|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvena fleka na licu
5.1.2010 10:06:10   
Mamica24
Drage mamice... heeeeellllllllpppppp user posted image user posted image user posted image

Ovako... Ja sinoć se istuširam i obavim moju standardnu proceduru čišćenja lica (piling-gel za umivanje, dove sapun

i posle toga tonik i krema za lica) jer tako to radim već 2-3 godine kad jutros na licu

tačnije na lijevom obrazu ko crvena fleka. Ja očistim malo alkoholom i namažem niveom.

ne primjetim nikakav osip samo crvenilo i 2-3 sitne sitne aknice koje liče na tačkice

Kao da sam se nešto češala pa mi se taj dio obraza zacrvenio...

Joooooj kako je ružno ne znam šta da radim... Jel imate neki prijedlog za mene plssss!!

Kremica ili sl????

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:29:14 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Crvena fleka na licu
5.1.2010 16:57:34   
iv@ncica
ej  draga  i  ja  vec  mjesec  dana  imam  isto,  ruzno  izgleda, samo  je  meni    prema  nosu  vise...svasta  sam  probala  ne  ide  bas..kad  za  malo  muzu  mi  se  pojavilo  ispod  naocala  velika  takva  fleka  koja  je  bila od  prije  kaze  on  ono  malo  roskasto  samo  sad  se  zacrvenilo..i  otisao  on  posto  mu  je  gore  doktoru  pa  dermatologu..rekose  mu neka  vrsta   dermatitis...i  dvije  kortikosteroidne  kreme  dobio  pa  koja  upali..ma  njemu  jos  gore...i  kaze  nije  prelazno..pa  kako  onda  oboje  imamo,  samo  u  mene  je  malo  pa  hajd,  ali  me  strah  da na   bebija  ne  pređe...ma  grozno..sad  taman  surfam  i  nađem  svasta  volila  bi  da  nisam  vidjela  joj

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Crvena fleka na licu
6.1.2010 12:32:20   
Mamica24
hej draga.. ja sam ti juče samo obrisala tonikom za lice koji ima alkoholau sebi i u tanskom tankom sloju namazala nivea kremom za lice.. HVala Bogu danas nema ništa!!



(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *