|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 17:07:44   
minica81
da li vaš muž kocka i pije alkohol ? šta mislite o tome ?
da li znate takav slučaj i šta se desilo ?

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:26:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 17:26:09   
Dida79
Mislim da nema gore kombinacije od kockanje i alkohola.user posted image
Imala sam priliku da vidim kada je muz od jedne moje poznanice prokockao ratu kredita koja je mislim iznosila oko 700kmuser posted image I naravno nije joj rekao sve dok nisu poceli zvati iz banke radi duga.
Stvarno ti vise nista ne bi znala reci osim samo nedaj Boze nikome takve sudbineuser posted image

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:26:46 >

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 17:30:53   
reallove
Dida 79 slazem se da nema gore kombinacije..Ja licno nemam takvih problema hB,ali poznajem jednu porodicu koja ima..Uzas jedan,mala djeca,jadna ni kriva ni duzna,gotovo da nemaju sta jestiuser posted image ..nedaj Boze nikome...

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:27:06 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 18:07:20   
dana3
Niti pije niti pusi niti igra igirce niti je zainteresinran za takvo sto.nemam problema ni sa xbox ni playstation ama za pozeljeti covjek.
Njegov hobi su riba i ribarenje a i tad imamo mogucnost da vrijeme provodimo zajedno u prirodi.

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:27:16 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 19:27:23   
leli§
a ja i suprug bas juce pricamo o ovom kocknju... kad mi je rekao da zna da je neki covjek prodao stan da kupi kucu (ili obrnuto) i za noc spiskao 70 000KM...ja nisam mogla do sebe doci... ne dao Bog s tim zlom se nositi. ne znam, dragi Boze ne ponudi me, ali ja sa nekim takvim ne bih mogla zivot sastaviti... moze citav svijet trubiti da je alkohol i kocka bolest... ali ja sa takvom vrstom bolesnika nikad ne bih pod isti krov...

p.s. ne kazu dzaba: " nije majka sina karala sto se kockao nego sto se vadio"

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:27:32 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 19:59:19   
reallove
IZVORNA PORUKA: dana3

Niti pije niti pusi niti igra igirce niti je zainteresinran za takvo sto.nemam problema ni sa xbox ni playstation ama za pozeljeti covjek.
Njegov hobi su riba i ribarenje a i tad imamo mogucnost da vrijeme provodimo zajedno u prirodi.


jedini porok mm je playstationuser posted image  al eto nije to tako strasno

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 17.1.2010 20:27:44 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 21:13:18   
myb@by

IZVORNA PORUKA: reallove






jedini porok mm je playstationuser posted image  al eto nije to tako strasno

Tkođe jedini porok mm su videoigrice i to mi strasno ide na zivce.A da nedaj boze kocka ne bi ni dana bili zajednouser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 21:15:43   
Honey3
namamo hvala Bogu sa tim problema,mm je vjernik i jedini porok su cigarete to mi je ok....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
17.1.2010 23:50:34   
acudesa
Oboje veliki harami, ne može gore od toga....ko se s ovim upetlja nema hajra

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 0:07:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: minica81

da li vaš muž kocka i pije alkohol ? šta mislite o tome ?
da li znate takav slučaj i šta se desilo ?


mm ne pije i ne kocka, skockala bi ga ja da mu takvo nešto padne na umuser posted image
Gade mi se ljudi koji piju ono baš, ok mi je piće dva al napiti se i blebetati sve i svašta fuj
Moj svekar voli popiti ne da se napije al ono zalomi , i veli meni jednom prilikom tako mi je žao što nisam imao prilike upoznati tvog oca pa da ja i on popijemo, rekoh moj rahmetli otac nikada nije pio ni kapi akohola, ni moj brat ne pije
Baš smo hairli porodica po pitanju toga, drago mi je što mi je mm operiran od alkohola
KAd je moja porodica dolazila prvi put kod porodice mm, svekar se živ nasekirao što nema s kim popitiuser posted image user posted image user posted image  došlo ih 10 a niko ne pijeuser posted image user posted image user posted image
on konto prodernečituser posted image
E sad bi moji dodali al kad ti zalomišuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.1.2010 0:09:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 0:09:49   
noaa
vesela mora jedno iz kuce pitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod vas si to ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 0:32:39   
anitaMO
meni je najbolji poštar iz SA što je pare od penzija prokocko .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 0:36:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noaa

vesela mora jedno iz kuce pitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod vas si to ti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  da, da i niko ne puši sem meneuser posted image user posted image user posted image  a znala sam ponešto i prokockatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 9:17:06   
Nedi
Niti se opijamo, niti pušimo, niti kockamo, niti se drogiramo...nekad sa društvom po pićence, ili mm nekad uplati listić na kladionici. Ne daj Bože da me snađe bilo koja od ovih bolesti...pu pu pu....daleko od moje kuće




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 11:50:16   
Mamica24
Ja i moj čoek smo u mladosti i pili u pušili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ustvari ja sam malo više dumanala a on je bio cuger...

eh kad smo malo odrasli ja sam mu rekla da ako baci alkohol ja bacam cigare.... i čudesa Božija

danas niti pijemo niti pušimo...

Ponkead samo nargilu kad nam raja dodje pa im bude ćeif...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 12:19:02   
jasmina_mm
MM igra pokera al na Facebook-u user posted image user posted image user posted image
Ne pije nešto puno samo ponekad, vrlo rijetko uplati listić, niti igramo igre na sreću tipa loto, bingo itd.
Više je pio dok nismo bili u braku a sad kaze da ga od pive boli stomak user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
18.1.2010 12:22:33   
dzeni_nl
Ja imam u familiji takvih slucajeva i dok sam djevojka bila uvjek sam sebi govorila pazi s kim ces biti i s kim ces zivot djeliti imas sliku i priliku pred ocima i ne dozvoli sebi da i ti dozivis istu sudbinu.

I evo me sada udata, mm hvala Bogu niti pije niti kocka niti se drogira, pusi, ali to mi i nije neki problem, a ja niti jedno od navedenog.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
22.1.2010 14:50:44   
Anoniman
hB nemam s mm takvih problema.
Ne puši,ne pije (ponekad kad baš ožedni 1pivo),ne kocka (jer je Fočak a dinar im je kuća haha) i ne drogira se.
Moj svekar voli popiti i to pravo,ali sad po satre dane ne smije od mm inače bi ga nakaultiro s noge na nogu,a desilo se par puta da se napije i da smo imali velikih problema zbog toga.
U mojoj fameliji nikad niko nije pio,pa iskreno da vam kažem bilo me strah mog svekra kad se napije.
To je stvarno grozno,grozno

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
22.1.2010 15:44:08   
Misica84
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

hB nemam s mm takvih problema.
Ne puši,ne pije (ponekad kad baš ožedni 1pivo),ne kocka (jer je Fočak a dinar im je kuća haha) i ne drogira se.
Moj svekar voli popiti i to pravo,ali sad po satre dane ne smije od mm inače bi ga nakaultiro s noge na nogu,a desilo se par puta da se napije i da smo imali velikih problema zbog toga.
U mojoj fameliji nikad niko nije pio,pa iskreno da vam kažem bilo me strah mog svekra kad se napije.
To je stvarno grozno,grozno


Pa hebiga NEUTJESNA, ti mene sada izradi. Cuj Focak i netrosi pare, pa kako ja onda sve zivo potrosim???user posted image user posted image user posted image
Ja i moj dragi pili smo dok smo bili mladi, sada ponekad po casu vina ili on pivu. I to je to. kockamo ali sami ja i on igramu pokera. Ne igramo u pare nego u xxxuser posted image user posted image user posted image
a Plastation, Xbox i te stvari mi u kucu ne ulazi. Treba da provodi vrjeme samnom!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
22.1.2010 20:24:55   
Anoniman
K'o nema sreće u kocki...ima u sitnom šećeru!!! user posted image

(odgovor članu Misica84)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
23.1.2010 8:14:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

hB nemam s mm takvih problema.
Ne puši,ne pije (ponekad kad baš ožedni 1pivo),ne kocka (jer je Fočak a dinar im je kuća haha) i ne drogira se.
Moj svekar voli popiti i to pravo,ali sad po satre dane ne smije od mm inače bi ga nakaultiro s noge na nogu,a desilo se par puta da se napije i da smo imali velikih problema zbog toga.
U mojoj fameliji nikad niko nije pio,pa iskreno da vam kažem bilo me strah mog svekra kad se napije.
To je stvarno grozno,grozno
[/quote]

Pa hebiga NEUTJESNA, ti mene sada izradi. Cuj Focak i netrosi pare, pa kako ja onda sve zivo potrosim???user posted image user posted image user posted image
Ja i moj dragi pili smo dok smo bili mladi, sada ponekad po casu vina ili on pivu. I to je to. kockamo ali sami ja i on igramu pokera. Ne igramo u pare nego u xxxuser posted image user posted image user posted image
a Plastation, Xbox i te stvari mi u kucu ne ulazi. Treba da provodi vrjeme samnom!




hahahhah znaš da su Fočaci poznati po škrtosti,ali uvijek ima izuzetaka npr.kao što si ti,a ja nikako da se priviknem i ja potroši šta dođe do ruke

(odgovor članu Misica84)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
23.1.2010 9:30:38   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
MM igra pokera al na Facebook-u user posted image user posted image user posted image


I moj isto user posted image i toooooooliko se zna iživcira da ko zna šta bi bilo da su prave pare u pitanju...

A njegov tata je s alkoholom na ti (odavno nije dio obitelji zbog svega toga) user posted image tako da MM zna šta to donosi i znam da će svom djetetu biti super tata kakvog on nikad nije imao...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
23.1.2010 9:35:32   
Hocu bebu
MM je pio kad je bio momcic i onda mu je jednostavno doslo da vise ne pije, ali nikako
ja sam bila neizmjerno sretna radi toga, jer ja isto ne pijem alkohol

Pusimo oboje, s tim da ja evo vec tri dana pokusavam da prestanem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Poroci u porodici:alkohol i kockanje
23.1.2010 13:35:24   
mama2009
ehhh mm i ja smo u malo drugaciji......do prije 7 godina pusio, travu, pio alkohol, cigare kocko nikad nije, kladionica nikad.....
vec 7 godina TRAVA NE
4 godine kap alkohola popio nije
i evo 1 godina bila 1.1 da ne pusi

porok mu je cpu, po citav dan je za racunarom al od toga imamo hajra svaka stranica napravljena je najmanje 350KMcica, program napravi i eto parica.....



a ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pusim i pusit cu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne pijem samo po dzahkad....

ostalo kocka, i sl poroci NO NO


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *