|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 22:28:31   
malena sharena
Drage mame,
mom bebacu su se nekoliko puta pojavile krvave mrlje u ocima. Tacnije, jedna krvava mrlja u uglu oka, mozda dva puta od kako se rodio. Kada smo ga vodili na kontrolu rekla sam pedijatrici za to, a ona mi je rekla ako mu se opet javi da ga dovedem na pregled. Nije se napinjao kad ima stolicu, ne znam moze li se to pojaviti ako beba jako place? Znate li mozda nesto vise o ovome? user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 22:37:55   
veeseelaa
jel misliš na popucale kapilare????
ja kako znam ne mora da do pucanja kapilara u očima dolazi samo zbog plača, isto kao i kod odsraslih mislim da se navedeno dešava i zbog ne dovoljnog sna, iritiranja oka (zbog mirisa, krema, odjeće, omekšivača za veš i sl)
Isključi sve navedeno pa vidi šta se dešava, u svakom slučaju mislim da je to bezazleno i da se navedeno može otkloniti nekim kapima za oči al naravno pedijatar najbolje znauser posted image
il se radi o zamoru očnih mišića????


< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.2.2010 22:41:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 22:42:01   
acudesa
Može biti i od šampona, ako si ga kupala...propuh, vjetar...
Je li puno crveno ili malo?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 22:50:39   
Apotekarka
Moze se pojaviti i od placa a ako si ga iznosila vani mozda je od vjetra...U mog Antonia budu crvene oci poslije kupanja mozda mu zeno i kupka ne odgovara?

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:09:56   
malena sharena
Hvala vam zene puno na odgovorima user posted image user posted image user posted image .

Apotekarka, acudesa, njemu nije crveno oko, nego kao da ima podliv, lijepo se vidi tamna krvava mrlja u uglu oka.
veeseelaa - pa meni je najvise licilo na popucale kapilare, mada mi nekad lici i na krvni podliv, ne znam vise ni sama, fazon je sto mu je to bilo proslo kad smo bili kod pedijatrice pa nije imala priliku da pogleda.

I on stvarno malo spava, ma ima dana kad doslovno ne zaspe duze od pet minuta, inace je miran, ne place puno jer ga ja nikad i ni u kojoj situaciji ne pustam da place, samo sto one dvije minute koliko place vristi iz petnih zila.



< Poruku je uredio malena sharena -- 7.2.2010 23:11:27 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:11:08   
veeseelaa
ma garant je mila moja zbog malo sna, podji od sebe, kad se ne naspavaš okice crvene, ne sekiraj se
da je nešto ne do Bog ozbiljno ne bi tek tako prošlo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:13:51   
malena sharena

Jesi brza, hvala ti user posted image


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:15:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena


Jesi brza, hvala ti user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:37:36   
MELLI
može li biti fizička povredauser posted image
Ono da se zgrebao noktićemuser posted image
Moj sin imao je jednom takav podliv ,koji je sam sebi napravio noktom.Prošlo je za par dana.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krvave mrlje u ocima bebe :(
7.2.2010 23:49:40   
malena sharena
MELLI, vidis moze biti. On ima ostre nokte (mama ne zna lijepo uraditi manikuru user posted image ) pa su mu butine uvijek izgrebane, jer se hvata za noge kad ga skinem, ja sam isto tako izgrebana od njega. Moze biti da je to, mene je prepalo jer tako ruzno izgleda, stvarno nije prijatno vidjeti podliv user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *