|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
4.7.2008 11:59:20   
Skvo RR
Super...znam koji je.......:)..ima tamo super zelena posteljina...(ona nema te mede mede kao kod moje posteljine - ja sam svoju kupila kada sam se vracala sa mora u Capljini), tako da je vise za deckica....i mozes uzeti i te zejene dekice....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Krevetic... ?
5.7.2008 14:56:43   
Mrva
Dino, sobica je prekrasna, uzivat ce u njoj, aBd...

Vidim da se svima sviđa zelena posteljina u Skenderiji...nadam se samo da imaju dovoljan broj na stanju



_____________________________

Lovely

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Krevetic... ?
9.7.2008 11:35:26   
senka27
Kupili smo krevetic i zejenu postejinu :)

i zejenu pamucnu dekicu :)

trebali bi dostaviti sljedece sedmiceuser posted image

jedva čekam da se naspavam u zelenom carstvuuser posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 12:42:47   
Okarica
Naš krevetić bi trebao stići danas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 12:48:23   
Blue rose RR
Tri puta hura za krevetić.
A boja ?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 12:55:16   
Okarica
Uzeli smo onaj boje drveta, jer nam on najviše odgovara. Kupili smo ga u onoj prodavnici u Hipremarketu Mojmilo. Nisam ni znala da ima tako super stvarčica. Budući da je moj muž lud za curicom koju željno očekuje, nismo kupili samo krevetić. Ne smijem ni reći koliko smo skršili, ali nije mi žao. Najveća šega je što je na čaršiji kupio onu crvenu malu majicu na kojoj piše "Ista sam babo". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Okarica -- 21.7.2008 12:57:06 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 13:00:32   
Blue rose RR
Hajde neka je živa i zdrava, a na koga će da liči ćemo da vidimo.
Mm vazda govori (s obzirom da mala liči na mene), da samo ima njegovo prezime i boju očiju (plavu), a sve ostalo (čak i krvnu grupu) je povukla od mene.

A krevetić, i lova koja je skršena, sve je to ništa u poređenju kada se ako Bog da rodi, e vidjet ćeš onda (a i osjetiti) šta znači " kršenje love".user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 13:03:26   
Okarica
Već mogu da pretpostavim šta me čeka, a naravno najvežnije je da je dijete živo i zdravo (normalno). Molim Boga da sve bude ok. Pozdrav tebi i tvojoj curici!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 13:15:53   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Okarica

Uzeli smo onaj boje drveta, jer nam on najviše odgovara. Kupili smo ga u onoj prodavnici u Hipremarketu Mojmilo. Nisam ni znala da ima tako super stvarčica. Budući da je moj muž lud za curicom koju željno očekuje, nismo kupili samo krevetić. Ne smijem ni reći koliko smo skršili, ali nije mi žao. Najveća šega je što je na čaršiji kupio onu crvenu malu majicu na kojoj piše "Ista sam babo". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jao pa bas je divno. Uodnosu na ovaj nas bosanski mentalitet, ne moze se cesto vidjeti da se otac tako raduje djetetu, mislim da to tako iskazuje, i zaboga da ocekuje curicu. Joj kako mene naljuti kad mi svi kazu pa super,bolje je sto je prvo musko,grrrrr.
Hajd ako nije problem napisi tamo na temi Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence sta si kupila u tom marketicu i koliko kosta (ako si sacuvala racun) da pomognemo ovim nasim hanumicama, i ja sam tako kad sam isla. Mislim da je taj market super, planiram ga uskoro posjetiti opet.



(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 13:26:23   
Skvo RR
Super Okarice, bas mi je drago da je krevetac kupljen...user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Krevetic... ?
21.7.2008 13:40:28   
Okarica
Samo da javim da je krevetić stigao user posted image
Idana, upravo se spremam da napišem šta smo sve kupili s tim što ti za cijene ne garantujem jer je moj dragi to sve samo naručivao i platio, tako da ti ne znam tačne cijene, pokušat ću okvirno. Idam sad tamo na temu "Gdje ste i šta kupili za svoje novorođenče".

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Krevetic... ?
13.8.2008 19:57:49   
lejlaze
i mi smo kupili krevetic i posteljinu user posted image , namjesteno sve.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 18:40:09   
tweety
Drage moje pomagajte.U Mostaru nemam gdje naći dječiju sobu,pa hoću da odem do Sarajeva.Da li znate gdje bi mogla otići,koje salone namještaja da obiđem???Gledala sam stranicu ovog Intelios-a i otići ću do njega.Ima li još?


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 18:43:07   
Emina*
U skenderiji imas ardnju djecije opreme, imas tu izbor, ima Amko na Mojmilu isto veliki izbor....
Ne znam do koliko novaca ti treba...
Ima na Bascarsiji isto jedna radnja bebece opreme......



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:41:42   
Mrva
U Inteliosu je krevetic 800 km, i pri tome se stranica ne spusta, dakle, fiksna je, i jos ti ona tamo teta kaze da oni preporucuju da se kupe dva madraca, ukoliko zelis da ti bebica bude visocije, iz prostog razloga da se ne savijas! 

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:44:04   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Mrva

U Inteliosu je krevetic 800 km, i pri tome se stranica ne spusta, dakle, fiksna je, i jos ti ona tamo teta kaze da oni preporucuju da se kupe dva madraca, ukoliko zelis da ti bebica bude visocije, iz prostog razloga da se ne savijas! 


hehe, i meni je isto rekla....
Meni je preskup, ipak bih cuvala pare za sobicu,
kada bude malo veci, i kada ce mu trajati bar koju godinu duze user posted image   user posted image
Al im je nemjestaj prelijep  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:46:20   
Blue rose RR
Po mom skromnom mišljenju Intelios ima prelijepih (čitaj preskupih) stvari. Naravno ko želi može da izbroji novac za "dva madraca" (malo glupo al hajde) i krevetić, nekaj izvoli, međutim ne vidim svrhu toga.
Tweety u WISA-i imaš radnju dječije opreme (mislim da je izvorna prodavnica iz Visokog), i imaju vrlo kvalitetne krevetiće i svu opremu za bebe. Tako da moj ti je savjet da posjetiš WISA-u.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:49:04   
anitaMO
gdje si gledala .pa imas u svakoj radnji sa namjestajem.ili se tebi ne svidja.meni muz donjeo katalog iz cro.ekstra stvari.
www.mab.it.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:55:49   
hanahana
cao,na bascarsiji,ulica pored zeljine cevabdzinice,ima radnja za bebice,tu smo mi kupili krevetic u januaru ove godine,pravoooooooo je dobar,straanica se jedna spusta,drveni je,ima i ladica ispod,kostao je oko 250/300 KM,slagacu,i jogi deblji je sa nekim zracnim <dzidzama<sa strana,on je 45 KM bio.stvarno je dobar.posteljine su im malo poskupe oko 100 KM,a ima takvih istih u robot centru.user posted image

_____________________________

hana 09.01.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 22:56:17   
Mrva
Naravno da je Intelios preskup i niti jednog trenutka nisam dvojila izmedju Int. i neke druge kombinacije. Dakako, odabrala sam drugu kombinaciju kojom sam prezadovoljna user posted image

A da je glupo kupiti dva madraca potpuno se slazem, cak smatram idiotskim. Napraviti neki hiper skup ili cool krevetic bez da mu se podize ili spusta stranica je atak na nasa ledja. :)


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Krevetic... ?
23.8.2008 23:56:05   
tweety
Znala sam da će se pogrešno skontati user posted image Meni ne treba krevetić za bebe,nego soba za trogodišnjaka user posted image Bila sam na temi dječiji krevet ali mi je rečeno da pređem ovamo.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Krevetic... ?
24.8.2008 0:07:00   
anitaMO
znam skontala sam.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Krevetic... ?
24.8.2008 8:44:13   
Emina*
tweety, sorry onda ,moja greska...
Trebala si samo napisati da je kreveti za sada vec velikog djecaka user posted image   user posted image
Imas na Stupu, prije Wise, tj prije nje na desnu stranu,
bivsi standard namjestaj, ne znam sada kako se zove, ali imas tamo djecijih sobica....
I kad krenes tom ulicom, imas na lijevu stranu vise salona namjestaja,
"Udobnost", pa "Domavija" ....
Nadam se da ce se nesto naci za dijete....
Izvini jos jednom.......

< Poruku je uredio Eminica -- 24.8.2008 8:46:32 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Krevetic... ?
24.8.2008 9:35:16   
tweety
Hvala,pretpostavila sam da će svi misliti da je za bebu user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Krevetic... ?
8.9.2008 23:01:30   
neki
Tweety jesi nasla krevetic?Ako jesi mozes li napisati gdje i kako se krecu cijene?Hvala unaprijed

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *