009 19:42:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK
Krajem avgusta 1992. mi djeca se igrali u parku, pridje  meni jedna zena uhvati me za bradu i pogleda me i rece mi dijete imas lijepe oci cuvaj ih...To rece i ode ja zinula reko cccc svasta...Taj isti dan moja najbolja drugarica pridje mi i kaze napravit cu ti jednu narukvicu( tad smo pravili one narukvice od goblenskog konca od cvorova) mozda se necemo vidjeti vise. pa eto da imas za uspomenu...1 septembra je trebala za Zagreb. medjutim konvoj bude otkazan i to jutro 1 sep sretnemo se nas dvije ispred ulaza  padne granata ona pogine a mene geler pogodi u oko...



draga marinauser posted image
Šta živ čovjek predevera




Kazu sto te neubije to te ojaca, napatila se jesam ali prezivjela sam i iskreno mozda danas ne bi bila ovo sto jesam da mi se to nije dogodilo....I uvijek kazem ima ih pa su gore prosli nego ja, nazaolstuser posted image user posted image  
mene su skrpili dobro i zivim normalan zivot, mogu sebi zaraditi, ne ovisim ni o komeuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.12.2009 20:10:24   
milenium
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

D-mol pjesma od Balasevica nikad je volila nisam jer nekako mi je muzika toliko tuzna bila  uvjek na cd kad bi dosla ta numera ja sam preskakala, prije 3 godine jedno jutro ja ustala citavu noc mi je u snu svirala ta pjesma, mada nisam znala rijeci to jutro sam je otpjevala od pocetka do kraja, nikako mi nije izlazila iz glave....Seka dosla taj dan na kafu i ja njoj kazem de mi instaliraj taj mirc da idem i ja na bol chat hihihi, da vidim sta ima i ona stvarno tako i uradi....Uvece ja na net na chat i pregledam nickove i vidim neki se zove D-mol e reko jebem ti citav dan me prati , a moj nick je bio Marina....Ja taman da se iskljucim kad dolazi poruka od D-mola , ni cao ni pomoz Bog , ni selam alejkum , momak govori evo upravo slusam pjesmu od prljavog kazalista,  Marina, i tako mi pocnemo tipkati bili smo u vezi skoro godinu dana....



ovo jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
26.2.2010 21:26:34   
Husic10
Ja zivila u Texasu , a sad mm u Wisconsinu 1,500 milja daleko.
Zenio se njegov rodjak i u TX i obadvoje pozvani...on nije namjeravao ici ali ga " nagovorili" brat i par jarana.Tako oni ti dodju u TX , upoznamo se i nakon godinu vjenacmo se i ja doprtljam u hladni Wisconsin. 

Kad mi neko kaze ne vjeruje u sudbinu...nidje veze!! user posted image



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
27.2.2010 2:03:43   
jasmin
........da ne pricam cijeli tok dogadjaja...
Trebala se ja udati,i najednom...saznam nesto sto mi se nije svidjelo(SAD KAZEM ELHAMDULILLAH:)...)i prekinem sve dogovoreno.Tad je to tesko,znate kako hoda...Kazem sebi nista mi Allah nece uzeti a da mi nece dati bolje! Mislim da je ovo lose,al Allah kaze u Kur`anu:Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - Allah zna, a vi ne znate.” (Suretu El-Bekare, 216)
Imala sam i dalje ponuda za vezu,al ja nesto nisam ni zasto...dosta sam ponuda imala,odbijam,a svi se na mene digli,a sta probiras,`probirac-otirac` i td.Odem na jedno sijelo gdje je bilo zensko drustvo,kad mene zovnu domacica u kuhinju `da joj pomognem`,kad ona meni kaze ima jedan momak.............i svasta mi o njemu rece,a ja haman otvorenih usta ostadoh,sebi velim,to je ono sto zelim,takve osobine...i ja ko iz topa,rekoh da zelim stupiti u kontakt s njim.Neke leptirice u stomaku namah osjetih.Dvije godine upoznavanja...ja pomirisah mog Jasmina hehehe,otuda i nick koji imam.Ubjedjena sam da me Allah sprijecio od udaje,da bi mi dao mog princa.user posted image
P.S Moj muzek je prvo dijete svojim roditeljima i ja sam svojima.
Oboje imamo brata i sestru.
Oboje smo `s Drine`.
Oboma su roditelji zivjeli u Sarajevu,a nene su pozeljele da se prvi unuci od sinova rode gdje je i babo im rodjen,pa su nam majke otisle rodile `na Drinu`,i vratile se zivjeti u Sarajevo.
Bili smo komsije u ratu,jaaaaaaako blizu,a nismo se znali.
Oboje smo ista krvna grupa(i djeca su :).)
Oboje imamo isti BMI,on za svoju visinu,ja za svoju hahah.
Dosta vise......jedno je sigurno:A ti obraduj strpljive,"(155) "one koji kada ih kakva nevolja zadesi, samo kažu:
"Mi smo Allahovi i mi ćemo se Njemu vratiti!"(156) "Njih čeka oprost od Gospodara njihova i
milost; oni su na pravom putu."(157) (Suretu El-Bekare: 155-157)
Prenosi Aiša, r.a., da je Poslanik, s.a.v.s., rekao: "Nema niti jedne nevolje koja zedesi
muslimana, pa makar bila kao trn koji ga ubode, a da mu Uzvišeni Allah ne briše grijehe."
(Buharija i Muslim)
Prenosi Suhejb bin Sinan, r.a., da je Allahov Poslanik, s.a.v.s., rekao: "Čudno li je stanje
vjernika! Kod njega je sve dobro i tako nešto nije ni s' kim osim sa vjernikom (mu'minom); ako
ga zadesi kakva radost, on zahvaljuje (Allahu, dž.š.) i bude mu dobro, a ako ga pogodi zlo, on
se strpi i bude mu dobro!" (Buharija i Muslim)
Saburas na onome na cemu mislis da je lose po tebe,a ono bude veeeeeeeeeliki hajr.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
24.3.2010 0:26:49   
aicha
evo aicha opet sa svojim snovima

i ovaj vam moram napisati iako me nije duze bilo pa nisam stigla

pricala sam vam kako sam do sada sanjala svoje drugarice kad su zatrudnile itd

e pa ovako...bio je decembar (ovaj u 2009) i ja sanjam svoju drugaricu(trudilicu koja se skoro 2 god trudila i poceli su sa pretragama) kako radi test za trudnocu i kako ga nije dobro uradila i ja joj kazem -"dobro ga umoci" "ovako" i ona uradi i kad trudna ona. Ja je nazovem taj dan i ispricam joj san a ona meni odgovara "puusti snovi moja sestro, ja evo dobila". Meni bijase nezgodno i hajde....

KAD
TAJ MJESEC nakon 2 god truda(to joj je bila zadnja menga) moja drugarica zaista ostane trudna i kada je radila test nisu dobro ga uradili(nisu dobro umocili) i ponove ga i pokazeuser posted image  i eno sve je ok a ona ne moze da vjeruje da sam ja to sanjala hehe a ni ja al sam presretna zbog njeuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
24.3.2010 0:28:59   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image ...sanjaj samo lijepe snove, aicha

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
24.3.2010 0:33:47   
Lalana
IZVORNA PORUKA: jasmin

........da ne pricam cijeli tok dogadjaja...
Trebala se ja udati,i najednom...saznam nesto sto mi se nije svidjelo(SAD KAZEM ELHAMDULILLAH:)...)i prekinem sve dogovoreno.Tad je to tesko,znate kako hoda...Kazem sebi nista mi Allah nece uzeti a da mi nece dati bolje! Mislim da je ovo lose,al Allah kaze u Kur`anu:Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - Allah zna, a vi ne znate.” (Suretu El-Bekare, 216)
Imala sam i dalje ponuda za vezu,al ja nesto nisam ni zasto...dosta sam ponuda imala,odbijam,a svi se na mene digli,a sta probiras,`probirac-otirac` i td.Odem na jedno sijelo gdje je bilo zensko drustvo,kad mene zovnu domacica u kuhinju `da joj pomognem`,kad ona meni kaze ima jedan momak.............i svasta mi o njemu rece,a ja haman otvorenih usta ostadoh,sebi velim,to je ono sto zelim,takve osobine...i ja ko iz topa,rekoh da zelim stupiti u kontakt s njim.Neke leptirice u stomaku namah osjetih.Dvije godine upoznavanja...ja pomirisah mog Jasmina hehehe,otuda i nick koji imam.Ubjedjena sam da me Allah sprijecio od udaje,da bi mi dao mog princa.user posted image
P.S Moj muzek je prvo dijete svojim roditeljima i ja sam svojima.
Oboje imamo brata i sestru.
Oboje smo `s Drine`.
Oboma su roditelji zivjeli u Sarajevu,a nene su pozeljele da se prvi unuci od sinova rode gdje je i babo im rodjen,pa su nam majke otisle rodile `na Drinu`,i vratile se zivjeti u Sarajevo.
Bili smo komsije u ratu,jaaaaaaako blizu,a nismo se znali.
Oboje smo ista krvna grupa(i djeca su :).)


Oboje imamo isti BMI,on za svoju visinu,ja za svoju hahah.
Dosta vise......jedno je sigurno:A ti obraduj strpljive,"(155) "one koji kada ih kakva nevolja zadesi, samo kažu:
"Mi smo Allahovi i mi ćemo se Njemu vratiti!"(156) "Njih čeka oprost od Gospodara njihova i
milost; oni su na pravom putu."(157) (Suretu El-Bekare: 155-157)
Prenosi Aiša, r.a., da je Poslanik, s.a.v.s., rekao: "Nema niti jedne nevolje koja zedesi
muslimana, pa makar bila kao trn koji ga ubode, a da mu Uzvišeni Allah ne briše grijehe."
(Buharija i Muslim)
Prenosi Suhejb bin Sinan, r.a., da je Allahov Poslanik, s.a.v.s., rekao: "Čudno li je stanje
vjernika! Kod njega je sve dobro i tako nešto nije ni s'''' kim osim sa vjernikom (mu''''minom); ako
ga zadesi kakva radost, on zahvaljuje (Allahu, dž.š.) i bude mu dobro, a ako ga pogodi zlo, on
se strpi i bude mu dobro!" (Buharija i Muslim)
Saburas na onome na cemu mislis da je lose po tebe,a ono bude veeeeeeeeeliki hajr.


uh mala, hocu kad te prvi put vidim da mi ovo prepricasuser posted image

< Poruku je uredio Lalana -- 24.3.2010 0:34:41 >


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
24.3.2010 11:26:37   
jasmin
Da promuzeviris malo ???
heheh

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *