|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 11:48:08   
sanelicaaa
Neki dan smo kupili krevetic i komodu za presvlacenje i kupanje user posted image user posted image user posted image Jako sam sretna zbog toga! Cim stignem uslikat cu i staviti da vidite! Inace,krevetic ima dva nivoa...jedna stranica se spusta...kasnije se mogu obe stranice skinuti,kako bi krevetac postao krevetic za dijete do nekih 5 god....ima jednu veliku ladicu ispod i tockove koji se mogu zaustavljati i skidati! Jako sam zadovoljna!
Inace,ovo mi je prva beba,tako da su moja mama i svekrva bile sa mnom,pa su mi one malo pomogle oko izbora user posted image user posted image
Stvarcice smo kupili u IANI u Mostaru.
Krevetic je 430 KM sa madracem...
Komoda  310 KM...


(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 11:58:08   
bebano
Sanelice user posted image ,

uslikaj nam taj krevetic i ormaric bas da vidimo kakvi su. Ni ja to jos nisam kupila, pa me sve zanima. Ovo tvoje zuci super. Koje su boje? 

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 12:08:09   
Ivona
user posted image  user posted image  user posted image  Heeej Sanelice,prelijep osjecaj,jel' de? user posted image
I mi smo neki dan kupili krevetic i komodicu za svoju smizlicu.To je zapravo komplet sa ovim cvjeticima.
Duuuugo smo birali.
Evo slicica....
user posted image  user posted image   user posted image user posted image

Ovaj krevetic ima tri nivoa,ogradica se spusta,ima ladicu,tockice sa kocnicom,jako je cvrst i vjerujem da ce joj dugo opstati u jednom komadu user posted image
Komodica ima unutrasnju kadicu sa odvodom,a dodje i onaj cakani podmetac za presvlacenje.

Krevetic je kostao 329 KM,a komodica 385KM (kupljeno u KESTEN Vitez).

Ovo sam slikala u salonu,pa zanemarite plavi madrac.Smizli ce dobiti drugi slatkasti madrac.user posted image

Jedva cekamo da nam sve to isporuce!user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 12:13:43   
Anoniman
ivonaaaaaa....
premedeno
preslatko
prelijepo
mmmmmmmmmm
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ivona)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 12:25:02   
dunija
Draga Visnja, iskreno  mi je drago da si pronasla ovako ljepi krevetic!user posted image user posted image user posted image
ja sam prvih mjeseci koristila one fine kolijevke, a vec kad su postali nemirni priustila sam krevetic i to drveni ....mada iskreno i on im je postao pretjesan i poceli su da se penju i da traze da ih uzmem k sebi.
Sad su ovi novi dizajni puno ljepsi i moderniji........pa se nadam da ces uzivati u kreveticu zajedno s bebom.user posted image .......................

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Krevetic... ?
10.4.2008 13:24:00   
sanelicaaa
Bravooo Ivona user posted image user posted image
Svidja mi se ovo pravo... I ja sam gledala ovako nesto slicno (za male curice) i tako mi se svidja...al posto je kod mene deckic izabrala sam tamnije drvo ;) Naravno jos trebam da kupim posteljinu i sve sto dodje uz to user posted image
Da,zaboravila sam i ja navesti da ova komodica sto smo je mi uzeli ima odvod i unutrasnju kadicu!!! Nadam se da ce nam biti prakticno i da cemo znati iskoristiti user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Krevetic... ?
18.4.2008 21:40:36   
Anoniman
evo da vidite za sto smo se mi odlucili user posted image user posted image
doduse ovdje je roza posteljina, pa meni jos sladje izgleda..
uz krevetic dodje i ormaric i komodica za presvalcenje.. al nije bilo izlozeno... sklonuli su ga.. ne znam sto.. al barem je bio krevetic... mislim da je dobar... user posted image
(posteljina se posebno kupi i madrac)

user posted image


(odgovor članu sanelicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Krevetic... ?
18.4.2008 21:43:34   
almi
dinoooooooooo, pa gdje ste sve vi????  kako ste mi

_____________________________

trudimo se halternički ... hihihihihiiiiiiiii

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Krevetic... ?
19.4.2008 23:55:57   
Ivona
Dino,krevetic je premeden user posted image ...,ali koliko mogu vidjeti...,ogradica se ne moze spustiti...,a to bi ti moglo zatrebati.user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Krevetic... ?
20.4.2008 12:41:13   
Anoniman
znam da je super ivonice,,, hvaja mila... al sam i ja to vidjela user posted image i zato se jos nismo 100% odlucili, trazicemo jos svakako... hvaja tebi sto me savjetujes.. cmokim

(odgovor članu Ivona)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Krevetic... ?
21.4.2008 10:44:21   
peanut
Dino, pored toga sto je mami lakse ako se ogradica moze spustiti, radi spustanja bebe u kravetaa, bilo bi dobro i da se visina madraca moze regulisati, tako da mala beba spava na najvisem nivou, a kad malo odraste i pocne se pridizati, madrac se spusti, ogradica podigne i onda ne moze ispasti iz krevetauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Krevetic... ?
22.4.2008 8:17:29   
Cvrle
Mi smo kupili krevetic sa ogradicom koja se ne spusta, ali ima tri nivoa za madrac. Oni sto im se ogradica spusta su mi izgledali nestabilni za velike bebe koje pocinju skakati po krevecu i kojima je ta ogradica jedini oslonac, pa sam smatrala da treba da bude cvrsta. A za spustanje i podizanje bebe, mami se moze prilagoditi nivo madraca. To je moje razmisljanje a vidjecu uskoro koliko je i prakticno user posted image

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Krevetic... ?
22.4.2008 14:22:09   
mamina princeza
Evo jednopitanjce od mene, vezano za krevetice
Koliko vam je vazna ona ladica ispod krevetica - mislimkolikoje prakticna.Imam cijeli prostor ispod naseg kreveta koji je prazan tako da mislim da mi nije neophodna a mogunacikrevetic beztih ladica nesto jeftiniji.
Intersuje me, koliko vikoristite te ladice...

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Krevetic... ?
22.4.2008 14:27:40   
Blue rose RR
Sada nikako jer sam dječiji krevetac sklopila, i kupila kikici drugi krevet na kojem spava...

A ladica ispod, meni je bila funckionalna, u stanu ti treba svaki milimentar prostora.
Ja sam koristila ladicu da stavim onu viška posteljinu, i ogradicu koju sam dobila uz istu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Krevetic... ?
22.4.2008 14:33:51   
mamina princeza
Sto se tice prostora njega uvijek treba al ja mislim takve stvari kao stosu posteljinica ili ogradice drzati ispod bracnog. Nego, mislila sam mozda vi to koristiti za neke stvarikoje se stalnokoriste, pa vam je zgodnotu nadohvat ruke. Inace imam jednu sobu ( ni za sta mi ne sluzi) u koju mogu smjestiti stvari poput rezervne posteljinice ali mi je na donjem spratu gdje inace bas ne boravim pa razmisljam akomi nesto stalno treba da mi je tu blizu da sebi olaksam.
Ipak mislim da meni ta ladica nece biti toliko neophodna al eto jos cu malo rzamisliti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Krevetic... ?
22.4.2008 21:21:34   
Suzana
Da se i ja pohvalim da smo danas kupili krevetice za nase djecake! user posted image user posted image user posted image user posted image
Isti su kao sto je kod Ivonine djevojcice, samo sa aplikacijom brodica i sunca a ne ovog cvijeta. Logicno, jer su namijenjeni djecacima hehe.
 
Kupili smo ih u Skenderiji (radnja za bebe), i za razliku od ove cijene od 329 KM koliko je kostao Ivonu u Kesten Vitezu (slicna cijena je i u bebecoj radnji u Uniticu - Sarajevo), nasi su kostali 295 KM, x 2 logicno! :)
 
Eto pa da znate da je tamo dosta jeftinije.
 
Lijep pozdrav svim trudnicama!

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Krevetic... ?
30.4.2008 10:20:15   
djudji
cao svima, ja sam nova na forumu, trenutno sam u 25. sedmici trudnoce.

Sto se tice krevetaca, MM i ja smo vec obisli sve sto se u sarajevu moze naci. Opredijelili smo se za drveni krevetac jer meni oni platneni djeluju nekako nestabilno, a i nisu prakticni jer se ne spusta ogradica niti madrac. najveci izbor drvenih je u skenderiji, kod skoro svih se spusta i ogradica i madrac, skoro svi imaju ladicu, a cijene su od 216 - 300, ima i super ormarica. U Turbo limachu isto ima fin krevetac, 199 KM bez ladice, a moze se naruciti i sa ladicom i onda kosta 250 KM. Takodje ima i radnja na Bascarsiji, ne znam kako se ta ulica zove ali se nalazi izmedju sarača i one ulice u kojoj je Željo, paralelna je sa obje. Tu isto ima 5-6 modela krevetaca, nama se najvise svidja jedan boje vanilije, ima sve karakteristike kao i ovi gore, takav model ima i u bijeloj i boji drveta, kosta 245 KM i mislim da cemo se opredijeliti za njega, jedino sto nam je jos malo rano da kupujemo :)


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Krevetic... ?
30.4.2008 12:25:44   
mamina princeza
Stvarnosam pregledala mnogo krevetica u gradu - jer me interesovalo i da mise svidja i da nije previse skup. I mogu vam recida je radnja u skenderiji definitivno najbolja za krevetice. Ja sam kupila krevetic bez ladice ( jer sam zakljucila da mi ne treba) sa nivoima ijedna stranica se spusta ikostaoje 175 KM. Mislim da je super jeftini odmah su ga sutra isporucili. Moj je boja drveta a moze se naruciti bjelii mozda u jos boja nisam sigurna. Ostali imaju ladice i nisupuno skuplji.Slijedeci je 216 KM i super je isto.
Pogledajte ja mislim da se isplati. Ja sam ovakve krevetice u drugim radnjama gledala i po cjeniskoro 300 KM. A svaka usteda se isplati.

(odgovor članu djudji)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Krevetic... ?
30.4.2008 15:57:03   
Ivona
IZVORNA PORUKA: Suzana

Da se i ja pohvalim da smo danas kupili krevetice za nase djecake! user posted image user posted image user posted image user posted image
Isti su kao sto je kod Ivonine djevojcice, samo sa aplikacijom brodica i sunca a ne ovog cvijeta. Logicno, jer su namijenjeni djecacima hehe.
 
Kupili smo ih u Skenderiji (radnja za bebe), i za razliku od ove cijene od 329 KM koliko je kostao Ivonu u Kesten Vitezu (slicna cijena je i u bebecoj radnji u Uniticu - Sarajevo), nasi su kostali 295 KM, x 2 logicno! :)
 
Eto pa da znate da je tamo dosta jeftinije.
 
Lijep pozdrav svim trudnicama!



user posted image  user posted image  user posted image  Prelijepo!Svaka cast! U pozadini ovih mojih slicica se vidi komodica koja ide uz te krevetice (sa sunascem i brodicem),a krevetic je iza...
Ako nekada budem imala sincica...,kupit cu mu takav krevetic.user posted image
Nesto su me ovih dana bas uhvatili majcinski instikti...Vec razmisljam o drugom djetetu...user posted image  

KESTEN je uvijek bio malo skuplji...,ali se za tu razliku u cijeni meni ne bi isplatilo doci u Sarajevo i da sam znala ranije za to.

Pozdrav!user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Krevetic... ?
30.4.2008 22:43:12   
Suzana
Ivona,
 
Kupljena je i komodica! user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Krevetic... ?
6.5.2008 12:37:52   
bubamara80
Ja sam otisla jos i do Amko Mojmilo i tamo je najjeftiniji drveni  118KM ali je cini mi se nestabilan. Ima još drvenih krevetica sa cijenama 185KM, 262KM pa na vise. Treba isto pogledati. I ja mislim da ne treba previse platiti krevetic.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Krevetic... ?
6.5.2008 17:17:13   
Visnja RR
Moja beba iako je zloca vec tri noci pajki u svom krevetu... user posted image MM i ja smo je ipak istjerali iz naseg :)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Krevetic... ?
6.5.2008 20:34:56   
rozi
Hehe, lutka lijepauser posted image user posted image user posted image .  Da znaju koliko smo vremena potroslile na biranje krevetica i kolica, ne bi se bunili.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Krevetic... ?
6.5.2008 22:57:02   
Visnja RR
njeno dnevno pajkenje u krevticu :)

user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Krevetic... ?
7.5.2008 15:55:56   
lejlaze
jucer sam u kod nas u Zenici, u TC nasla krevetic, fino izgleda, ima onu stranu koja sam moze spustati i boja mi odgovara. kosta 230 KM. tako da mislim da cemo taj da kupimo.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *