|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 20:15:37   
camm
nervirame upravo sada sto ja kad nesto trebam gledati na tv-u
on nesto pravi ne ispusta daljinski iz ruke.user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 20:50:07   
andji
moj je tu negdje sa vama,veš i kupatilo klasika gola,na to sam se navikla nekad ga upozorim a nekad ne,zavisi od raspoloženja.Nervira me najviše kad dodje sa posla,a nekad i jako kasno,i odmah se zavali za komp a ja bi sa njim čavrljala,a da ne govorim prepunu pepeljaru koja kipi od opušaka,mrsko mu prosuti i prazne kutije cigareta oko kompa,pepeo na stolu e tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ostalo je manje više ok,kako dani prolaze a sad će nam 2 god kako smo skupa svjesna sam da se moj čoek dosta popravio na bolje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
16.10.2008 20:55:14   
emy
MM je prije braka dugo zivio sam, tako da nema
klasicnih muskih propusta
naucio je sam cistiti, peglati, kuhati cak i posudje oprati
ali zene drage
on tako glasno hrce da je cijela zgrada
na nogama ako ne odu na spavanje prije njega
to je jedna od stvari koja me strasno nervira
ali na srecu otkrila sam cepice za usi
ali nekada ni oni ne pomazu

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 14:55:36   
amdi
IZVORNA PORUKA: liebevoll

Mene nervira kada baci prljavi ves PORED kante, a ne u nju. ILi papirice od bombona(kojih je veliki konzument), samo ostavi na kantu, ili sto, a ja sklanjam li sklanjam user posted image
Zatim, hrkanje, ne znam je li iko to pomenuo...kad on prvi zaspi, ja sam nagrabusila...user posted image
Kupovina je posebna prica...kada kupujemo namirnice, insistira da ide sa mnom, i onda trpa sve sto treba i ne trba... koliko puta sam bacila nesto cemu je istekao rok trajanja, jos kad se zavuce kolicima u najmanji coskic i revoltirano ceka kada ja malo usporim... a napravi facu mucenika.user posted image  
Shpoing s njim-ne hvala! Prvo sto probam bi kupio, a kad vidim da mu pocnu kapljice znoja izlaziti po celu, samo se pokupim iz radnje.user posted image
Onda, kada nadjeva imena hrani kojoj kuham, a koju ne voli...npr.krem supa od brokula i krompira mu je "miljacka u martu", paprike punjene krompirom i prelivene pavlakom "sljaga", zapecene snicle sa sirom "bomba"...itd, da ne nabrajam.
Ali u biti ga vooooooooooliiiiiiiiimmmmmmmmmmmuser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 15:05:39   
amdi
MM nije neka ljencuga, hoce sve i pospremiti i pomoci, ali me nervira sto me vazda nesto pozuruje, nestrpljiv je pravo.
Recimo, izlazak na kaficu za njega znaci bukvalno "eksiras" je s nogu i hajmo dalje.
Mozda je to dobra osobina jer je vazda korak ispred drugih, ali me ponekad nervira.
Evo drugi primjer: spremamo se da izadjemo napolje, i sad on se u sekundi obuce i vec je na vratima, a ja trebam tek da obucem djecu...grrrrr....Dobio je zadatak sad da sprema starijeg sina kada izlazimo, ali on to tako brzo...i opet cuveno HAJMOuser posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 15:45:08   
ja_naiva
a zato ti njemu dadni zadatak da spremi mladju, presvuce je, pripremi flasicu za ponijet i sve ostale sitnice, pa ces vidjet... amdice moja

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 15:54:48   
amdi
ha,ta ti je dobra.
Samo sto jadan ne zna presvucuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 15:56:47   
ja_naiva
taman, dok on nauci, ti se i spremis i spremis malog i nasminkas se da budes riba i odes u WC jos jednom, za svaki slucaj da te ne protjera, i onda jos stanes na vrata i kazes HAJDE

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 15:58:17   
amdi
user posted image user posted image user posted image bravo, vidi ti nje,ma ti bi bila supermama

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 16:00:01   
emina_h
IZVORNA PORUKA: amdi

MM nije neka ljencuga, hoce sve i pospremiti i pomoci, ali me nervira sto me vazda nesto pozuruje, nestrpljiv je pravo.
Recimo, izlazak na kaficu za njega znaci bukvalno "eksiras" je s nogu i hajmo dalje.
Mozda je to dobra osobina jer je vazda korak ispred drugih, ali me ponekad nervira.
Evo drugi primjer: spremamo se da izadjemo napolje, i sad on se u sekundi obuce i vec je na vratima, a ja trebam tek da obucem djecu...grrrrr....Dobio je zadatak sad da sprema starijeg sina kada izlazimo, ali on to tako brzo...i opet cuveno HAJMOuser posted image
[/quote



MM je suprotnost od tvog i to me strasno nervira sto za sve ceka poslednji momenat,a ja sam tip koji sve unaprijed planira.
To me strasno nervira ali ne mogu bas utjecati da se promijeni.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 16:09:12   
mamin junacina
eee zene,nasle ste super temuuser posted image .Ista stavr i kod mene,cijeli dan sam sma kuci sa malenim,i jedva cekam da mm dodje s posla da s njim malo procavljam,a on dodje mrtav umoram ili odma sjedne za kom i crtauser posted image .To mi je smrt,onda ja samo pocnem da lupam po kuci.A ato se se tice rasklonjanja iiza sebe to je katastrofa,ja sve uradim,dolazi mm sa posla sve razbaca sto skine sa sebe,a najvise mrzimuser posted image kad izadje iz kupatila i ostavi dlakice od brijanja iza sebe,pa covjece nemoze ni to da ocisti


(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
17.10.2008 16:47:28   
Okarica
IZVORNA PORUKA: mamin junacina

eee zene,nasle ste super temuuser posted image .Ista stavr i kod mene,cijeli dan sam sma kuci sa malenim,i jedva cekam da mm dodje s posla da s njim malo procavljam,a on dodje mrtav umoram ili odma sjedne za kom i crtauser posted image .To mi je smrt,onda ja samo pocnem da lupam po kuci.A ato se se tice rasklonjanja iiza sebe to je katastrofa,ja sve uradim,dolazi mm sa posla sve razbaca sto skine sa sebe,a najvise mrzimuser posted image kad izadje iz kupatila i ostavi dlakice od brijanja iza sebe,pa covjece nemoze ni to da ocisti




Ovdje nemam šta da dodam. Identično je i kod mene.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamin junacina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
18.10.2008 22:24:18   
_mama_
Moj muzek je inace prava "picajzla" sto bi se reklo.Uredan je pravo,ali samo sto se njega tice,znaci uvijek okupan,namirisan,sve cisto na njemu i ja to stvarno volim.Ali....nered koji ostavi iza sebe,to se nemoze opisati.Kupatilo mokro,prljeve stvari pored korpe,stvari koje skine sa sebe od dn. boravka,trpezarije,hodnika,neznam gdje ih sve ne ostavi,obucu nikad ne unosi ispred vrata.
Jednom prilikom sam ostavila da vidim dokle ce to ici,pa na kraju kad su sve moguce njegove cipele bile ispred vrata nisam mogla da vjerujem!!!

Inace,sve ostalo je super!!

_____________________________

MAMINA SREĆICA
Emin-17.05.2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
23.10.2008 0:44:33   
neki
Eeee,zene moje...Mene strasno nervira to sto se najbolje svadja sa mnom,a kad treba reci nesto nekome drugom(mami,ili svom sefu)ma kakvi,on je taaako fin i tih...A sto se tice neurednosti,tu je odlican,stvarno ne ostavlja nered za sobom...A nekad se dobro zamislim sto se toga tice,jer ipak su nase svekrve te koje su odgajale nase muzeve,recimo moj djever je skroz drugaciji od mog muza(katastrofa,i zao mi je one koja se uda za njega),i zato nase sinove trebamo odgajati tako da ne budu neuredni(barem to ih trebamo nauciti)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _mama_)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
23.10.2008 5:10:59   
Dalia05
U braku sam 5 godina i jako sam zadovoljna sa svojim suprugom. Ali kao svi muzevi moj ima jednu veliku manu i ta mi mana ide na zivce vec 5 dugi godinaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ode da se kupa i svoje prljave stvari ostavi na sred kupatila bljakuser posted image user posted image user posted image user posted image . Non stop se svadjam sa njim da skloni svoje stvari a on se naravno pravi lud kao da je to neka shala a to me tako iritira da mi nekad dodje da mu prljavu odjecu uvalim usta hahahahahahhahahahhahahhahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
7.11.2008 12:34:15   
beni29
Eva ja sam u braku osma godina i uspjela sam "nauciti" muza onome sta ja ocekujem od njega u braku. Naravno da nije htio da se podvrgne mojim zahtjevima ne bi mi previse smetalo jer je vec od ranije imao navike koje su mi odgovarale. Nije savrsen, niko nije ali najvise me nervira sto je previse cool. Nista ga ne nervira a mene sve.....nema veze uvije se kaze da se suprotnosti privlace.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
7.11.2008 13:38:21   
Dinkica
Mene nervira sto od 18-20h u vrijeme kad bi trebali najvise razgovarati on pregleda dnevnike na svim mogucim kanalima i onda galami zbog politicke situacije...
Jos me nervira me sto nikad nece priznati krivicu svojih bliznjih, konkretno druga koji mene nesto "bocne" i kad se ja pozalim njegov odgovor je: nemoj mi na druga, ipak je on dobar covjek. Inace on nikad ne ogovara i onda ja ispadnem jos i losa osobauser posted image
Za sve ostalo je stvarno za 10, pomaze mi i gotovo sve odluke prepusta meni user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *