|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti ženske hlače u Sa?
27.1.2010 12:15:56   
emma.L
Drage moje,

odavno imam problem sa kupovinom dobrih hlača.

Stvar je u mojoj građi - iako je veličina 36-38, samo klasičan kroj spuštenoga struka mi stoji fino. Cijena nije problem, ali molim vas napišite mi gdje da potražim crne obične hlače, šire nogavice, spušteni struk i da ne kupe dlačice (dakle, neki žoržet, ili beneton materijal- ne vuna ili čoha).

Ili preporučite krojača koji je dobar sa hlačama (probala sam 3 u Sarajevu i nikada nije ispalo kao na slikama koje bi im odnijela).

Ovo me već baca u očaj jer je problem konstantan, da nađem odgovarajuće- kupila bih odmah troje user posted image .

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:22:28 >


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
27.1.2010 12:19:25   
M kao Mama
Jesi li gledala u Orseyu, Benetonu, Glenfildu, Modiani, Oviese, Belisima, sve su to neka mjesta na kojima sam ja nekada nalazile lijepe hlače.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
27.1.2010 12:36:14   
Lejla Ka
Tifanny u Robotu u Hrasnom, trenutno su krcati H&M ovom robom, sigurna sam da bi mogla izroviti neke hlače. U ulici Čekaluša (nekadašnja Nemanjina, na Mejtašu) postoji jedna mala radnjica koja prodaje stvari marke ZARA, i tu ima baš lijepih hlača, čak sam i ja za sebe 42 našla odgovarajući model. Jedino što oni rade male količine, pa nekad naletiš, a nekad ne.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
27.1.2010 23:03:33   
Crvena

IZVORNA PORUKA: emma.L


Ili preporučite krojača koji je dobar sa hlačama (probala sam 3 u Sarajevu i nikada nije ispalo kao na slikama koje bi im odnijela).




Javi se nasoj forumasici adani , ako me pamcenje dobro sluzi njena mama je krojacica user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 8:15:56   
M kao Mama
Idanina mama je šnajderica

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:28:32   
Suzana
Žene, znam da nije tema, ali znate li gdje bih mogla naći dooobru džins suknju.
Taj komad garderobe zaista vrijedan, zimi uz grilonke i dobre čizme, ljeti na bose noge, i tako to.. user posted image
Ako koja zna, neka javi.
emma.L sorry što ti upadoK na temu. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:31:45   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Suzana

Žene, znam da nije tema, ali znate li gdje bih mogla naći dooobru džins suknju.
Taj komad garderobe zaista vrijedan, zimi uz grilonke i dobre čizme, ljeti na bose noge, i tako to.. user posted image
Ako koja zna, neka javi.
emma.L sorry što ti upadoK na temu. user posted image



Još jedna tražilica teksas suknje za veći zadnji trap, po mogućnosti da ima A liniju, tj. da se malo širi prema dole. Ima na Siranu kod jedne tete, krajni desni red radnji, sa lijeve strane, ali nema za moju pozadinu broj user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:36:03   
M kao Mama
Suzana poslala sam ti PP

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:37:07   
M kao Mama
Tek sada vidjeh da ima mušterija za suknje, ima u bezistanu, radnja 46, preko puta Belisime da vam je lakše nači, žena se zove Nina, i suknje su na sniženju 40 KM

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:37:39   
babina beba
Imate u Mercatoru na Alipasinom polju OUTLET MODIANA i zna biti prafo finih stvari poput Tom Tailor, Mura i drugi na snizenju! Neki dan je bilo djecijih pidjama po 6 KM.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:38:57   
M kao Mama
joj, ja kad god odem u tu Mosianu na A.polju nikada ništa ne nađem, a cijene uhhh, ali moram otići da zraknem te pidžame.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:47:42   
emma.L
Jeans suknju sam kupila u Amadeusu prije dva mjeseca i već je iznosana user posted image , do koljena sa malim prorezom naprijed, uska. Ja isto volim jeans suknje, ali trenutno nigdje nema dugih, pa eto, ako tko naleti na dugu suknju, neka mi javi user posted image . Samo da napomenem da u Levisu i Replayu nema.
U Modiani, Benettonu, Ovieseu, Tom Tailoru, Belissimi sam gledala hlače- ili su vunene pa su sve dlačice iz radnje na njima, ili su uske nogavice (što je super moderno i fino izgleda na nekome, ali na meni user posted image ), ili je pravi onaj kroj za ozbiljnije sa širokim kukovima ( a ja jednake širine od vrata do koljena user posted image  ).
A danas odoh do Tiffanija. Tamo sam i kupila skoro sve hlače koje imam, ali ove zadnje crne su mi se izlizale na butini lijeve noge i imaju one grudvice kao pamučna trenerka - naprijed i nazad, a to je od Eminih cipelica kad je nosim. Još nema ni godina kako sam ih kupila. Svejedno idem danas do Tiffanija. Hvala na informacijama user posted image .  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:51:33   
Mya_81 RR
Emma, ako imaš već neke hlače koje ti se svidjaju onda neka ti šiju po tim hlačama. Tu ne bi trebalo biti nekih problema. A ja obično kupim pogrešan materijal jer se očito ne razumijem pa je najbolje prije kupnje posavjetovati se sa krojačicom.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:52:28   
bebano
IZVORNA PORUKA: babina beba

Imate u Mercatoru na Alipasinom polju OUTLET MODIANA i zna biti prafo finih stvari poput Tom Tailor, Mura i drugi na snizenju! Neki dan je bilo djecijih pidjama po 6 KM.


Izvini gdje se nalazi ta Modiana, tj na koji merkator mislis? Ima onaj jedna gore koji je vise kao u Svrakinom, gdje prolazi trola ili onaj dole kod glavne dzade, kada se prodje DM. Meni su nekako ta oba Merkatora na Alipasinom pa me zanima u kojem od ova dva ima Modiana. Hvala puno.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:54:13   
M kao Mama
Kod RTV doma, preko puta, gdje je nekda bio Gekom, u toj Modiani je kao povučena roba iz svih Merkatora, nešto što je oštečeno, demo de i slično, ja sam npr. vidjela muška odjela Murina sa 900 na 260 KM, i tako slično, ali ima i beze stvari, tako da ne očekujete puno, brojeva nema puno, znači po jedan ili dva komada, ono što je ostalo u otalim radnjama i nije se prodalo tu se prodaje, kao po nižim cijenama

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:57:20   
babina beba
Ja sam sinoc uzela pantalone, onako vise su sportske i iste se nalaze jos uvjek Tom Tailorovim radnjama u gradu po 124Km, ove su bile u jednoj boji ostale i snizili na 54 KM. Malo vise zivaca i vremena i moze se naci. Naravno sve zavisi od ukusa.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:57:50   
emma.L
Mya81, to mi je sada opcija. Imam te crne što spomenuh i čak i ako nađem neke da kupim, kupit ću materijal i odnijeti na šivanje, ali ne po meni, nego identične tim hlačama. Mislim da s benetton materijalima ne možeš pogriješiti, ili sa žoržetom nekim, a sa štofovima oprezno. Ja još nisam imala štofane hlače da se nisu pravila koljena - bez obzira na to imaju li podstavu ili ne.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:58:23   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: mama alma
kao po nižim cijenama

Ova ti je dobra user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 10:59:47   
Lejla Ka
Ema, gdje je Amadeus?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 11:02:19   
Arko
A gdje se mogu kupiti farmerke, za malo "punije" osobeuser posted image  user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
28.1.2010 11:04:35   
emma.L
Amadeus imaš u BBI i na Dobrinji, na onom trgu Dobrinja 2. I još nešto, čini mi se da je na Dobrinji malo bolji izbor, jer sam u BBI-ju probala nekih 12 modela farmerki i ništa ne kupih (problem sa krojem - tko bi rekao user posted image ), a na Dobrinji slučajno uđem i nađem super model samo dva dana kasnije. Valjda je manja gužva.
A jednom sam pošla u šetnju sa Emom i izišla iz radnej sa tom spomenutom suknjom, rolkom i dva džempera, sve za nekih 140 KM user posted image . Najviše volim tako usput naletjeti, ali to mi se desi jednom u 100 godina.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gdje kupiti ženske hlače u Sa?
29.1.2010 14:31:19   
Romali
emma, jesi li se obukla user posted image ?
Je li stigla nova kolekcija u Amadeus? Ja volim njihovu odjeću. Neki dan sam bila u Am.ovdje u Mo., ali kaže cura da roba treba stići tokom ove sedmice.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *