|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali vam je kuce dosta?
1.12.2007 23:05:07   
almai
Draga jabuko,sad sam shvatila sta si tim htjela da kazes a nadam se da ces sad i mene shvatiti.Prve dvije god.braka smo se cuvali prirodno i sve je bilo ok dok nismo htjeli bebu a kad je dosla prva htjeli smo sto prije drugu da nebude velik razmak izmedu njih.Kada je drugoj bebi bilo 4mj. otisla sam da ugradim spiralu ali mi je doktor rekao da moram odmah doci 5.dan poslije men.i da dodem iduci mjesec, iduci put mi je rekao da imam vodenu cistu i dao neke tablete treci put je bio na godisnjem a cetvrti put nisam imala potrebe da mu idem iz tog razloga jer je se tad mogla smo ustanoviti trudnoca.ipak se neke stvari dese htjeli mi to ili ne ali ovaj put ako treba cekat cu i god. ali cu je ugraditi ako Bog da.user posted image

(odgovor članu JABUKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dali vam je kuce dosta???????
3.12.2007 11:22:21   
sebila
Hej pa ovaj zoki bas pametan fino nas savjetujes,Zoki izvini ako sam te uvrijedila neki dan i dobro dosao....
Ma i ja sam u kuci po cijeli dan ali kad muz dode kuci tad je moje vrijeme idem  u fitnes ili saunu.....
POZDRAV ZA SVE MAME I :mislite na sebe!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dali vam je kuce dosta?
3.12.2007 11:28:55   
Suncica*
Drage moje i ja sam jedno vreme piz..la, ja koja sam bila extra aktivna odjednom po ceo dan kuci i cekam da moj muz dodje sa posla. Onda sam rekla e pa dosta, ja ako sam se porodila nisam umrla i krenem lepo da radim na sebi. Upisem fitnes, kurs italijanskog jezika(sto sam oduvek zelela), pocnem da izlazim sa bebom ili bez nje, vidjam prijateljice, na sta moj muz nije imao nista protiv. Cak sta vise voli da ostane da cuva Lorenu. A shvatio je da je lepse ziveti sa zadovoljnom zenom.
Inace ja sebi dan popravim odmah ujutro tako sto se nasminkam i uvek sam lepo obucena po kuci, jeste da su trenerke u pitanju, ali sve birano..I onda kada se pogledam u ogledalo ne vidim nezadovoljnu domacicu, nego mladu zenu koja lepo izgleda.
I neka mi niko ne govori da ne moze odvojiti 10 minuta za takvo nesto i ulepsati sebi dan..

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dali vam je kuce dosta?
3.12.2007 11:29:13   
sebila
Draga Alma da te utjesim ja sam zivjela u Bosni i rodila 3 djece u 5 godina i kroz puno sam toga prosla i puno puta osjecala nezadovoljstvo al kad mi se djete tesko razboljelo tad sam se zaklela Bogu da nikad vise nista necu pozeljeti osim zdravlja svoje djece.Molim te budi zadovoljna i zahvali Bogu na svakom danu zdravlja.
Moja curica je Hvala Bogu ozdravila i ja sam najsretnija osoba.
A Allah daje nafaku to znam iz iskustva vjeruj mi....
ZELIM TI PUNO SRECE tebi i tvojoj djecici da ti uvijek budu zdravi ....pozdrav...

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *