|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 19:59:34   
Ilhana RR
Imam jednu zaovu i jednu snahu, sa obadvije sam kao da su mi sestre... znaci u super smo odnosima.... a imam takodjer jednu "extra zaovu" od muza rodicu sa kojom je on odrasto a ona mi je najbolja jaranica tako da se super slazem sa njima... nonstop smo skupa kad imamo priliku...

Sada sam toliko razocarana, ona se udaje sutra a mi nemozemo biti tu.... plakala bih iz sveg glasa radi toga... al rekla je da ce opstinsko vjencanje ostaviti kad mi budemo dole pa da mozemo biti...

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 20:07:32   
andji
i ja imam jednu zaovu,ona i mm trenutno nisu u dobrim odnosima tako da se ne vidjamo,ja se držim po strani,i ne miješam se niti me interesuju te njihove stvari,dokle god se ne tiču mene ne miješam se....a i ne igra mi ona neku ulogu u životu,svejedno je daleko od nas,drugi grad,nije vidjela mog Sergeja jo,toliko o njenim osjećanjima i manirima tetke

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 20:13:06   
Nunichi
Mm i ja to nista nemamo... mi jedinci oboje. user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 20:20:22   
sarayka
Imam dvije zaove, jedna je moje godište druga malo mladja.Zaista se dobro slažemo iako smo sve tri jako udaljene jedna od druge i dosta stvari govore meni prije nego mm ili roditeljima pa čak jedna drugoj! Uglavnom nemam nekih problema iako svima naidju njeke bubiceuser posted image  To je sve sto imam, još cekam zeta user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 20:20:32   
medavi
imam 2 jetrve odnosi ok.

< Poruku je uredio medavi -- 26.12.2008 20:21:37 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
26.12.2008 21:08:50   
Anoniman
Od nabrojanog imam zaovu i ona je super!! Volim je kao sestru a ona je "luda" za bratom, pa je tako i mene odmah super prihvatila. Imam sestru i brata, al još uvijek niti jedno nije ni u braku ni u ozbiljnim vezama.

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 11:02:55   
bebana27
od svega navedenog imam zauvu i to 2 koje mene nikako ne mogu da podnesu
razumijem ovu mladju jos je djete tek 18 god ima i ne zivi sa mnom
a ne razumijem stariju koja ima 28 god i koja mene uopce ne moze da podnese vjeruj te mi nece da sjedi sa mnom ako sam ja u boravku moju hranu nece da jede ne znam vise sta da radim u nekom trenu sam pomisljala da dam rastav braka pa da se razidjemo bolje sad nego kad dodje djeca
muz je sa njom polusavao razgovarati i ona njemu sta hoces hoces da je ninam mene niko ne treba ninati ja samo zelim malo postovanja
a sto se tice snahe jos je nemam ali i kad je dobijem imaju svoj zivot ja im se necu mjesati
sta da radim pomozite mi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 12:23:29   
liebevoll
Ja imam samo djevera, nemam jos ni jetrvu, i zasad se super slazemo. Uvjek je tu za mene, imam s njim puno tema za razgovor, itd. Vidjecemo kakva ce biti jetrva, aBd.user posted image

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 12:25:38   
liebevoll
IZVORNA PORUKA: bebana27

od svega navedenog imam zauvu i to 2 koje mene nikako ne mogu da podnesu
razumijem ovu mladju jos je djete tek 18 god ima i ne zivi sa mnom
a ne razumijem stariju koja ima 28 god i koja mene uopce ne moze da podnese vjeruj te mi nece da sjedi sa mnom ako sam ja u boravku moju hranu nece da jede ne znam vise sta da radim u nekom trenu sam pomisljala da dam rastav braka pa da se razidjemo bolje sad nego kad dodje djeca
muz je sa njom polusavao razgovarati i ona njemu sta hoces hoces da je ninam mene niko ne treba ninati ja samo zelim malo postovanja
a sto se tice snahe jos je nemam ali i kad je dobijem imaju svoj zivot ja im se necu mjesati
sta da radim pomozite mi


Draga bebana, vjerujem ti da je teska situacija, grozno je kada su odnosi u familiji poremeceni. Jesi li pokusala sa njom razgovarati o tome? jeste li se nekada posvadale, ili sl? Ipak, nemoj pomisljati na rastavu, ako je tebi lijepo sa tvojim muzem, ako se volite, nista ne smije stajati izmedu vas.

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 14:44:51   
bebana27
ona ti je draga moja bila u americi 1 god i tako smo lijepe odnose imale i prije nego sto je otisla i kad je bila tamo
cule smo se skorom svaki dan pricala mi je jednu pricu medjutim kad je dosla neki par dana je bila ok madjutim odjednom vise nije zeljela da komunicira sa mnom izbjegava me mene je to pogodilo muz je pricao sa njom ali nece ni sa njim da ima lijepe odnose nista moje ne jede za mnom cisti i pere zbog nje mi niko ne moze da dodje jer ona nikoga ne podnosi
po cijeli dan sjedi gleda tv ceka da joj ja skuham ako nesto nije kako treba ona odma govori bratu mom muzu ali on mene podrzava i voli me kad sam mu rekla da cu se rastaviti od njega on je poceo da place jer me voli i ja njega ali je grozno kad se neko mjesa tamo gdje mu nije mjesto
to me najvise boli

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 15:33:13   
adannn

Ja imam jednu zaovu i jednu snahu. Sa snahom sam se oduvjek dobro slagala, a pošto sam od zaove starija 2.5 godine oblačime iste stvari, sve isto koristimo tako da se slažemo kao sestre što smo oduvijek i željele da imamo.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
27.12.2008 20:55:12   
nikita
Ja imam jednog djevera i jetrvu koji zive u Njemackoj ,ok su ljudi i imamo normalan odnos,a brat je mladi tako da nemam snahe..

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
28.12.2008 1:43:29   
merimaa
a djevera nemam zaove imam dvije a jbg jos se nismo svadjale za sad sve ok svako ima svoj zivotuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *