|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Film za preskociti
5.4.2010 7:53:59   
tap3ah
Dakle imamo temu film za preporučiti .... ja mislim da je isto tako dobro imati preporuke nekih filmova za zaobići / preskočiti .... pa bih ja započeo s jednim koji me malo izmorio prije nekoliko dana

user posted image


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 9:54:45   
veeseelaa
možel objašnjenje zasto te zamorio???? mene tvoj post samo tjera da ga pregledamuser posted image user posted image user posted image  "zabranjeno vože" je najsladjeuser posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 9:58:34   
Anoniman
Ove teme su stvar ukusa..znamuser posted image user posted image ...meni je recimo ovo ubitacno dosadan filmuser posted image

user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 9:58:52   
tap3ah
Dosadno ubi bože ..... ne pamtim kad sam pregledao film s toliko premotavanja.
A kao tražio sam ga mjesecima ..... jer ekipica je fina.

I slažem se da je stvar ukusa ..... isto tako kao i preporuka za film.

< Poruku je uredio tap3ah -- 5.4.2010 10:00:12 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 10:09:32   
Anoniman
Onda znam da cu vjerovatno biti "kamenovana" ali meni je i Twilightuser posted image user posted image ...toliko price oko tog filma...ja sjela da ga pogledam na kraju zavrsila peglajuciuser posted image ...e i da ne zaboravim Titanic...pola sata traje dernjava u moru Jaaaaaack....Roseeeeeeeeee...Jaaaaaaaack...Roseeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 10:51:02   
salmy
Titanikuser posted image user posted image user posted image user posted image  ubi Boze ja samo ne kontam cemu tolika frka oko tog filma,a film Nidje vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam da sam fulula temu ali zene drage meni je glumac Dolf lundgrenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boli glava.Ma ubila bih za njegauser posted image user posted image user posted image user posted image
odo ja od teme ali MORALA samuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 10:53:53   
Kviki
Babylon A.D.
Tropic Thunder
District 9
Čuvari noći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 10:54:08   
anidla
salmyyy, bolje pakuj to dijete i hajmo gdje piti kafu nego sto ovuda siris dezinformacije o naknadi user posted image malo sam OT, sorry user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Film za preskociti
5.4.2010 10:59:46   
salmy
uh a postaruser posted image user posted image user posted image user posted image bolje je da cekamo u stanu,da se ne vraca bezzeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Film za preskociti
9.4.2010 10:46:46   
supernova
Aviator - jedan od dosadnijih filmova koje sam imala prilike gledati, i doslovno sam morala izaci iz kina kad je bio, jer nije bilo smisla...gledam, spavam, gledam...

meni je jedan od boljih filmova bio - The Blind Side - preodlican film!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Film za preskociti
20.5.2010 10:34:11   
IvanaTz
Gledala Paranormal activity, ma razocarala se skroz naskroz, kol'ko su ga navikali, ja citav film cekala kad ce to nesto straaasnoo da se isprepadamuser posted image , dosadan do bola, ja sam ljubitelj horora i nafuram se na film al' ovo je stvarno dosadno i bezveze, jos gledale sestra i ja oko ponoci, u mraku, ovo ono...
Moja preporuka - preskociti!

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu supernova)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Film za preskociti
23.5.2010 18:14:42   
Anoniman
1. 27 dresses
2. definitely,maybi

Oba filma su romantična, dosadna,...Nije da ne volim romantiku al ...
ovaj drugi je vječnost cijela, smiješno mi, on priča kćerci priču i radnja se odvija u prošlom vremenu i kad se vrate u "sadašnjost" on isti mlad, zgodan, nepromjenjen starost ga nije dotakla a kćerka ima bar jedno 10god.
bezze

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Film za preskociti
24.5.2010 1:10:12   
leona81
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Gledala Paranormal activity, ma razocarala se skroz naskroz, kol'ko su ga navikali, ja citav film cekala kad ce to nesto straaasnoo da se isprepadamuser posted image , dosadan do bola, ja sam ljubitelj horora i nafuram se na film al' ovo je stvarno dosadno i bezveze, jos gledale sestra i ja oko ponoci, u mraku, ovo ono...
Moja preporuka - preskociti!


i meni je truba, ja sam gledala sama s bebom po noci...nidje veze


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *