|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:51:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Joj stvarno je tesko meni je pomaglas Mira(tatina zenaq) al nije to to,fali ono nesto...ma necu vise da pisem rasplakat cu se...Joj kad cujem onu pjesmu ZA KOGA TI MAJKA VJENCANICU SPREMA danima bi plakala...Znam da na mom vjencanju mnoga rodbina i poznanici sa suzamaa u ocima su docekali moj izlazak iz kuce i odlazak ne zbogf mene vec bas radi toga sto nema majke da me isprati nisu mi morali nista reci to se osjetilo...user posted image user posted image user posted image

dušo moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rasplaka ti mene.

tako smo mi svi u kući bez daha čekali da moj muž zaovu izvede...nismo smjeli plakati da njih dvoje ne klonu...a on...Bože kad ga se sjetim kad je izveo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e joj samo kad te ja uhvatim ima bona da te izgrlim da te sva rebra boleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgubljeni roditelj......
2.4.2010 0:59:28   
kaktuscic
Bas sad da neletim na ovu temu... Danas cijeli dan pricam o svojoj mami koju sam izgubila prije 10 godina, a kao da je bilo juceruser posted image Sad kad sam majka jos vise mi fali. Imam fino uredjen zivot ali tu prazninu koja stoji nikako da nadomjestim i svakim danom sam sve vise svjesna da ce tako biti dok me ima...

Ali hocu da vam kazem da sam jucer sanjala svoju mamu, zagrlila sam ju tako jako i nisam je zeljela ispustiti  pa je onda pogledam pa ponovo zagrlim, osjetila sam neizmjernu srecu sto se vratila, diram joj lice u snu i govorim: mama iako si ostarila i dalje si beskrajno lijepa, pa gdje si bila do sad? Zasto si me ostavila? A ona me tako blago gleda, smije se i kaze: sad idemo nas dvije! Lijepo joj vidim bore na licu i vidim joj u pogledu da je sretna sto se vratila... Boze mislim gotovo je, sad je ponovo tu i necu joj dozvoliti da ode! I kao nas dvije trebamo poci na put ali nam je auto nesigurno, kao nesto pokvareno i ona kaze: ma sta nas briga idemo nas dvije! Nazalost to je bio samo san i to jedini san koji mi se nikad nece ispunitiuser posted image
Tacno sam osjetila energiju da s njom mogu sve ko sto smo nekada to nas dvije znale i mogle! Jos uvijek sam pod dojmom sna i ne znam kako da se izrazim...ali ja sam danas sretna sto sam je makar u snu zagrlila, prije sam bila beskrajno tuzna kad je sanjam ali danas svima pricam o mom snu pa ga zelim podijeliti i s vama!





(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgubljeni roditelj......
2.4.2010 1:04:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Bas sad da neletim na ovu temu... Danas cijeli dan pricam o svojoj mami koju sam izgubila prije 10 godina, a kao da je bilo juceruser posted image Sad kad sam majka jos vise mi fali. Imam fino uredjen zivot ali tu prazninu koja stoji nikako da nadomjestim i svakim danom sam sve vise svjesna da ce tako biti dok me ima...

Ali hocu da vam kazem da sam jucer sanjala svoju mamu, zagrlila sam ju tako jako i nisam je zeljela ispustiti  pa je onda pogledam pa ponovo zagrlim, osjetila sam neizmjernu srecu sto se vratila, diram joj lice u snu i govorim: mama iako si ostarila i dalje si beskrajno lijepa, pa gdje si bila do sad? Zasto si me ostavila? A ona me tako blago gleda, smije se i kaze: sad idemo nas dvije! Lijepo joj vidim bore na licu i vidim joj u pogledu da je sretna sto se vratila... Boze mislim gotovo je, sad je ponovo tu i necu joj dozvoliti da ode! I kao nas dvije trebamo poci na put ali nam je auto nesigurno, kao nesto pokvareno i ona kaze: ma sta nas briga idemo nas dvije! Nazalost to je bio samo san i to jedini san koji mi se nikad nece ispunitiuser posted image
Tacno sam osjetila energiju da s njom mogu sve ko sto smo nekada to nas dvije znale i mogle! Jos uvijek sam pod dojmom sna i ne znam kako da se izrazim...ali ja sam danas sretna sto sam je makar u snu zagrlila, prije sam bila beskrajno tuzna kad je sanjam ali danas svima pricam o mom snu pa ga zelim podijeliti i s vama!







lijep san...lijepi osjećaji, samo tužni pomalo zar ne user posted image user posted image user posted image user posted image

lijepo je da si mamu vidjela pa i u snu...snovi mogu biti znakovi, možda ti ovih dana posebno ne dostej u odnosu na druge pa si je sanjala. Lijepo je imati snagu pa pričati o tome...i lijepo je da to sa nama dijeliš...to je tvoja intima i baš je lijepo što nam vjeruješ i zato i tebi pregršt  toplih user posted image user posted image user posted image user posted image da tvoje tuge ne postanu stalne, neka lijepi snovi pruže lijepa osjećanja koja će te veseliti.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izgubljeni roditelj......
2.4.2010 14:14:09   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   za  sve    vas..zato  sami  i  ja  sad  grozna  cekajuci  te  nalaze...jos  pred  ove  praznike  jad  me  ionako  nervoza  puca..ohhh..ali  bude  sve  ok....kad  dođu  nalazi  znat  ce  mo  na  cemu  smo...bez  toga  đaba  sva  sekiracija...nije  lako  ni  bez  jednog..ali  mama  je  ipak  mama,  milim d a je  bez  nje   jos teze...mama  drzi  3 stuba  kuce..to s am  se  uvjerila  i sama..stavrno  ...ali  svoi  koji  odu  ostave  prazninu  i  nesto  sto  ti jako fali..i  nista  ne  moze  ispunit.  Ljubi  vas  ja  od  srca

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izgubljeni roditelj......
2.4.2010 15:16:47   
selmoni
Drage moje trudnice sveka priča je teška na ovaj ili na onaj način svaka od nas je proživila tužnu priču gubitka roditelje. Ja sam prije 1,5 godinu ostala baz svoje majke i to mi je jako teško palo zato što je sve bilo jako brzo i teško za gledat njenu patnjuuser posted image user posted image . Teško mi je jer sam se nakon 1 godine udala i evo čekam svoje prvo djete što mama nije uz mene i da mi da neki svajet. Moja sreće je što je moja majka rodila nas četvero (1 brata i 2 sestre od kojih je jedna moj bliznakinja) pa nam je skupa laške bilo to za prebroditi i svi smo bili uz nju do kraja u našoj kući. Evo user posted image  dok pišem i sjećam se svega što je govorila i često je sanjam. Meni je gore bilo što nisam zadnjih 6 meseci njenog života mogla s njom da razgovaram nego je sve bilo preko papira (  Bolovala ASL- vrsta skleroze koja napada nervni sistem) pa sam se bojala da joj ne zaboravim glas. Ali sam pročtala na netu da je to nemoguče da sve u životu možeš d zaboraviš ali majčin glas nikada i to je istina user posted image user posted image .

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izgubljeni roditelj......
2.4.2010 15:26:55   
Lalana
zenice drage user posted image user posted image user posted image
Ja nisam navracala n temu, i sad slucajno, kad imam sta i citati, nazalostuser posted image
Slazem se da ko nije dozivio ne moze znati, hvala Bogu kad ne zna, ja prije sam se suosjecala sa svima, a nakon sto je i mene strefilo skroz drugacije poglede sam stvorila.user posted image
Sve redom vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izgubljeni roditelj......
3.4.2010 23:26:39   
kaktuscic
Kako je tuzna ova tema...user posted image user posted image user posted image
Hanady divna si!!! Hvala ti na lijepim i iskrenim zeljama.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izgubljeni roditelj......
17.4.2010 22:41:30   
smajli80
Draga ivančice budi hrabra i drži se nisi sama imaš nasuser posted image i nemoj tako lako da se predaješ.Tek si postala majkauser posted image i to treba da ti bude odskočna daska da guraš daljeuser posted image user posted image user posted image .I neću više da te vidim da pišeš ovako tužne stvari.Mlada si i treba da uživaš u onom malom zamotuljku koje leži kraj tebe i da mu se smiješ.Glavu gore i       and smile on the face user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izgubljeni roditelj......
19.4.2010 8:57:10   
nejsonka
Žao mi je pravo zbog gubitka tvog oca. Ja HVALA DRAGOM BOGU imam oba roditelja i nisam još osjetila tu bol, ali neznam kako ću podnijeti taj dana kad mi jave da moje mame ili tate više nema. Užasno sam vezena za mamu i kad god čujem pjesmu koju pjava Hanka-Pjesma o majci ja suze ronim.Nismo svjesni koliko smo sretni dok su nam roditelji živi, dok ih ne izgubimo. JEDINI PRAVIIIII PRIJATELJI SU NAM RODITELJI I NIKO VIŠE..

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *