|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:01:10   
acudesa
Ama, teacher, prestani pisati ono što ja mislim, molim te, ali doslovno isto, ženo dragauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:01:58   
Hanady RR
teacher u svoj ovoj priči samo ti opravdavam ovaj teški crnjak...tvoji učenici oko tebe...ja zamislih ih baš je takva sitacija neugodna. al majka mu stara pa ne izlaze valjda sad i djeca iz srednje škole na tamburaše u objekte u kojima je potrebno rezervisati stol....
Neću ni ja u bičakčića da skačem no malo u Angolo da idemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:05:35   
Anoniman
U rijetkim situacijama kad izađem isto se ne mogu opustiti, i tu se ni malo ne opravdavam ,znam da griješim, za 8.mart sam izašla sa svojim radnim kolegicama na večeru i ja sam sebi odredila da ću eto biti do 23 h...cijelo vrijeme sam mislila je li mlađa kćerka zaspala, šta će mm ako se probudi( dojim je)...jednog trenutka sam sebe uhvatila da ja samo čekam kad će tih 23 h, da ja konačno idem kući.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:07:54   
teacher75
e nisam nikad bila na tamburasima pa ne znam kako je to. ja sam vise bila tip za clubbinga- znaci u zadnje vrijeme sam najvise izlazila u Operu, ili recimo u neke rokerske rupe, kao npr. Underground (gdje sam upoznala mm user posted image ) ili Buldog. prije toga sam izlazila u Haciendu i Bagdad dok se to nije provalilo. u Operi bih vjerovatno vidjela par ucenika, u Undergroundu mozda ne bih, al u oba mjesta guzva i zadimljenouser posted image voljela bih da kod nas postoje clubovi kao vani, gdje se moze fino sjesti i slusati neka uzivo svirka, a da nije guzva, neka rokersko-jazz varijanta, a da ne izlazi tamo samo studentarija (kao sto je kod nas obicno slucaj ako se otvori neko takvo mjesto). to bi mi jedino mozda odgovaralo, ta atmosfera. pa da u pauzi mogu pricati sa prijateljicama, kad muzika utihne, a onda fino uzivamo u dobroj svirci...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:09:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: zinanina

U rijetkim situacijama kad izađem isto se ne mogu opustiti, i tu se ni malo ne opravdavam ,znam da griješim, za 8.mart sam izašla sa svojim radnim kolegicama na večeru i ja sam sebi odredila da ću eto biti do 23 h...cijelo vrijeme sam mislila je li mlađa kćerka zaspala, šta će mm ako se probudi( dojim je)...jednog trenutka sam sebe uhvatila da ja samo čekam kad će tih 23 h, da ja konačno idem kući.user posted image

joj i ja bih tako sigurno user posted image ja odem na fitnes pa poslije sve trcim kuci, posto dojim sve se bojim da ce se probuditi gladna user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:11:39   
Anoniman
U četvrtak imamo proslavu Dana škole, sve kontam kako ću, treniramo nekoliko noći flašicu...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:13:56   
acudesa
Kad spominjete tamburaše: ja i mm u kafani, tamburaši sviraju, dođu do našeg stola...i...oni gledaju u nas, mi u njih, meni bude neugodnouser posted image ..mm uživa, a ja jadna ne znam gdje bih gledala: dal' blejala u njih, dal' u pepeljaru, dal' negdje u daljinu....nije to za mene

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:14:38   
Hanady RR
teacher Buldog...joj jeste tamo bilo dobro...

zaista nema više dobrih mjesta za izlazak...nisma ni ja tip za guranje sa djecom po kafićima...

nema više ni Marki ni buldog ni žive svirke tipa max-a ili sloge ( i dole geudeamus i bome vikendom gore)

al nema veze ...ma nije sarajevo mišija rupa...nađem ja sebi kutak...pa kud puklo da puklo...sve po cjenu da me komšinice u sabah zaustavljati počnuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:15:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: zinanina

U četvrtak imamo proslavu Dana škole, sve kontam kako ću, treniramo nekoliko noći flašicu...

moja nece nikako flasicu, ni obicnu ni sa kljunom, probala joj davati vode, cajeve, sokove i nema sanse, ne zna piti, djaba user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:16:28   
Anoniman
teacher, hajmo ja i ti otvoriti novu temu, šta uradismo od oveuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:17:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Kad spominjete tamburaše: ja i mm u kafani, tamburaši sviraju, dođu do našeg stola...i...oni gledaju u nas, mi u njih, meni bude neugodnouser posted image ..mm uživa, a ja jadna ne znam gdje bih gledala: dal' blejala u njih, dal' u pepeljaru, dal' negdje u daljinu....nije to za mene

hahhaha, i ja bih vjerovatno tako. jednom sam isla sa skolom (radnim kolegama) na neretvu (usce) i tamo sjedili u nekom restoranu kad tamo tamburasi. kad su dosli za nas sto mene sve nesto stid bilo, hahhahha


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:19:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

teacher Buldog...joj jeste tamo bilo dobro...

zaista nema više dobrih mjesta za izlazak...nisma ni ja tip za guranje sa djecom po kafićima...

nema više ni Marki ni buldog ni žive svirke tipa max-a ili sloge
( i dole geudeamus i bome vikendom gore)

al nema veze ...ma nije sarajevo mišija rupa...nađem ja sebi kutak...pa kud puklo da puklo...sve po cjenu da me komšinice u sabah zaustavljati počnuuser posted image user posted image user posted image


e to je to! sad sve neki novi klinci i njihove furke (turbo folk ili r'n'b) samo me jos vise crnjak spuca i nostalgija i razocaram se. bolje da kod kuce sjedim i uzivam u lijepim uspomenama na izlaske nekada user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:23:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Kad spominjete tamburaše: ja i mm u kafani, tamburaši sviraju, dođu do našeg stola...i...oni gledaju u nas, mi u njih, meni bude neugodnouser posted image ..mm uživa, a ja jadna ne znam gdje bih gledala: dal' blejala u njih, dal' u pepeljaru, dal' negdje u daljinu....nije to za mene

hahhaha, i ja bih vjerovatno tako. jednom sam isla sa skolom (radnim kolegama) na neretvu (usce) i tamo sjedili u nekom restoranu kad tamo tamburasi. kad su dosli za nas sto mene sve nesto stid bilo, hahhahha


lakše mi je, nisam samauser posted image user posted image user posted image user posted image
mislim, nije za pohvalu, samo iskreno kažem da mi je bilo neugodno, jedva sam čekala da se maknuuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:26:46   
teacher75
imale smo mi pravo puno bisera dok smo izlazile, i sada kad se vidimo imamo o cemu da pricamo i sta da spominjemo user posted image kad se samo sjetim... bilo je svakakvih provala i dogodovstina. jednom su nas doslovno pomeli iz haciende za jedan moj rodjendan prije nekoliko godina. ostale do fajronta i na kraju i ugasili muziku, mi se zapricale, jos malo popile pa u svom svijetu, nismo ni skontale sta se desava okolo, kad odjednom dodje ciko da mete, cistac poceo cistiti kafanu pa sve oko naseg stola da nas otjera, a mi zadnji gosti u kafani user posted image user posted image user posted image pa kad sam dolazila kuci a sunjam se da me mama ne cuje i ne pita gdje sam to tih dobi, palim u hodniku svjetlo, a mama budna pa kaze: sto palis svjetlo, zora je ,svanulo je user posted image ma mogla bih roman napisati o izlascima sa prijatljicama user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:33:02   
acudesa
Ovaj je dno dna: moja rođaka iz Mo, bila u diskoteci do nekih doba sa jaranicom, kako je diskoteka udaljena od grada, nije imala čime da se vrati kući (otputila tog frajera s kojim je došla)  i stopira...ni manje, ni više-VOZ...user posted image ....voz joj stane kod kuće i cura samo izađe...za mene nema dalje...user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:35:02   
Hanady RR
ma moja teacher hajd to sa drugaricama i šunjaš se u kuću...eto inekako, pa čudni vam tamburaši haj di to...al kako sam se ja na vjenčanju izofirala svom to je bio spektakl.

završi se ceremonija vjenčanja u sali...prođoše čestitanja i sve...i krenu muzika...ja stala kraj stola svoje pratnje i mlatim jezikom kad potraga za mnom po sali...kao traži me mladoženja ovo je naša pjesma...kakva crna naša pjesma ja je prvi pu čujem...tačno se prepadoh s kim je njemu ovo pjesma bila majko mila, kad začuh riječi ''Dijana ljubavi...'' hajd doletim ja otplešem taj ples i kasnije pitam muža : živ ti meni bio otkud ti ova pjesma...pa ja nemam pojma za nju'' kad ona tugo moja vadi papir napisao mu neki drug sa posla jer su samo tu znali sa mojim imenom ...kaže on nisma ni ja znao da je narodna pjeva Nihad nekiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: izlazci sa drugaricama
15.5.2010 23:44:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ovaj je dno dna: moja rođaka iz Mo, bila u diskoteci do nekih doba sa jaranicom, kako je diskoteka udaljena od grada, nije imala čime da se vrati kući (otputila tog frajera s kojim je došla)  i stopira...ni manje, ni više-VOZ...user posted image ....voz joj stane kod kuće i cura samo izađe...za mene nema dalje...user posted image user posted image

moje drugarice su se jednom bez mene napile i ostale do fajronta u curryu. kad su izasle napoljuskroz dan, jutro uveliko svanulo a one tip top nasminkane i mogu mislit razmazane, pjane, na sta su licile. cekajuci taxi za sjele na stepenik tamo negdje u blizini i neki ciko ih iz zgrade kroz prozor vidio i dobacuje: cure, gdje ste to vi bile, gdje su vam roditelji, znaju li gdje hodate od ovih doba? a moja ce drugarica: roditelji su na moruuser posted image stvarno, ovoj jednoj bili roditelji na moru a druga kod nje spavala. bilo vec negdje oko 8-9 ujutro. a kad smo bili u turskoj na ljetovanju, ostali u discu do jutra i u povratku do hotela uletimo u onaj njihov kombi, kad unutra ljudi krenuli na posao, svi normalni, sredjeni za posla, a mi napucane za diskoteke, sa sljokicama hahha. i sjele mi tako kad neki mladi turcin koji je sjedio pored moje prijateljice ispred mene poceo da je milki po ruci. pricamo mi na nasem kad ona ce meni odjednom: ovaj me milki po ruci! kad smo mi skocile odjednom i pocele zaustavljati kombi da stane, a svi ljudi gledaju u nas user posted image user posted image user posted image iskocile ko lude iz kombija, pa onda hodaj dalje do hotela, usput ogladnile pa trazile mc donalds. na kraju ga nasle, kad ono ne radi jos, otvara se za 2 sata, pa doruckovale u nekoj birtiji na plazi, sve muhe letaju okolo, a mi gladne. kad se tad nismo otrovale necemo nikad! user posted image user posted image user posted image a 1. izlazak ujutro u turskoj zavrsile u zubarskoj ordinaciji. upoznale neke turcine,a jedan od njih bio zubar. nama se islo u wc a svi kafici vec bili zatvoreni i nismo imale gdje, pa nas oni odveli u ordinaciju da odemo u wcuser posted image i saljemo mi nasoj prijateljici u sarajevu da smo zavrsile u zubarskoj ordinaciji a ona ce na to: a koga je zaboli zub?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: izlazci sa drugaricama
18.8.2011 11:14:36   
veeseelaa
ja sam sinoć izlazila sa drugaricama iz srednje škole, okupilo se nas deset__ak, tako mi je bilo drago vidjeti ih
Evocirali smo uspomene s ekskurzije, mature heheheheh baš extra, smijale se do besvjesti
Životi su nas odveli na različite strane svijeta odavde do Australije ali će na suvijek vezati drugarstvo a mene sa skolskim drugom mnogo togauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.8.2011 11:19:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 118
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *