|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:58:20   
Apotekarka
Ako vidim da mi covjek pođe stalno nositi bijele carape znaci kakvu ste mu hercegovku uvaliliuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 22:59:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Hanady

ma neboj se dok mali ne napuni tri godine nemože ni podnijte papire da se razvodi po zakonu....a do tada istekle tri godine i vi svi zajedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hanady u hercegovini sve mozeuser posted image user posted image user posted image


nemože nemože ipak ste vi u federaciji...zakon je zakon...nema tu puno da se konta...fino piše pročitaš i primjeniš.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:00:05   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ako vidim da mi covjek pođe stalno nositi bijele carape znaci kakvu ste mu hercegovku uvaliliuser posted image

bjele carape i cipele one sto se nose na odjelouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:01:41   
noaa
Hanady nadjemo mi rupu u zakonuuser posted image user posted image user posted image barem tako za nas kazuuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:02:40   
Apotekarka
Ma ajd za muza ali  ne dam ja svoje dijete pa da i on bude razdvojen od zene kad odemo u penziju i vratimo se u Bosnu  non stop bi letio mami u Bosnu...Pa da mi nevjesta hercegovka j..e sve po spisku...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:03:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Hanady nadjemo mi rupu u zakonuuser posted image user posted image user posted image barem tako za nas kazuuser posted image


to koju rupu i gdje herke nađu...nisma baš upućenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al ja se javljam da besplatno zastupam apotekarku...u tom slučaju...jadan majka toj herkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:06:42   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ma ajd za muza ali  ne dam ja svoje dijete pa da i on bude razdvojen od zene kad odemo u penziju i vratimo se u Bosnu  non stop bi letio mami u Bosnu...Pa da mi nevjesta hercegovka j..e sve po spisku...user posted image

jasta bi ti dolazio za Bozic i Uskrs i mozda jos nekad ako bi mu uz put bilouser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:06:52   
Apotekarka
samo mi pipnite muza odmah dolazim i ubacujem sta u kavu samo dok pođem raditi probrat cu sta i ta moje hercegovkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:07:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ma ajd za muza ali  ne dam ja svoje dijete pa da i on bude razdvojen od zene kad odemo u penziju i vratimo se u Bosnu  non stop bi letio mami u Bosnu...Pa da mi nevjesta hercegovka j..e sve po spisku...user posted image

jasta bi ti dolazio za Bozic i Uskrs i mozda jos nekad ako bi mu uz put bilouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:09:29   
noaa
Apotekarka-trovacicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:10:44   
Apotekarka
Hanady pazi sta pricasuser posted image user posted image user posted image ...Znas da su muski mamini mezimci ne bi mamu dali nizastouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:11:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Apotekarka-trovacicauser posted image user posted image user posted image


joj noaa ti ćeš bit moj idol...oplakaću ženo noćas od tebe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:11:56   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hanady pazi sta pricasuser posted image user posted image user posted image ...Znas da su muski mamini mezimci ne bi mamu dali nizastouser posted image

jes vala i ovaj moj crce za mamicomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:13:58   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: noaa

Apotekarka-trovacicauser posted image user posted image user posted image


joj noaa ti ćeš bit moj idol...oplakaću ženo noćas od tebe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bona poslat cu ti farmerke 46 a na njima ce pisati da su 27 user posted image made in hercegovina orginal

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:14:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hanady pazi sta pricasuser posted image user posted image user posted image ...Znas da su muski mamini mezimci ne bi mamu dali nizastouser posted image

jes vala i ovaj moj crce za mamicomuser posted image user posted image user posted image


ma teško vama...nemam ja tih problema...ja ću bit punica...bar me snahe neće mrzit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a zetovi zna se da vole punice još nije nigdje krv pala radi punice i zeta samo snahe i sve-krive


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:16:16   
Apotekarka
user posted image jes vala i ovaj moj crce za mamicomuser posted image user posted image user posted image

Eto vidis...user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razdvojenost u braku:-(
20.1.2010 23:17:10   
Apotekarka
A znas kako u bosni kazu ko nema zeta nema ni scenetauser posted image user posted image user posted image
Ljudi zakljucat ce mi temu sta smo se upalili nije tema Herceg Bosnauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 9:43:32   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ljudi zakljucat ce mi temu sta smo se upalili nije tema Herceg Bosnauser posted image


Jes' vala, sta zachatavate user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 23:37:20   
prskalica
vjerujte mi,ima sve gore od goreg.5 godina samo bili u vezi a vidjali se svaka 3-4 mjeseca po 15-20 dana.vjencali se,ja sama trudna.nije bio tu kad sam se porodila.dosao dan nakon porodjaja a ja zaglavm u bolnici 13 dana,ostavili mi komadic posteljice.izadjem kuci,samnom i bebom bio 2 dana i otisao.dosao nakon 5 mjeseci i bio 15 dana i opet otisam.otisao 25 decembra a doci ce u maju.mozete li zamisliti kako je meni samoj sa djetetom i bez njega a kako je njemu temo.on je u afganistanu.ne dao bog nikome.bebu vidi samo preko skype-a,mene takodje.sestra mi pomaze samnom je,i hvala joj za to ali nije to isto.da ne govorim o situaciju u kuci gdje uopste nisam dobrodosla pa placem svaki dan,sama jer nema ko da me zastiti.pomolite se bogu za zdravlje i strpljenje jer ce valjda jednog dana biti drugacije.ni ja ne bih sve ovo trpila da ga ne volim.a volim ga...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 23:41:09   
Apotekarka
prskalice draga tvoja situacija jos gora ali jake smo mi zene prebrodit cemo mi to samo zdravlja...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 23:46:22   
prskalica
najgore od svega sto ja ni sad nisam dobro.krvna slika haos ja smrsala na 48 kg dojim bebu a sve hocu da se izgubim.ubi me stres i samoca.ponekad pomislim da ja ovo necu moci.tek mi 22 god a osjecam se kao da mi je 50.bojim se kakve bolesti sa ovakvom krvnom slikom i ovolikim stresom.kad su me svi napadali ja bila sama cutala.sad samo u glavi po citav dan premotavam film i govorim ono sto nisam smjela u lice.da poludis.zato kazem,vjeruj mi ima i gore...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 23:49:27   
Apotekarka
Dusa draga nek ti bebica da snage u svemu valjda sve to jednom prođe i ja se isto nadam kao i ti a znam bude trenutaka kad bi seve poslala u p.m. i skresala svima sto se mjesaju sve u lice a onda jednostavno nemas glasa i snage jer nisi takva osoba...Mila opusti se nekako,u setnju s bebacom,muzika i,kupke i tako to znam da ti muza nista ne moze zamjeniti kao ni meni tesko je tebi jos i teze bez daljnjeg ali moli se Bogu za zdravlje a sve ce se jednom posloziti...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razdvojenost u braku:-(
21.1.2010 23:53:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: prskalica

najgore od svega sto ja ni sad nisam dobro.krvna slika haos ja smrsala na 48 kg dojim bebu a sve hocu da se izgubim.ubi me stres i samoca.ponekad pomislim da ja ovo necu moci.tek mi 22 god a osjecam se kao da mi je 50.bojim se kakve bolesti sa ovakvom krvnom slikom i ovolikim stresom.kad su me svi napadali ja bila sama cutala.sad samo u glavi po citav dan premotavam film i govorim ono sto nisam smjela u lice.da poludis.zato kazem,vjeruj mi ima i gore...


mila tvoj potpis je više od bilo koje riječi ''ja mog zuzca volim najvise na svijetu.i moju malu mrvicu.treba otimati radost danima sto beze.na svetu umirati nije tesko.stvoriti zivot daleko je teze.majakovski'' svaka riječ odiše tobom, a ti zapamti svaki njen dio ''treba otimati radost danima što beže'', nedaj se pa imaš malu mrvicu i tvoje zdravlje je toj bebi najpreče...da nema tebe bila bi sama i izgubljena ti moraš stvoriti život toj mrvici...Jaka moraš biti...za krvnu sliku lijek postoji...lijekove uzmi a siku zamjeni bočicom...beba na bočici je isto voljena i mažena i zdrava kao i na siki a ti podhitno pozabavi se svojim zdravljem jer šta bi tvoja mrvica beze tebe mila.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razdvojenost u braku:-(
22.1.2010 14:13:39   
prskalica
hvala vam,drage moje,na lijepim rijecima i rijecima utjehe.tesko je.sad sam bila kod doktora krvna slika je ok,a meni se manta od stresa i nervoze.mislim da mi je nervoza i tuga postsla vise i navika..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *