Tidzi
|
Za mog je malo da kazem da je grozan, sebican, uzasno naporan, ne interesira se ni za kog od zene, dijece, pa nadalje...da ne spominjem da zive od nas 10 minuta hoda, ili bolje receno moze prepisati do nas, a nasu dijecu, odnosno njegovu unucad vidja jednom u nekoliko sedmica ili ako ih ja opdvedem tad ce ih i vidjeti, on je za sebe na prvom, na drugom, na srednjem i zadnjem mjestu, izmedju je sve prazno ili ti on i samo on. A da nekom zagorca zivot, e tu je profesionalac!
_____________________________
Adin 12.01.2007 Elma 22.09.2008 Erna 02.08.2010 "Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"
|